Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: inflect, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:46
Jest moim wyjątkowym chłopakiem bo jest zemną, jest śliczny , kochany! Jest sobą nieudaje nikogo kim nie jest! Kocha mnie a ja jego. !
I jest skejtem ; dd. ! Poprostu jest wspaniały. I jest mój mój mój .! < 33
inflect Postów: 0
Konto od: 5.05.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: asieeek92, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:47
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo przypomina mi prosiaczka z "Kubusia Puchatka". Niby niepozorny, a jednak słodki i kochany :) Jest nie tylko moim wybrankiem, ale także przyjacielem ;):)

"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę,
- chciałem się tylko upewnić, czy jesteś..."
asieeek92 Postów: 0
Konto od: 23.03.2009
Miasto: Chełmno
Permalink Autor: wildgringo, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:48
mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ jest sobą. nigdy nie gra kogoś innego. poza tym umie rozbawić mnie do łez, ma niesamowitą fantazję, oraz zawsze się uśmiecha (:
nie tylko ja to zauważam (:

Mój wyjątkowy chłopak jest - po prostu - kochany przeze mnie :*
wildgringo Postów: 0
Konto od: 21.11.2008
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: xpatrycjaax, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:48
mój chłopak jest wyjątkowy. ;d
ma zajebiste pochucie chumoru ;p kocha tańczyć śmiać sie. ;*
Kocham go najmocniej na świecie. Zawsze jest śmieszne jak jesteśmy na jakis urodzinach ostatnio były robione u niego w domu była zjabista zabawa. ;d palenie alkochol i takie tam to norma jak to unas. ;d oczywiście po imprezie ja go musiałam wlec do łóżka i troszke sie umęczyłam hehe no ale calutką niedziele siedzieliśmy razem. ;d zabrał mnie do kina debilek. Za To że sie opiekowałam nim. I poprostu kocham go za to ze jest.
xpatrycjaax Postów: 0
Konto od: 28.05.2007
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: chann, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:49
Mój chłopak jest wyjątkowy, to jedyna osoba tak pozytywnie nastawiona do życia, jaką spotkałam. Szczery uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy, a tym właśnie grymasem potrafi zdziałać cuda.
Poza tym mój chłopak to osoba bardzo empatyczna, zawsze myśli o innych i przejmuje się ich problemami. to słodkie :)
chann Postów: 2
Konto od: 21.02.2009
Miasto: Opole
Permalink Autor: vanghoul, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:49
bo.. jest :)
WHATEVAAA :D
vanghoul Postów: 95
Konto od: 17.07.2009
Miasto: Limanowa
Permalink Autor: trishhka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:49
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo ma wyjątkowe intensywnie niebieskie oczy - są moim niebem na ziemi. Taki błękit tęczówek zamknięty w białej ramce.
Oraz dlatego, że ma na klacie 18 pieprzyków.
I nauczył mnie jeść mięso z kebaba, na widok którego mnie odrzucało.
Ale jest wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że nauczył mnie być sobą. :)
trishhka Postów: 2
Konto od: 27.07.2006
Miasto: Poznań/Zielona Góra
Permalink Autor: fatum, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:49
Jest wyjątkowy, bo tak.
Przecież..
'Kocha się za nic, nie istnieje żaden powód do miłości'
fatum Postów: 0
Konto od: 29.04.2009
Miasto: Piekło
Permalink Autor: emilciaax3, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:51
Hmm .. Czemu mój chłopak jest wyjątkowy . ??
Dla mnie jest wyjątkowy dlategoo  że ma oczkaa jak mój króliczek , jest zabawny , zawszee mnie przytulaa jak jest mi źlee , i próbujee zawsze pocieszyć .. Wyjątkowy jest także dlatego , że kocha mnie mocnoo i poszedł by za mną na konieec świata < lub jeszcze daleej . > .. Jest zazdrosny o wszystko ale lubię to w Nim , boo zawsze przez to są kłótniee po których On mówi do mnie miłee słówkaa i przeprasza za swoją zazdrość . : )) Poprostuu kocham go !. Dla mnie jest wyjątkowy i to bardzoo .. Nie ma takiegoo samegoo chłopaka jak On !. Kocham Cię Kamil . < 33 :*
emilciaax3 Postów: 0
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Świecie
Permalink Autor: mamojestembaklazanem, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:52
mój chłopak jest wyjątkowy, bo go nie ma :)
Treść dodana do postu 28-01-2010 o godzinie 11:42
.
mamojestembaklazanem Postów: 2
Konto od: 16.01.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: loverbaka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:52
Nie mam faceta ale wymarzony może byc. :) Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ mnie kocha, zawsze mnie obroni, nie patrzy na inne dziewczyny, rozśmieszy mnie jak mam doła, wyprzytula. Weźmie mnie na barana. I po prostu jest przy mnie. :)
loverbaka Postów: 1
Konto od: 7.08.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dizunia19, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:53
Hmmm Mój chłopak wyjątkiem... ;? napewnoo takkk ;] nie ma takiego drugiego jak on ;D Podziwiam go za wytrwałość w dążeniu do celu maJąc tyle trudności starał się o mnie prawie cały rok ;] Pomógł mi stać się lepszą inaczej teraz spoglądam na świat. Jest zawsze wtedy gdy go potrzebuje i wtedy gdy nie ;]  Jestem szczęśliwa, że go mam. A naj ważniejszee jest to, że nauczył mnie Kochać i za to mu dziękujeeee ;*****
dizunia19 Postów: 0
Konto od: 20.01.2007
Miasto: Braniewo
Permalink Autor: zlaznatury, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:55
   Mój chłopak jest wyjątkowy, bo nikt nigdy nie poświęcił dla mnie tyle co On. To On zwrócił na mnie uwagę, to On sprawił, że zrozumiałam znaczenie słowa "miłość". To On nigdy nie podniósł na mnie głosu. Nie muszę opisywać jak wygląda, tak jak większość tutaj. Bo nie przez to jest wyjątkowy. Wyjątkowy jest przez to, że jest SOBĄ. Przez to, że potrafi docenić pewne rzeczy, a olać te mało ważne. Jest wyjątkowy, bo samo słowo "kocham" słyszane z jego ust brzmi wyjątkowo.
Wcale nie jest wyjątkowy dlatego, że jest mój. Nie. Jest wyjątkowy dlatego, że to ja jestem JEGO.
Jest wyjątkowy, bo dla Niego jest każda rzecz jaką robię.  Ten post też jest dla Niego < 3. Bo wiem, że to przeczyta.
  On jest wyjątkowy. Bo jako jedyny kocha mnie naprawdę.
zlaznatury Postów: 0
Konto od: 10.10.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: tala131, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:55
A mój chłopak jest wyjątkowy, bo to on namówił mnie na fbl i kocha mnie zawsze ^^
tala131 Postów: 1
Konto od: 21.06.2008
Miasto: Zamość
Permalink Autor: queenofnight, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:56
Moj nie jest wyjątkowy.
Nie robi nic aby komuś dorównać.
Idzie swoimi ścieżkami.
Jest kreatywny,nie kopiuje od innych.
I Za to mojego Kota kocham!
Queenofnight.
queenofnight Postów: 2
Konto od: 7.05.2008
Miasto: Pobiedziska
Permalink Autor: bialagwiazdeczka777, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:58
Czemu mój chłopak jest wyjątkowy? Jest wyjątkowy bo nie kłóci się ze mną, nie drażni mnie, nie muszę być o niego zazdrosna bo wiem że mnie nigdy nie zdradzi, chociaż nie jedna dziewczyna pewnie chciałaby mieć takiego chłopaka. Jest bardzo ciekawy, nie można się z nim nudzić,nigdy nie kończą się nam tematy do rozmowy, jest zabawny i oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, rozumiemy się bez słów. Jest on niepowtarzalnym i najbardziej wyjątkowym chłopakiem na świecie, jest wyjątkowy bo nie jest mój, BO NIE ISTNIEJE w rzeczywistości, jest tylko wyimaginowany w mojej głowie, jest chłopakiem moich marzeń, które nigdy się nie spełnią bo nie ma idealnych ludzi. Wyjątkowość mojego chłopaka, gdybym go miała, opierałaby się tylko i wyłącznie na miłości, a to wyjaśnia wszystko, bo ideały są nudne.  
bialagwiazdeczka777 Postów: 1
Konto od: 5.10.2007
Miasto: Kasinka Mała