Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: mayumii, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:28
Mój Wyjątkowy Chłopak jest pomylony na maxa ! Nosi mnie na barana i zabiera mi z domu najlepsze koszulki :D
Ciągle się zemną śmieje. A najlepsze jest to, że na wf ma bluzkę z moim zdjęciem :) I love you
Treść dodana do postu 05-02-2010 o godzinie 15:50
ważne żeby był ey ! xD
mayumii Postów: 1
Konto od: 22.05.2009
Miasto: Oława
Permalink Autor: megarodzyn, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:29
Ponieeważ jest waalnięęty , mniee kocha i potraafi pocieeszyc, ;d
I uwieelbia mnie gilgootać po brzuchu , ;d ;**
I jeest tylko mój , ;**
megarodzyn Postów: 2
Konto od: 7.12.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: izusia3081994, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:29
Mój chłopak, którego nie mam jest dla mnie wyjątkowy ponieważ właśnie go nie mam. Jego obecność, której nie czuje jest jednak zawsze przy mnie.pocałunki są niczym muśnięcie wiatru, ponieważ są, a jednak ich nie ma. Dlatego mój chłopak jest wyjątkowy, bo go nie ma, a jednak go czuję.
Treść dodana do postu 12-01-2011 o godzinie 18:51
:)
izusia3081994 Postów: 1
Konto od: 14.12.2007
Miasto: Majdan Królewski
Permalink Autor: anywayyouwilldead, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:30
Bo nie ma takiego drugiego jak on :)
anywayyouwilldead Postów: 5
Konto od: 7.10.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: kamila19, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:32
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ, gdy go potrzebuję zawsze mogę na niego liczyć, nie ważne, czy to dzień, czy noc. Jest wyjątkowy również dlatego, że nie chce być tacy jak inny. Chce być sobą i nie musi udawać kogoś kim nie jest by zdobyć przyjaciół, bo może jest ich nie wielu, ale są prawdziwi, tacy od serca x* Mój chłopak jest kochanyyy i bardzo zakręcony, czasami o czymś zapomina, ale śmieszne jest jego pytanie 'ale co się stało' ? ;> ;d mój chłopak jest the best i tyle.!
kamila19 Postów: 2
Konto od: 22.09.2007
Miasto: Góra
Permalink Autor: xleo, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:35
Mój wyjątkowy chłopak powinien być wysportowanym blondynem z niebieskimi oczami .
xleo Postów: 0
Konto od: 12.07.2009
Miasto: Wałbrzych
Permalink Autor: mylovingheart, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:35
Mój chłopak jest wyjątkowy , ponieważ dla niego ' najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ' dobrze widzi się tylko sercem. To życiowe motto naszego związku. Jest wyjątkowy , ponieważ potrafi w każdym momencie mnie rozbawic , pomóc . Jest wyjątkowy bo sprawa że jestem szcześliwa. Wystarczy aby był przy mym boku, a czuje się happy :) . To naprawde wyjątkowy chłopak . Nie wyróżnia się spośród tłumu chłopców ani wyglądem ani stylem.. tylko charakterem. Jest inni jak reszta chłopców - wyjątkowy . Potrafi wyrazic swe uczucia , tak delikatnie jak powiew wiatru. Przy nim czuję że żyje. Uważam że jest wspaniały. Pamiętam dzień gdy się poznaliśmy , wcale nie była mi ta znajomośc potrzebna.. nic na siłę ! a jednak mówi pewien cytat : " Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca. " i tak było z nami. Dlatego czuje że mój chłopak jest wyjątkowy, trudno opisac to słowami , dlaczego.. bo prawdziwie się kocha tylko wtedy gdy się niewie dlaczego . Tak do końca niepotrafię wytłumaczyc Jego wyjątkowości. - jest bo jest i tyle . dziękuje za miłosc jaką mnie otacza. On jest mega wyjątkowy . :*

mylovingheart Postów: 0
Konto od: 19.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: palikota, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:36
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ po prostu jest. Nie zwraca uwagi na moje zapyziałe ego, humory, brudne jeansy czy nieład na głowie. Zawsze śmieje się ze mną, nawet jeśli nie ma pojęcia z czego! ;d Ogląda ze mną komedie romantyczne chociaż wiem, że chętnie obejrzałby horror. Przytuli i zgani kiedy trzeba. Nigdy przesadnie nie słodzi, zawsze wali prosto z mostu. Jest kimś, z kim mogę porozmawiać o szkole, rodzicach, przyjaciółce... Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć i nie wymieniłabym go na żaden lepszy model!
palikota Postów: 10
Konto od: 16.11.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: suzji, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:36
moj chlopak jest wyjatkowy bo , jest krejzolem. nie ma dnia zebysmy sie nie poklocili o blachostke , ale po 5 minutach pisze magiczne Kocham Cie.. i juz. i uwielbiam go za sprzeciwianie sie , za nieprzyznie sie do wielu rzeczy. uwielbiam go wkurzac , a on wkurza mnie. kocham go za to ze on kocha mnie juz 4 lata.i patrafil patrzec na moje szczecie z boku. lecz teraz juz znowu ciesze sie ze jest. moj. dziekuje mu za to ze jest moim zyciem i moim Rycerzem na rozowym koniu z tatuazem na nodze , w super extra okularach ii z fajka w reku.
suzji Postów: 3
Konto od: 6.05.2009
Miasto: Ostrów
Permalink Autor: pickford, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:36
mój jest wyjątkowy dlatego, ponieważ nazywa się Edward i jest wampirem. ;p
"To die by your side
Is such a heavenly way to die"
pickford Postów: 1
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: zaczarowana33, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:36
Mój chłopak jest wyjątkowy Jest SObą
zaczarowana33 Postów: 0
Konto od: 9.09.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: skelett, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:39
Mój wyjątkowy chłopak jest kobietą i razem tworzymy wspaniały związek homoseksualny :)
skelett Postów: 2
Konto od: 11.03.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: aranha, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:39
mój chłopak jest wyjątkowy, bo czyta śmiesznym głosem sms'y od operatora :)
aranha Postów: 0
Konto od: 12.06.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: polish, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:41
mój chłopak jest wyjątkowy bo wytrzymuje ze mną
polish Postów: 0
Konto od: 31.05.2009
Miasto: Wymysłów
Permalink Autor: lolllaa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:42
Mój no możemy powiedzieć że chlopak ale narazie jest przyjecielem jest wyjątkowy poniewarz nawet w parszywe dla mnie dni potrafi doprowadzić mnie dołez rozśmieszaja mnie przedewszystkim jestem wstanie mu zaufać a on mi ufa bezwwarunkowo:)
lolllaa Postów: 0
Konto od: 5.04.2008
Miasto: Debrzno
Permalink Autor: chikitax3, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:45
Mój chłopak jest wyjątkowy,wyjątkiem tym ze jest inny ...!!
Jest takim moim kręjzolowym zwierzaczkiem !! :D Myśli, Chce i KOCHA :D mruczy mi w nocy a ja mu zjadam zawsze słowa gdy z kims rozmawia ;p Nie tylko  mój chłopak lecz i przyjaciel ;*** Nie musze chodzic z  nim na cyrk.., bo my go sami przezywamy w zyciu :) Nie potrzebujemy klauna by nas rozbawił,bo mamy siebie więc bez obawy !

Mój Chłopak jest wyjątkowy
jeden jedyny zakręcony !
Nie potrzebujemy przytulanki..
by nas malutke pokochały...
mamy siebie , wiem napewno..
kocham tego smoczka mojego;*
chikitax3 Postów: 6
Konto od: 13.07.2007
Miasto: Chojnice