Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: sessoconte, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:17
jest wyjątkowy bo mój tata go zaakceptował ^^ bo od nikogo nie przyjmuje krytyki prócz mnie (innymi słowy nikt go nie może zmienić a ja go kocham takiego jakim jest) zawsze się za mną wstawi obroni i nawet jeśli jakaś dziewczyna się do niego lepi pozwala na to, a w odpowiednim momencie mówi ze tylko ja się liczę. :)
sessoconte Postów: 0
Konto od: 5.11.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dscde, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:18
Nie rozumiem tego konkursu . Dlaczego opis swojego chłopaka mam traktowac jako nagrodę ? Przecież On jest wyjątkowy i ta informacja powinna byc tylko dla mnie, jako prywatna, a nie dla konkursu . Nie można tak . Wydaje mi się, że mam rację . Co o tym sądzicie ?

Jednak skoro mogę całemu światu, a przynajmniej jego maleńkiej części podzielic się informacją o moim skarbie to czemu by nie :-) Jednak nie robię tylko tego dla " nagrody PRO "

A więc...
Wyjątkowe są Jego oczy . Zawsze się uśmiechają nawet wtedy gdy jest problem . Błyszczą się w słońcu i kiedy mnie widzą. Głos, jest w prost fenomenalny ! Uwielbiam Go słuchac, zwłaszcza kiedy mówi mądrze . Najlepiej brzmi jak jest smutny, a nie przepadam za tym jak Jego buzia nie tryska radością .
Razem jesteśmy jak plus i minus . Przyciągamy się chociaż różnimy się i to bardzo . Hmm... Dłonie, są takie męskie, zapracowane i bezpieczne. Najlepiej czuję się w Jego ramionach. Wtedy jest bezpiecznie i wiem, że nigdy mnie nie opuści . Uwielbiam jak się odważy i dla mnie zaśpiewa :)

Jest dla mnie wszystkim :

- deszczem gdy płacze
- burzą gdy się na mnie gniewa
- słońcem gdy się uśmiecha
- wiatrem kiedy czuję Jego oddech

Przyjacielem, Kolegą, Kumplem, Miłością, dosłownie wszystkim !
wiele przeszliśmy razem i wiele jeszcze przejdziemy .

To jest dla mnie właśnie wyjątkowe .
dscde Postów: 0
Konto od: 5.09.2009
Miasto: Braniewo
Permalink Autor: sooonia, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:19
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ zawsze jest przy mnie i pociesza mnie w trudnych chwilach. No i ma
nieziemskie hobby. Jeździ na żużlu. Ale także ma niesamowite mięśnie.:))
sooonia Postów: 3
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Niechanowo
Permalink Autor: xxnacpanamarzeniamixx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:19
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ poprawia mi humor swoją obecnością. Jest inny niż wszyscy. Prawie zawsze się śmieje. Kiedy potrzebuję spokoju jest cicho, kiedy potrzebuję rozmowy-rozmawia. Kocham w nim to, że zawsze dając mi buziaka obślini mi całe usta, że nie widzi moich wad, nie zwraca uwagi na wiek. Jest najwspanialszy, bo mój. Takiego sobie wyśniłam. Ślicznego blondyna o błękitnych oczach. Uwielbiam go gdy robi mnóstwo hałasu, rozwala to co chwilę wcześniej poukładam, że zawsze całuje na pożegnanie moich rodziców i słodko się do nich przytula. Jest wyjątkowy, bo drugiego takiego słodkiego człowieka na świecie nie ma. A najważniejsze jest to że ja kocham jego a on kocha mnie i nikt nas nie rozdzieli :)
xxnacpanamarzeniamixx Postów: 7
Konto od: 21.01.2009
Miasto: Wishaw
Permalink Autor: cortess, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:19
Mój chłopak jest wyjątkowy bo...
No co wy? posrało chyba ;c. nie mam chłopaka xD.
ale mój wymarzony chłopak jest wyjątkowy.
A no bo, nie ma garbatego nosa, nie ma wąsa i myje uszy, ma malinowe usta - normalnie jak cukierki, potrafi mi zrobić uśmiech.
I jak już go wyrzucę z parapetu myśli, i będzie stał obok mnie to go będę bardzo mocno kochała! To będzie czyniło go wyjątkowym.
I on będzie kochać mnie! I w ogóle będzie supcio. Będziemy razem wpieprzać landrynki, te o smaku migdałowym. Prawda? W ogóle to już teraz jesteśmy wyjątkowi.

-------------------------
Cortess -- Oh, Help me! I'm Blond. . .
               Srały muchy, będzie wiosna
cortess Postów: 3
Konto od: 16.10.2007
Miasto: Kruszwica
Permalink Autor: natalka21051992, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:19
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ.... hmmm, emmm no nie wiem co powiedzieć
Jest wyjątkowy bo:
-kocha mnie do szaleństwa :P  - ostatnio chodził po domu dla mnie w żółtych bokserkach z serduszkami :D
-zrobi dla mnie wszystko - nawet skoczył z dachu z garażu - krejzol i debil mój kochany :***
-wie, że jestem jego całym światem - tylko o mnie opowiada :)
-kupił mi pierścionek :D jeny jaki piękny :D
-moją mamusię to normalnie w ogień za nią wskoczy :D
-opowiada mi bajkę na dobranoc ;P
natalka21051992 Postów: 0
Konto od: 26.11.2008
Miasto: Brzozie Lubawskie
Permalink Autor: onefourfive, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:19
hmm . mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ mnie kocha . nie jestem jakaś nadzwyczajnie piękna , mądra i bezapelacyjnie najlepsza , a mimo to nigdy jeszcze się na nim nie zawiodłam , chociaż on na mnie troszkę tak . gdyby nie on piątki , soboty i niedziele nie były by tym samym !
onefourfive Postów: 0
Konto od: 9.01.2009
Miasto: Kowal
Permalink Autor: xsqueaksx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:21
oJ będzie trudnO ale damy radę . ; ]

No TeN.

Może zacznę ?x]

Wymarzany chłopak ?

Hm.. ? Wyrozumiały szczery wierny żeby tylko nie był zazdrosny uczciwy romantyczny kochający czUły ; ]

Przy okazjI ładny , zawsze wierzę w tO że każdy chłopak ma duże poczucie humory nie lubie jak chłopak Tak Meega LaGuje. ; /

Wrrr. !

No i bym zapomniała . !

Niech ustępuje miejsca starszym panią w autObusie bo `dają` za to cUkierki .

A reszta.. ?

Niejest to dla mnie aż tak ważne.

NiecH robi to na co ma ochote i niech Cieszy się życiem . ;]
xsqueaksx Postów: 1
Konto od: 28.01.2008
Miasto: Gruczno
Permalink Autor: pannaablue, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:21
Dla mnie wyjątkowym chłopakiem jest mój przyjaciel, właśnie dlatego, że nie jest MOIM chłopakiem. Nie mam wielkiego doświadczenia, a już zdążyłam zauważyć, że w naszym, czy też moim wieku, mężczyźni, którzy chcą być przy nas możliwie najdłużej i tacy, których my chcemy najdłużej przy sobie zatrzymać, najszybciej nas opuszczają. Mój przyjaciel jest wyjątkowy właśnie dlatego, że po prostu jest. Nigdy nie zostaje za mną bez wyjątkowej przyczyny, ani też nie stara się wpychać przede mnie, by być bardziej widocznym. Cały czas idzie obok, dostosowując się do mojego tempa i w każdym momencie naszej drogi służy pomocną dłonią lub radą. Znając mój upór, charakter i chęć bycia samodzielną nigdy nie próbuje prowadzić mnie za rękę. Jest jak cichy, lekko lecący nad ziemią Anioł Stróż, który pokazuje wszelkie kamienie, wyboje i dziury na drodze. Informuje mnie też o ślepych uliczkach lub ostrzega przed skrótami pozornie łatwiejszymi do przebycia, a jednak wyprowadzającymi mnie w pole. Nieraz zdarza się jednak, że w swym uporze idę na łatwiznę i wybieram skróty, na których przewracam się wiele razy. Szczęście w nieszczęściu- zawsze mogę liczyć na mojego Anioła Stróża, który opatruje wszystkie moje zadrapania, zaszywa rany ciała i duszy i z powrotem wskazuje właściwą ścieżkę. W trudnych momentach, gdy robi się ciemno, a niebo płacze patrząc na wszystkie moje błędy, służy samym sobą, bym nie zmokła lub nie zmarzła. Jak nikt inny potrafi mnie przytulić. To tak, jakby brał moje serce w dłonie i pozbawiając samego siebie całej energii napawał je bezgranicznym optymizmem.
Gdyby można było fizycznie leczyć duszę, mój przyjaciel z pewnością byłby specjalistą w tym fachu. Doktor wypadków wewnętrznych, u którego ja zawsze mam pierwszeństwo.
pannaablue Postów: 0
Konto od: 17.05.2007
Miasto: Dobre Miasto
Permalink Autor: xxolcia12xx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:21
Mój chłopak zawsze jest przy mnie i umie mnie pocieszyć
xxolcia12xx Postów: 0
Konto od: 18.02.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: xxreleasexx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:21
mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ jest gejem :P
xxreleasexx Postów: 5
Konto od: 7.07.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: yustynifa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:22
Mój facet jest wyjątkowy bo po pierwsze musi mnie znosić :D, wgl cały super ;) słodki misiek :).A po za tym umie dostosować sie do mojego tempa, jak na spokojnie to obejrzeć film, jak mnie nosi to zjeździć na rowerze z kilka miejscowości. O i jeszcze potrafi wyrwać na zakupach, bez narzekań, chodź mina mówi za niego ;).
yustynifa Postów: 1
Konto od: 10.11.2008
Miasto: Nowy Sącz
Permalink Autor: locolotion, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:23
Mój wyjątkowy chłopak jest Najmądrzejszym Głupkiem na całej kuli ziemskiej. Nie mówi Kotku, ani Myszko, bo to rutyna. Życzenia skład na opak. Jego kreatywność sięga gwiazd. Woli ciszę niż zatłoczone centrum z ludźmi, którzy myślą o sobie jak o bogu. Wredny, szczery i powalający- taki jest. Nikt Go nie podrobi i nikt nie jest jak on, bo każdy jest inny od innych. Jeżeli sam ugotuje to na pewno się tym nie zatruje. Mimo, że jest starszy o 5 miesięcy i 3 tygodnie to mówi, że jestem mała. Mówi mi Anno, bo tak jest przyjemnie. Kłóci się ze mną o byle co, bo ja mam takie zachcianki. Nie przytula mnie jak jestem smutna, czy zła, bo wie, że to nie pomaga. Wysyła mi Demotywatory po których płaczę ze śmiechu. Pomaga mi wybrać dobre buty, spodnie i sukienke na bal. Nie szuka dziury w całym. Nie piszę na gg opisów z wyznaniem, bo to żałosne. A gdy jest noc i jesteśmy na biwaku, a moje oczy spać nie chcą to towarzyszy mi, mimo zmęczenia. Ogląda ze mną komedie romantyczne i stara się tłumaczyć jeżeli wkurzy mnie. Mówi do mnie z rzadka: Najsłodsza. Częściej słyszę Głupeczku. Gdyby miał powiedzieć coś o mnie on to brzmiało by to tak: Wredna istota, która jest najGłupsza na świecie. Jego wady są ważniejsze niż zalety. Kiedy mówię, że jestesm za gruba to podtrzymuje to ze śmiechem na twarzy. Popiera mnie, ale też się sprzeciwia. Nie kocha mnie jak skarb, ale kocha tak, jak mu się to wymarzyło, czyli może wcale nie kochać.
locolotion Postów: 1
Konto od: 9.12.2007
Miasto: Braganca
Permalink Autor: lusciious, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:24
''mój chłopak'' nie jest moim chłopakiem, ponieważ nic do mnie nie czuje :D! ale jest wyjątkowy dla mnie i to się liczy... ma ładne oczy i kocham gdy się śmieje.
Treść dodana do postu 14-10-2010 o godzinie 21:14
hahaha takim textem pojechała moja kochana kumpela xd
lusciious Postów: 5
Konto od: 6.04.2007
Miasto: Wolbrom
Permalink Autor: asko, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:27
mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ zawsze o mnie pamięta ;p i noosi fajne koszulki i słucha tej samej muzyki co ja i jest kochany. I ma takie ładne włosy i śliczny nosek ;p I gdy mi marzna łapkii to zawsze mi grzeje ręce. Jest inny niż inni ;d Wyjątkowy :) < 3 ; ******* kocham Cię. ; *
asko Postów: 0
Konto od: 3.01.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: miedzywersamiczytaj, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:27
On Jest wyjątkowy .
On Jest cudowny .
On jest Taki Śliczny.:D
Kocham jego błękitne oczki , ktore patrzą na mnie.a ja wtedy nie pragne niczego innego .
Kocham gdy usmiecha.
nasza miłosc zaczeła sie gdy mielismy 15 lat . dzis jestesmy ponad pełnoletni xd . a On .. ten wyjątkowy chłopak nigdy nie zapomniał powiedziec mi ze kocha . codziennie slysze te słowa . od ponad 3 lat mowi mi ze jestem sliczna . a gdy powie  cos takiego o innej .( oczywiscie rodzi sie foszek) mowi : ale nie powiedzialem ze jest najliczniejszą dziewczyną jaką kiedykolwiek widzialem kochanie :)'  ..
Uwielbiam jak całuje .. mmmmmm... całujemy sie codziennie a ja za kazdym razem czuje sie jak na haju . cudo ;)
On jest juz czescią mnie , dzien bez niego to dzien stracony .
Kocham jak mi rymuje .On  nagrywa , ma zajawke , pasje .
Jara sie mną , a szczerze ...  heh  są lepsze .  
to ja jestem wyjątkowa ze mam takiego kogos.
Nie wybiera kolegow jesli ma wybor . Nie chce mnie stracic . mam charakterek , a on jest aniołem kotry to wytrzymuje . szacunek kochanie ;)  . w słowach nie da sie opisac co sie czuje to osoby ktorą sie kocha , jest to piekne uczucie . gdy dwoje ludzi o umowionej godzinie idzie w swoja strone po calym dniu czekania na siebie , z daleka patrząc sobie głęboko w oczy , usmiechając sie na sam widok  to jest cos pieknego . zapomnialam dodac ze nie umiem sie na niego zloscic w jego obecnosci . on sprawia ze sie usmiecham choc mam ochote wykrzyczec co mysle w tej chwili ..
ma cos w sobie . juz nie raz dał mi do zrozumienia ze jestem najwazniejszą osobą w jego życiu . Choc powiem ze czasami były wątpliwosci .. ze moze jest ktos lepszy . ale stwierdzilam ze nie , ze boje sie ze juz takiego chlopaka nie spotkam . nie znałam chlopaka ale za dzieciaka juz patrzylam na niego inaczej niz na innych..nie chcial mnie na poczatku , potem sam nie dawał mi spokoju . dałam mu szanse to byl pierwszy dzien wakacji . ta szansa trwa az do dzis . ponad 3 lata mojego zycia  nie wiem jak on to wytrzymuje ;D  to jest gosc ;***.. ale on kocha .. a ja to czuje , naprawde mocno ;**

moglabym pisac i pisac ale czy ktos to wogole przeczyta ? milosc jest wyjątkowa , osoba ktora kocha nie jest wyjątkiem bo kocha wielu ludzi . ale wyjątkiem jest osoba którą kochamy . Nie krzywdzmy jej , dawajmy jej tyle miłosci ile sami oczekujemy , nie okłamujmy , nie dawajmy powodow do zazdrosci . bo to bardzo boli . nie bawmy sie uczuciami . Poprostu kochajmy tego jednego człowieka z całej naszej pieknej ziemi tak mocno jak tylko sie da .
ja slysze ze jestem kochana kilka razy dziennie . Kocham Cie , Boże jak ja Cie kocham , skarbie kocham Cie calym serduszkiem  .. niby ile mozna ? ale dzien bez tego słowa jest dziwny ;D

On jest wyjątkowy gdy spi ;D  jaki on jest wtedy słodki hehe :P

jest wyjątkiem bo jest poprostu moj . to nasza wyjątkowa miłosc. pierwsza miłosc

tak skarbek jestes moim nr.1 ;***

i chyba kolejnym dowodem na to ze jest wyjątkowy jest fakt ze chociaz nie jest wysokim brunetem o budowie ciala herkulesa jest powiem delikatnie lubiany przez naprawde niezle dziewczyny . jestem zazdrosna , oj bardzo ale z drugiej strony dumna ze on MNIE trzyma za ręke , ze to ja kradne jego pocałunki , ze to mi pisze dobranoc przed snem , ze kazdego dnia chce mnie widziec . ;>

Kocham , kocham ;*
miedzywersamiczytaj Postów: 0
Konto od: 5.04.2009
Miasto: Bartoszyce