Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: kali1793, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:05
Jest wyjątkowy, co do tego nie mam wątpliwości. Ale dlaczego?

Jego miłść jest lepsza od wina, kocha mnie choć jestem całkiem zwyczajna.
Daje mi rzeczy, których nikt inny by nie mógł. Jest przy mnie nawet wtedy gdy jest mi źle, nigdy nie ocenia, za to zawsze wspiera.
Nie da mi zrobić krzywdy i będzie przy mnie trwać wiecznie...tak jak ja przy Nim :)
'Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności...'
Jim Morrison
kali1793 Postów: 11
Konto od: 24.07.2008
Miasto: ...
Permalink Autor: wachlarzmarzen, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:06
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo jest taki, jak ja ;) . Rozumie, pociesza, pomaga, czasem sam tego potrzebuje, potrafi przyznać się do błędu i mnie kocha ! < 3 .i z nim mogę porozmawiać o wszystkim ;)
jest wyjątkowy, bo taki jest dla mnie . i to jest ważne (:
wachlarzmarzen Postów: 0
Konto od: 24.09.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: agata696, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:07
...wyjątkowy !
agata696 Postów: 0
Konto od: 20.12.2007
Miasto: Mrągowo
Permalink Autor: toliveforever, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:08
Bo go nie mam...
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 19:09
żaden, bo nie ma takiego na świecie.
toliveforever Postów: 0
Konto od: 26.10.2007
Miasto: Mysłowice
Permalink Autor: candygirlx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:09
mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ potrafi mnie pocieszć na 3 sposoby;

1.Buziakiem
2.Super Kiss'em
3.Namiejętnym Pocałunkiem

Za to go Kocham;p
candygirlx Postów: 0
Konto od: 28.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: nieryzykuj, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:09
Mój obecny chłopak ma dziwny charakter, bo nie jest taki jak inni. . miły itp. jest szczery w dobrym znaczeniu. .
Ma śliczny uśmiech:)
Uwielbiam kiedy daje mi bluze gdy mi zimno. . ;)
Ale najbardziej kocham w nim to, że mówi mi ''Kocham Cię'' nie w sms-ach, ale prosto i szczerze w oczy.
Dlatego właśnie jest wyjątkowy;)
Pozdrawiam;]
nieryzykuj Postów: 0
Konto od: 25.04.2009
Miasto: Jarosław
Permalink Autor: tosiak13, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:09
Mój chłopak był wyjątkowy ...
Był wrażliwy i ciepły
ale niestety ;(
już taki nie jest
tosiak13 Postów: 0
Konto od: 20.09.2008
Permalink Autor: olka995, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:09
Mój chłopak jest wyjątkowy,ponieważ wypija 14 piw,idzie do szkoły i dostaję 5 ze sprawdzianu xD
olka995 Postów: 4
Konto od: 9.11.2007
Miasto: Człuchów
Permalink Autor: korwus, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:10
Kocham mojego chłopaka bo jest inny niż wszyscy kolesie których znam, bo woli chłopców. Wymieniamy się winylami i jeździmy razem na Ostróda Reggae Festival.
korwus Postów: 6
Konto od: 3.03.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: independentrue, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:11
Wyjątkowy mężczyzna to ten, który pyta swojej kobiety czy może się napić herbaty i czy może iść już spać.

I facet, który przyniesie Ci wszystko, co tylko zechcesz,
gdy Ty leżysz z nogami na stole, z laptopem na kolanach, grając w kulki, przeglądając nk czy fotobloga...

I Który Duży Książę wyjdzie za Ciebie z psem, gdy Ty tlumaczysz się tłustymi włosami,
i kto inny jak nie on umyje za Ciebie stos brudnych i zapleśniałych naczyń ?

....to tylko ten wyjątkowy.
taki jak mój.
independentrue Postów: 0
Konto od: 22.02.2009
Permalink Autor: justneedyou, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:12
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ jest tylko moim misiaczkiem, który gdy mam gorsze dni umie mnie pocieszyć i wspierać jak nikt inny . Zawsze wysłucha to co mam do powiedzenie tak jak ja jego . Mój chłopak nie jest zwyczajnym chłopakiem jest jedynym w swoim rodzaju .. tyle co ja musiałam przejść żeby z nim być to cud ze w końcu możemy być razem < 3 a wiedziałam ze to ten mój jedyny na którym zawsze będę mogła polegać . Myślę że jest to taki wiek że można już wejść w ten związek dorosły . I moim zdaniem my w niego weszliśmy . < 3
On nie jest taki jak każdy inny .. on jest tylko jeden nie znajdziesz takiego samego . To mój ORGINAŁ < 3 Mój wyśniony Ksiaże z bajki < 3 A jutro szykuje się dla niego niespodzianka ; ))

Pozdrawiam ; ))
justneedyou Postów: 0
Konto od: 15.11.2008
Miasto: Barczewo
Permalink Autor: kurkot, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:12
eeeyyy... No ten teges...

Mój wyjątkowy chłopak (ha! wyjątkowy... chciałby! xD) jest wyjątkowo wyjątkowy eeeyy...

ponieważ...eee...

... ze mną wytrzymuje? oO

A uwierzcie mi, że to nie lada zadanie!

Ave!

:*
kurkot Postów: 0
Konto od: 27.11.2006
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: chwilozofia, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:15
Pytanie proste to i bezproblemowa odpowiedź.

Mój chłopak jest wyjątkowy, specjalny, jednostkowy, nie byle jaki, rzadki, niepospolity, bez porównania, bezprecedensowy, bezprzykładny, niecodzienny, nietuzinkowy, okazjonalny, niezwykły, sensacyjny, ponadprzeciętny, rewelacyjny, bowiem jest prawdziwy.

Jego niespotykalność polega na byciu sobą, za każdy uśmiech i pełen pozytywnych emocji czas. Za każdą upojną noc i mnóstwo komplementów sypiących się na mnie, jak śnieg w mroźną zimę. Za całowanie, przytulanie, głaskanie, gilgotanie, drapanie, masowanie, kochanie, obściskiwanie, muskanie! Za pierwiastek miłości, który zaszczepiłeś we mnie dwa lata temu. I przede wszystkim za MIŁOŚĆ! To dzięki Niemu kocham i jestem kochaną.

Romantyk i idealny kochanek.

Czuję się tak rewelacyjnie kiedy jest blisko mnie. Serce wali mi pięć razy mocniej, kiedy pomyślę o Nim. Czuję się jak trzynastolatka, do której chłopak z osiedla nierealny i nieosiągalny uśmiecha się zalotnie. Mam wrażenie, że zakochałam się po raz tysięczny w chłopcu, którego mam praktycznie na co dzień już od dwóch lat. Bo tylko On potrafi doprowadzić mnie do takiego stanu! Tylko przy Nim, serce bije jak szalone... Mam ochotę podskoczyć z radości!

Gładki, urodziwy, ładny, atrakcyjny, interesujący, pociągający, seksowny, nieszpetny, zgrabny, wdały, rosły, postawny, niczego sobie, dobrze zbudowany, powabny bowiem dlatego jest wspaniały.
chwilozofia Postów: 7
Konto od: 5.09.2009
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:17
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ , ma dzikie i szalone pomysły, kocha mnie taką jaka jestem , pomaga mi w KAŻDYM problemie :) i umi zawsze pocieszyć , pomaga mi też w nauce . :) :p
Konto od:
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: peczak, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:17
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ ma seksi fleksi i wgl. dżejzi dredy do pięt ;* , różową grzywkę , bije mnie kablem od pilota, umarł z miłości, ale nadaj żyje , śpiewa mi na dobranoc 'kręć mi dupą', ma spodnie z GSu - całe fioletowe , szerokie lalala . < 3 jest emcio szałcio . -.- i przeszedł sapera na kodach ;* !
` masz takie malinowe oczy < 3
peczak Postów: 0
Konto od: 13.08.2008
Miasto: Studzieniec.
Permalink Autor: mivika, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:17
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo...

...przy nim nawet matematyka wydaje się romantyczna.
Powiedział mi, że wiersz Tuwima to czterostopowiec jambiczny hiperkatalektyczny
i liczy piegi na moich policzkach.
Daje sobie dokopać w komputerowych grach,
moje zapłakane oczy wyciera rękawem wypranym w Perwolu.
Kiedy mam gorączkę daje mi łyżeczkę Panadolu.
Wie, że jadam tylko margarynę
i nie zmieniłby mnie na inną dziewczynę! ;)
mivika Postów: 0
Konto od: 6.08.2007
Miasto: Wrocław