Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: berocha, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:58
Mój wyjątkowy chłopak...zna mnie na wylot...potrafi rozbawić mnie do łez ... jest zupełnie odpałowy i Szalony...
A różnica wieku nie ma znaczenia ponieważ on jest THE BEST!!!
berocha Postów: 0
Konto od: 28.04.2009
Miasto: Górzno
Permalink Autor: gusiak, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:58
Mój chłopak jest wyjątkowy

To marne słowo do opisania Mojego Mateuszka :)

On jest jak motyl na wietrze
tak delikatny i tajemniczy zarazem ulotny
On jest jak sam wiatr
cicho szepcze słodkie słówka
Jest jak najdostojniejszy Biały Tygrys
Unikalny, jedyny w sowim rodzaju, męski
Jest ja ptak
Nigdy nie wiadomo kiedy przyleci i odleci
Jest jak najsłodszy mały kotek
Taaaaaki mięciuutki i lubi się przytulać
Jest niczym Huragan
Nieprzewidywalny, niewiadomo kiedy zaatakuje
Jest jak Mucha
upierdliwy do bólu
Jest jak Małpka
Zawsze mnie rozweseli, rozbawi do łez
Nosi w sobie to ciepełko które z daleka czuję
Gdy nie ma go przez chwilę... gdy się z nim żegnam już zacznam tęsknić
Jest moją miłością i tego ni da opisać się
Jest i będzie najwspanialszy choć to i tak za mało  :)

gusiak Postów: 0
Konto od: 24.09.2007
Miasto: Dębica
Permalink Autor: seei, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:58
Mój chłopak jest wyjątkowy dlatego, iż jest taki jaki powinien być każdy chłopak, kochający, romantyczny, śmieszny! kocha mnie pomimo moich huśtawek nastroju... I lubi kolor różowy ;*
seei Postów: 1
Konto od: 5.04.2009
Miasto: Barczewo
Permalink Autor: hanio, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:59
Hm.. Nie mam chłopaka :D !
hanio Postów: 4
Konto od: 25.12.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: lleyhw, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:00
Mój chłopak dlatego jest wyjątkowy, bo wybrało go moje serce. I to wystarcza do wyjątkowości. Nie potrzebuję niczego więcej.
lleyhw Postów: 2
Konto od: 30.08.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: xxxaneexxx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:00
zazdroszcze kazdej dziewczynie, co tu pisze .
dlaczego jej chlopak jest wyjatkowy i wg. :)
macie szczescie . < 3
Szczescia zycze kazdej . < :
xxxaneexxx Postów: 0
Konto od: 28.04.2008
Miasto: Bytów
Permalink Autor: kliknijtutaj, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:00
Wyjątkowość? Czym jest wyjątkowość? Każdy na swój sposób jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dla jednej będzie to gwiazda rocka, dla drugiej piłkarz a dla jeszcze innej zwykły szary chłopak. Wyjątkowość jest pojęciem względnym, tak samo jak facet idealny. Dlaczego więc mój chłopak jest dla mnie wyjątkowy? Co w nim cenię a zarazem kocham najbardziej? To że nikogo nie udaje. Jest sobą w każdej sytuacji. I również oczekuje tego ode mnie, mimo że jestem wyjątkowo okropna. Dla niego jestem atrakcyjna nawet wtedy, gdy ubrana jestem w za duże spodnie i rozciągnięty podkoszulek. Jak większość facetów uwielbia sport. Trenował już chyba wszystko co możliwe i nadal będzie to robił. Uwielbiam jego zielone oczy i długie rzęsy, mimo że złoszczę się, gdy widzę że moje pomalowane nie są tak długie jak jego. Jego dłuższe włosy i to jak słodko się podkręcają od wilgoci. To że jest wyższy o 20cm i dlatego jestem ' jego maleństwem '. Uwielbiam sposób w jaki na mnie patrzy, nawet wtedy gdy jest na mnie zły, gdy daję mu buziaka mówię 'no nie złość się już' a wtedy on złości się na siebie, że nie umie się na mnie gniewać;d Również kocham jak daje mi buziaki w momentach, gdy się tego zupełnie nie spodziewam. Jego kontakty z moją rodziną i to że moja babcia mówi do niego 'kochanie' ;d To kiedy nam odbija i wszyscy w okół mają nas dość. Kiedy mi śpiewa, mimo że nie robi tego idealnie;d Gdy przesyła mi filmiki z NBA i razem z nim muszę to oglądać żeby wiedzieć o czym mówi. To jak jestem o niego szalenie zazdrosna bez powodu i to jak on odpisuje nieznajomym chłopakom którzy do mnie piszą;d
A przede wszystkim uwielbiam go za to, że kocha mnie bardziej niż ja jego, mimo że ja kocham go ponad życie.
I to jest właśnie wyjątkowość mojego Adasia.
kliknijtutaj Postów: 4
Konto od: 26.07.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: funkymonks, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:01
Chłopaka nie mam, ale posiadam wizję tego "jedynego".
Potrafiłby rozbawić mnie w każdym prawie momencie.
Byłby czuły wobec mnie.
Romantyczny przez duże "R".
Rozumiałby moje huśtawki nastrojów.
Rozmawiałby ze mną wtedy, gdy bym tego potrzebowała.
Mega świetnie by było, gdyby grał na gitarze i słuchał muzyki, którą uwielbiam.
No i półdługie lub długie włosy - czyli to, co kocham w wyglądzie chłopaków.
Tylko, czy tacy faceci istnieją? Oto jest pytanie ;D
Treść dodana do postu 19-01-2010 o godzinie 18:34
długie włosy z gitarą w dłoni.
funkymonks Postów: 3
Konto od: 26.05.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: kimirikko, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:01
mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ jest mój.
kimirikko Postów: 0
Konto od: 15.06.2007
Miasto: Poznań
Permalink Autor: aniuteeek, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:02
Mój Chłopak jest wyjątkowy, bo...jest tylko jeden . Jeden Jedyny . On mnie docenia, szanuje moje decyzje, wpiera w trudnych chwilach . Tylko On wstaje dla mnie o 6.00, choć mógłby wstać o 9.00 tylko dlatego, żeby zobaczyć mnie przed szkołą, dać buziaka i przytulić . Tylko od Niego dostaje najcudowniejsze kwiaty świata . To On kocha mnie najpiękniejszą miłością świata . Tylko On mówi mi każdego dnia, że jestem piękna , nawet w rozciągniętym dresie, bez makijażu i z podpuchniętymi oczyma od nocnego czytania książek . To z Nim rozmawiam o wszystkim . To On zabiera mnie w najpiękniejsze miejsca . To On o mnie dba jak nikt nigdy przedtem . To przy Nim czuję się kochana, jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa . To właśnie przy Nim mam ochotę się zestarzeć .... bo to jest proszę Państwa miłość . ;)
aniuteeek Postów: 3
Konto od: 25.05.2007
Miasto: Małe Bałówki
Permalink Autor: marionetka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:02
hmmm... dlaczego moj chlopak jest wyjatkowy ? miedzy innymi dlatego ze jest tylko moim chlopakiem w myslach i w sercu... kocham go codziennie tak samo. mozna nawet powiedziec ze mysle o nim 24 godziny na dobe, bo codziennie mi sie sni i codziennie w tych snach jestesmy najszczesliwsi na swiecie. caly moj pokoj jest w jego zdjeciach niestety reszta jest tylko w sercu. bo nie zostaje mi nic innego jak widywac go najczesciej raz na miesiac... fajnie jest tak sobie na niego popatrzec. fajnie jest uslyszec jak mowi mi "czesc" . ale niestety mieszka 500km dalej... jest 14 lat strarszy... ma dziewczyne... ale pomimo to wierze ze kiedys bedziemy mieszkali razem te 500km dalej ja bede jego dziewczyna, a wiek nie bedzie mial znaczenia. Chociaz on dla mnie jest caly czas moim chlopakiem i tylko dla niego jest miejsce w moim sercu. moge otwarcie powiedziec ze dla niego jestem wstanie zrobic wszystko, i mysle ze on o tym wie i to docenia tylko tak po swojemu...
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 19:10
zapomnialam jeszcze dodac ze to on pije cole nie dla dzieci, to on jest pilkarzem w LKS-ie, to on ma koszulke vodka connecting people, to on gra king-konga na akordeonie, to on ma zielone vansy

TO ON JEST W MOIM SERCU

KOCHAM GO!!!
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 19:30
i jeszcze jedno... chyba jedno z bardziej istotnych rzeczy :
Jest kochanym blondynem o ciemnym odcieniu wlosow. kiedy widze jego piekny usmiech staje sie szczesliwa, bo kiedy on jest szczesliwy to ja tez... zazwyczaj nosi zielono-biala czepke z daszkiem (taki z niego skejcik, chociaz wcale nim nie jest). ubiera sie idealnie... nosi fajne koszulki, bojowki... bokserki w zwierzaczki. a jego ulubione buty to vansy i conversy... i chociaz wiele dziewczyn mowi ze jest brzydki to dla mnie jest najpiekniejszy... ale to nie wyglad jest najwazniejszy. najwazniejsze jest to co ma w srodku... ma wspaniale serduszko, ktore nie rani innych... pomimo tego ze mial wiele powodow i okazji to nigdy mnie nie zranil... jest takze mily, utalentowany, odwazny i mam nadzieje ze szczesliwy . a tak w skrocie jak by ktos sie zapytal to poprostu : polityka nie bedzie klanial sie w pas, nie zaufa komus kto go zdradzil chociaz raz, nie ma takiej sily ktora zniszczy to co w nas... prosi realizatora zeby posniosl w gore bas *:

marionetka Postów: 65
Konto od: 4.06.2009
Miasto: Żnin
Permalink Autor: naughtyygirl, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:03
Jest wyjątkowy, proste taki oryginalni inny niż wszyscy chłopcy. Uwielbiam jego bajki jak mi opowiada, zawsze się wtedy śmieję, i pije ze mną Coca-Cole z piętnastoma kostkami lodu przez jedną słomkę, a to bardzo fajne zajęcie ;). Jak przychodzi krzyczy do mnie "Elusiowata wreszcie!". Zjada mnie swoim niesamowitym i powalającym wzrokiem. Lubi we mnie wszystko bo mnie kocha jak twierdzi, stara się żeby wszystko było w jak najlepszym porządku między nami. Uwielbia chować się pod moją kołdrą w owce bo mówi, że tam jest ciepło, a uwielbia też zasypiać w moim łóżku na 20min. i robić później kawę z ekspresu. On jest moim zdaniem kimś wyjątkowym w moim życiu i tak pozostanie. Każdy ma jakąś wyjątkową osobę w swoim życiu.
naughtyygirl Postów: 2
Konto od: 6.05.2009
Miasto: warszawa
Permalink Autor: alejazabojcow, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:03
Jest Wyjątkowy bo Ja też jestem taka inna jak on..
a najbardziej dlatego że
nie jest Polakiem:)Słowacy Najlepsi...
alejazabojcow Postów: 0
Konto od: 18.09.2008
Miasto: Grodzisk Wlkp
Permalink Autor: kaja, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:03
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że ma On włosy koloru ciemnego blondu, ale kiedy odbija się w nich słońce, stają się miodowe, gdzieniegdzie złote, miejscami ciemne... Miękkie, błyszczące - stworzone do przeczesywania palcami... Oczy o kształcie migdałów, mają odcienie zieleni, złota, szarości... Kiedy się śmieje, stają się bardziej niebieskie, kiedy jest smutny - szare... Otoczone są niesłychanie długimi rzęsami, zdecydowanie zbyt gęstymi jak na faceta. Usta: miękkie, które chce się całować... Jak pachnie? Jak połączenie landrynek, z pieprzem, wanilii z papryką... Zapach, trudny do określenia... Ma on w sobie coś słodkiego i zarazem brutalnego, męskiego... Czuję się przy nim, jak Baby przy Johnie... Chociaż... On jest wspanialszy, niż Patrick Swayze... Jedyny na świecie. Mój ósmy cud świata.
"Dawniej kobiety piersiami żywiły niemowlęta - dziś producentów filmowych." Jean Cocteau
kaja Postów: 1
Konto od: 18.03.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: naughtyygirl, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:03
Jest wyjątkowy, proste taki oryginalni inny niż wszyscy chłopcy. Uwielbiam jego bajki jak mi opowiada, zawsze się wtedy śmieję, i pije ze mną Coca-Cole z piętnastoma kostkami lodu przez jedną słomkę, a to bardzo fajne zajęcie ;). Jak przychodzi krzyczy do mnie "Elusiowata wreszcie!". Zjada mnie swoim niesamowitym i powalającym wzrokiem. Lubi we mnie wszystko bo mnie kocha jak twierdzi, stara się żeby wszystko było w jak najlepszym porządku między nami. Uwielbia chować się pod moją kołdrą w owce bo mówi, że tam jest ciepło, a uwielbia też zasypiać w moim łóżku na 20min. i robić później kawę z ekspresu. On jest moim zdaniem kimś wyjątkowym w moim życiu i tak pozostanie. Każdy ma jakąś wyjątkową osobę w swoim życiu.
naughtyygirl Postów: 2
Konto od: 6.05.2009
Miasto: warszawa
Permalink Autor: xona, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:04
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ pokochał mnie taką jaką jestem. Gdy go poznałam, mój świat odżył. Pokochałam ten świat, zaczęłam się śmiać, zaczęłam żyć! Tylko on umie mnie rozbawić i tylko przy nim czuję się bezpieczna, dowartościowana i wesoła. Jest strasznym krejzolem. Czasami to mam po prostu dość tych jego wygłupów, ale i tak go baardzo kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego.:)
Treść dodana do postu 20-02-2010 o godzinie 15:26
.
xona Postów: 0
Konto od: 8.02.2009
Miasto: Słupca