Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: livhanna, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:47
To taki, który jak heroina...razem z krwią po całym ciele, uzależnia mnie od siebie. Ten, który oświadczy się na cmentarzu i powie: tu zaczniemy i tu skończymy razem. Taki, który na moje " o Boże!" odpowiada: "Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?" Który gdy się maluje przed wyjściem powie: "Nie rozumiem jak można udoskonalać doskonałości" Taki, który stanowi kontrast na tle całego świata. Mimo, że nie ma białego konia i korony - to mój Książę.
livhanna Postów: 2
Konto od: 22.06.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: malutkaaax3, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:47
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ ... zawsze jest przy Mnie ;*
Bo .. mnie kocha ;PP
Bo mogę na niegO liczyC w każdej sytuacJi ;**
i jest mÓj ! !
malutkaaax3 Postów: 0
Konto od: 1.12.2008
Miasto: Legnica
Permalink Autor: makowapanienka89, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:49
Mój chłopak.
Był taki dzień, że smutek w moich oczach tylko gościł...
Lód skuł serce me, a życie bez koloru dręczyło mnie...
Ale wtedy pojawił się ON...Był kiedy narzekałam na samotności smak...
Był kiedy śnieg z nieba spadał...kiedy słońce chciało wzejść...
Pomalutku i tak uroczo zdobywał moje serce. A dziś wiem, że to moja największa miłość...już do końca życia.
Inteligencji mu nie brak, uśmiech słodki ma...
Kiedy przytula to przechodzą mnie dreszcze...i nie straszne mi deszcze;)
Patrzy, kocha i szanuje...czego więcej chcieć od niego?
makowapanienka89 Postów: 0
Konto od: 22.04.2008
Miasto: Katowice
Permalink Autor: xniusi0x, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:51
` Jest wyjątkowy , dlatego , że nie zaśnie dopuki ja nie zasne i nie zobaczy jak zasypiiam , tak łatwo jest zobaczyć miłośc w jego oczach gdy na mnie patrzy .
Jest wyjątkowy , bo tylko on potrafi mi tańczyc gdy mi przykro , przytulic w cisyz gdy nie chce nic mówic . Oddac własne ubranie gdy mi zimno ... i zaśpiewać piosenke przez telefon , żebym lepiej spała . Nigdy nie zapomina napisac rano mi kilku ciepłych słów , żebym dzień zaczeła z uśmiechem na twarzy . Kocham go za to , że woli mnie bez makijazu , i nawet gdy nie mam racji do końca stoi za mną murem i Uważam , ze jest wyjątkowy , bo jest mój Strasznie go kcoham , i wiem , że oddał by za mnie własne życie wiem bo ciągle to utwierdza tak jak to , że nigdy nie zgine z jego serduszka . Nie jest tylko chłopakiem , ale tegże moim najlpeszym przyjacielem < 3 , któremu moge sie wygadac wypłakac i conajważniejsze mam sie do kogo przytulic , o kazdej porze dnia i nocy bo dla mnie jest dostępny 24 godziny na dobe i nigdy mniej . ! Jest najlepszy , ponieważ nie zaśmiieje sie gdy sie potkne a poda mi ręke . najważniejszy człowiek na swiecie , czyli najbardziej wyjątkowy chłopak . To jest bajka ,ale prawdziwa
xniusi0x Postów: 0
Konto od: 23.03.2008
Miasto: Grudziadz
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:51
Mój chłopak jest wyjątkowy bo nie ma przede mną żadnych tajemnic nic przed sobą nie ukrywamy .On mnie kocha całym swoim sercem mówi mi jak mnie kocha nie wstydzi się tego okazuje to publicznie nigdy mnie nie zdradził ani nie zdradził
uwielbia moich rodziców. Okazuje mi szacunek i Miłość nigdy bym go nie zamieniła na nikogo innego chce z nim być ! Kocham go najmocniej jeśli to przeczyta to niech wie że go Najmocniej na świecie Kocham i że tęsknie mocno i wytrzymam te 2 tygodnie bez niego choć moje serce będzie krwawić bez niego;].Nigdy się nie oglądał za innymi dziewczynami jest wspaniały pamiętam jak raz na imprezie szkolnej jakaś dziewczyna z młodszej lasy poprosiła go do tańca ale on powiedział przepraszam ale właśnie tańczę  z   moją księżniczką:). Nigdy się nie kłócił ze mną wiem to dziwne . Mówi mi jak bardzo mnie kocha co dzień dzwoni spotykamy się częściej niż przebywamy w szkole a w te wakacje jedziemy razem na wakacje .;] Jupii
Konto od:
Miasto: Prabuty
Permalink Autor: klaudiabednarz, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:52
Bo mój chłopak jest wyjątkiem od reguły ;)
klaudiabednarz Postów: 1
Konto od: 16.03.2008
Miasto: Czechowice-Dziedzice
Permalink Autor: paktofonikomaniaczka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:52
aha , aha. moj mężuś jest kochany, opiekunczy, przystojny i wogle jedyny < 3 .
Treść dodana do postu 06-02-2010 o godzinie 11:38
kocham Cię Patryk.
paktofonikomaniaczka Postów: 0
Konto od: 1.05.2009
Miasto: Paryż
Permalink Autor: ciastkokarmelczekolaadaa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:53
Sexi i słodki... Mrrrr ;-D
.
ciastkokarmelczekolaadaa Postów: 2
Konto od: 12.11.2008
Miasto: Szczyrzyc
Permalink Autor: joannaadamska, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:54
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ robi wszystko żeby mnie uszczęśliwić. Często bywam na jego osiedlu u mojej przyjaciółki, kiedy on jest ze swoimi kolegami i widzi, że zamierzam wracać do domu, zawsze zostawia kumpli i mnie odprowadza. Bardzo często szepcze mi do ucha "kocham Cię", a kiedy nie zobaczy mnie na korytarzu na przerwie, szuka mnie po całej szkole i sprawdza czy nic mi się nie stało.
joannaadamska Postów: 0
Konto od: 14.02.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: czeszkaphotography, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:54
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ ... hmm..
Moim zdaniem w każdym chłopaku jest coś wyjątkowego .
Dla niektórych jest to niedostrzegalne ale każda dziewczyna cos w swoim chłopaku widzi takiego wyjątkowego . W końcu go wybrała spośród milionów ;)
Mój chłopak jest wyjatkowy ponieważ jest sobą, a nie udaje kogoś kim nie jest .
Zawsze jest przy mnie w chwilach złych, a także w tych dobrych .
Cieszy się moim szczęściem . Smuci się wraz ze mną .
Wiele przykładów mozna by wypisywać . Ale po co ? Ja to wiem i to wystarczy .
Może on nie jest idealny, ja też z resztą nie jestem, ale nie ma ludzi idealnych .
On mnie kocha i szanuje .
Chyba tyle wystarczy .
Treść dodana do postu 01-02-2011 o godzinie 19:06
usunieto
Treść dodana do postu 04-11-2011 o godzinie 22:19
edytuję
enddd.
czeszkaphotography Postów: 0
Konto od: 8.09.2008
Miasto: Krk
Permalink Autor: timetopray, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:55
A mój chłopak jest zwyczajnym chłopakiem o którym zawsze marzyłam. Bez specjalnych cech.
timetopray Postów: 0
Konto od: 28.03.2009
Miasto: Aleksandrów Kujawski
Permalink Autor: karolipo, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:55
Mój Wyjątkowy Chłopak Jest.... NIE ZASTĄPIONY,Bo jest SOBĄ.
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 18:57
Mój Wyjątkowy Chłopak Jest........ NIE ZASTĄPIONY,Bo Jest Sobą.!:) :**
Treść dodana do postu 30-04-2013 o godzinie 22:37
miłości nie ma!
Treść dodana do postu 23-08-2013 o godzinie 12:05
hftgvkbjknmnugvtcd XD
karolipo Postów: 0
Konto od: 14.03.2009
Miasto: Kolumna/Edinburgh
Permalink Autor: eleene, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:55
Mój Tygrysekk ;* [na wstępie pozdrowienia dla Tygryska megOo]
Mój WyjątkOwy Tygrysek:
Ma WIELKIE poczucie humoru,śliczniaste oczkaaa [Kochanie masz zielone ! nie no nie sprzeczaj sie że piwne xD],bo sie tak ślicznie uśmiecha i jest zawsze sobą !
I to jest najważniejsze bycie sobąąą ! ;***
:gappp: Kocham Cię Kochanie Wiesz ? ! I nie raz to powtórzę, jesteś moją drugą połówką czekałeś na mnie najdłużej....
Kocham jak przesyłasz mi te cudne piosenki ! ;*
K CĘ CIĘ ! ;*
eleene Postów: 0
Konto od: 26.09.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: fiorka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:55
hm. jest wyjątkowy bo tylko on po naszej kłótni potrafi przebrać się za ogórka i zaśpiewać mi "ogórek, ogórek, ogórek. zielony ma garniturek." bo tylko on jest tym, z kim chciałabym dzielić życie. niepoprawny romantyk. czasami wrażliwy i czuły aż do przesady. kocha swoją rodzinę lecz często na nią narzeka. stara się patrzeć na życie optymistycznie, lecz niekiedy bywa pesymistą. chorobliwie zazdrosny. pracujący na realizacę choć części swoich marzeń. uważa, że należy się wyróżniać i mieć własne zdanie. jest ciągle w poszukiwaniu tych kolorów co nadają życiu sens. bywa nieustępliwy i jest uparty. ma talent do pakowania się w różne głupie sytuacje. egoista - czasem. gdy dostanie 'lenia' to nie ma mocnych, żeby coś zrobił. kochana gaduła z niego. ideał? nie. książe z bajki? nie. to tylko MÓJ najwspanialszy mężczyzna na świecie!
fiorka Postów: 0
Konto od: 5.12.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: mojprzyjaciel, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:57
Morze zalet, galeria uczuć, ogromna paleta barw naszej miłości, to wszystko sprawia, że codziennie wieczorem zasypiam z jego imieniem na ustach, natomiast budzę się właśnie i jedynie po to, by zobaczyć go kolejny raz, utonąć w jego spojrzeniu, pomilczeć lub wprost przeciwnie, krzyczeć. On wie, czego mi potrzeba, jak nikt inny zgłębia moją zaplątaną psychikę i mimo wszystkich potknięć podąża ze mną po wyboistej i pełnej niespodziewanych zakrętów drodze mojego życia.
To wszystko sprawia, że jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Najważniejsze jednak jest to, co najbardziej platonicznie i ulotnie brzmi, wywołując uśmiech na mojej twarzy.

ON MNIE KOCHA!
mojprzyjaciel Postów: 0
Konto od: 18.06.2009
Miasto: Napoleon
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:58
Jest jedynym,który potrafi się przy mnie znaleźć zawsze w odpowiednim momencie. Daje mi poczucie wolności i swobody, ale tez wrażenie tego,że mam kogoś,kto zawsze złapie mnie za rękę i uchroni przed bolesnym upadkiem .Nie jest idealny, bo jest człowiekiem, nie próbuje mi udowadniać,że jest perfekcyjny, za to popełniony błąd poprawia zawsze.Jego spojrzenie jest jak najpiękniejsza powieść, taka ze smutnym początkiem i szczęśliwym zakończeniem.Patrząc mu w oczy widzę cudowną przyszłość,która z czasem zamieni się może w wspólne śniadania i podwieczorki. Dzień z nim nie jest monotonny, jak spaghetti z odrobiną pikanterii ,którą można odczuć dopiero po skosztowaniu do końca.Dzięki jego uśmiechowi wiem czy czynię dobrze.Powietrze staje się barwne i pięknie pachnie, chociaż to jest nierealne, czyni cuda.Kiedy nasze uśmiechy łączą się w jedne soczysty pocałunek,nasze światy stają się jednością.Jakby dwa bieguny połączyły się,        dwa żywioły stały jednym, a pory roku zjednoczyły.Razem tworzymy NAS.Słowo MY, znaczy wiele; radość, smutek, szczęście, rozczarowanie.Dzięki niemu moja dusza czuje, czuje to co jest w życiuistotne.Wiem...że każda gorączka, każda łza kiedyś stanie się pięknym wspomnieniem, lepszą przyszłością.Przyszłością,którą jesteś ty, obok mnie.
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 18:59
Dziękuję za stworzenie tak wspaniałego wątku.Wątku,który jest konkursem na jak najpiękniejsze okazanie uczuć,często nieracjonalnych.
Dziękuję.
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 19:00
Dziękuję za stworzenie tak wspaniałego wątku.Wątku,który jest konkursem na jak najpiękniejsze okazanie uczuć,często nieracjonalnych.
Dziękuję.
Gdy nas nie stać na miłość, stać nas zawsze na zazdrosć.
Valeri
Konto od:
Miasto: