Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: toffciak, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:36
Mój chłopak jest wyjątkowy bo, kiedy się dusiłam z powodu kaszlu, przyjechał do mnie z syropem na kaszel ;D
toffciak Postów: 0
Konto od: 18.05.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: monkowo, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:37
mój chłopak jest wyjątkowy bo mogę na niego wskakiwać, mówi, że jestem pokemon i kiedy pada mówi, żebym wskoczyła do kieszeni i wystawiła główkę
ma miażdżące riposty i gryzie mnie w ucho
monkowo Postów: 4
Konto od: 27.03.2008
Miasto: Oslo
Permalink Autor: czarniespelnienia, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:38
Mój chłopak był wyjątkowy pod każdym względem. Jak każdy na tym świecie miał wady, ale umiał naprawiać popełnione przez siebie błędy. Był odpowiedzialny za swoje czyny. Ambitny, dążący do celu z perspektywami na przyszłość.. bardzo uczuciowy, łatwo można było go zranić. potrafił wzbudzić we mnie zaufanie i bezpieczeństwo. Podnosił mnie z wielu dołków, szczególknie z tych, w które popadałam przez niego ;) Wiele mu zawdzięczam, wiele się od niego nauczyłam.. Mimo że poznaliśmy się jakieś 10 miesięcy temu, a byliśmy razem zaledwie 1 z nich, zdażył się zadomowic w moim serduszku i jest w nim do tej pory, choć, że jego serce już nie bije..
Łukasz, wiem, że były wzloty i upadki, ze czesto się kłóciliśmy i nie wyjasniliśmy sobie jednej bardzo ważnej sprawy, ja nie żałuję, że w końcu zgodziłam się byc z Tobą. Miłośc jest dziwna, no nic nie poradzimy ;D
Teraz, gdy nei ma Cię już między nami, musisz wiedzieć, że potrzebujemy Cię jeszcze bardziej, dlatego bądź z nami, z rodziną, przyjaciółmi, ze mną.. byłeś, jesteś i będziesz w naszych smutaśnych serduszkach ;((
Treść dodana do postu 23-01-2010 o godzinie 16:06
asdftgujhk
czarniespelnienia Postów: 3
Konto od: 9.09.2007
Miasto: Ostrzeszów
Permalink Autor: gawor93, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:40
Dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy?

Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ... ponieważ mnie kochał. Wiem, że to paradoksalnie brzmi, ale kochał. Może i nadal kocha, ale jest oszołomiony i sam nie wie co robić. Jego serce jest zranione przez bardzo wiele osób, jednak ono nieustannie bije na przekór im wszystkim i chce pokazać na co go stać, że potrafi, ze jest tego godzien.

Szanował mnie jak swój największy skarb. Gdy tylko działa się krzywda, zostawiał wszystko co było dla niego najważniejsze i poświecał mi swój cenny czas. Podziwiał moją urodę, gdzie zawsze temu zaprzeczałam. Jest jednym z rzadkich typów chłopaka jaki da się znaleźć - jest romantykiem. Mówiąc o mnie, o moich częściach ciała, o czymkolwiek związanego ze mną opisywał do najpiękniejszych rzeczy istniejącej na tym świecie.

Był wierny. Nie ma innej, po prostu ponoć ma dosyć tego 4-letniego związku. Znosił moje wady. Cieszył się każdym moim małym sukcesem. Cieszył się każdym moim uśmiechem. Każdym przyjętym od niego komplementem.

I chociaż już nie jesteśmy razem, on nadal jest dla mnie wyjątkowym chłopakiem, będąc mu wierna do końca swoich dni.
gawor93 Postów: 0
Konto od: 6.12.2007
Miasto: Lubin
Permalink Autor: emerer, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:40
A mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ jest mój. ;) ;* szarmancki ;P
;__
emerer Postów: 3
Konto od: 29.03.2009
Miasto: Dzierżoniów
Permalink Autor: paddington, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:42
Mój wyjątkowy chłopak jest miły, delikatny, czuły, uprzejmy, uparty, lekko bezczelny, inteligentny. Wytrzymuje ze mną, chowa ulubione książki, zmienia muzykę w mp3, śpiewa, chociaż nie zawsze mu to wychodzi, grozi, że zje mi chomika. Nie zmienia się w kogoś, kim nie jest. Jest po prostu sobą.
paddington Postów: 9
Konto od: 4.03.2008
Miasto: Szczerców
Permalink Autor: yoloxa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:43
Mój chłopak jesy wyjątkowy dlatego, że ma sexi bokserki w serduszka,
kocham jego różową koszule i prostą czapkę z daszkiem i jego czarne old schoole.
Kocham go poprostu za to, że jest ze mną i że też mnie kocha !
yoloxa Postów: 4
Konto od: 20.12.2007
Miasto: Ełk
Permalink Autor: seeya, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:43
Mój wyjątkowy chłopak jest moim najlepszym przyjacielem, wsparciem w każdej sytuacji.. Jest po prostu ten jedyny, wyjątkowy. Nie wiem, co mogę więcej o nim powiedzieć. Słowa tego nie ujmą, tego jestem pewna.

I mam nadzieję, że zawsze będzie tak wspaniały, jaki jest teraz. Od tych 6 miesięcy.
Na zawsze zakochana we Wrocławiu. I w takim jednym panu z Wielkopolski. 
seeya Postów: 46
Konto od: 4.12.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: lollip0p, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:43
:P
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 19:03
,,Moj wyjatkowy chłopak jest...
lollip0p Postów: 0
Konto od: 8.03.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: gizelus, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:43
Bo go Nie mam !
Niestety :/
gizelus Postów: 0
Konto od: 25.03.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: vwvw, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:45
pewnie dlatego jest taki, ze go nie ma:] nie denerwuje, nie zdradza, nie narzeka. no coz, lepiej nie moglam trafic. a na dodatek jest nieistniejacy, wiec smialo moge go nazwac idealem, bo w koncu idealy nie istnieja, jak moj najmilejszy^^
vwvw Postów: 0
Konto od: 15.06.2007
Miasto: rzeszów
Permalink Autor: xzuzakx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:45
Tylko On jeden potrafi mnie tak ogrzać swoim ciałem, On jeden sprawia, że wszystko dokoła jest takie barwne. Dzięki Niemu poznałam co to szczęście i wielka miłość.
Jest moim Aniołem Stróżem. On mi pokazuje którą drogą mam iść, podaje mi rękę, kiedy upadam, staje w mojej obronie. To On całuje moje łzy. Przy Nim czuję się spełniona.
Kiedyś byłam pesymistką, nie wierzyłam w siebie. Teraz, kiedy zjawił się On, podchodzę do życia z większym dystansem i optymizmem. Wiem, że podołam wszystkim przeciwnościom losu, bo On zawsze mi poda swoją pomocną dłoń. Jest wyjątkowy, bo dzięki Niemu uwierzyłam w siebie. :)
xzuzakx Postów: 0
Konto od: 14.02.2009
Miasto: Dingwall
Permalink Autor: biancamorte, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:46
mój chłopak jest świetny, gdyż iż ponieważ kocham Goo ; ]] i takiego drugiego nie znajdziecie na caałym świecie . < 3
bo tylko on potrafi poparzyć sobie brodę w herbacie i złamać rękę w kolanie :D trzaska obrotowymi drzwiami i tak dlaej. bo ON jest mój i tylko mój ! :*
Treść dodana do postu 27-01-2010 o godzinie 20:35
:D:D:D:D...
biancamorte Postów: 4
Konto od: 10.05.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:46
Ja napiszę tak : ))::

Gdy odchodzę od niego obrażona [idzie za mną]
Gdy patrzę na jego usta [Całuje mnie]
Gdy go popycham i biję [Chwyta mnie i nie puszcza]
Gdy zaczynam do niego przeklinać [Całuje mnie i mówi, że kocha]
Gdy go ignoruję [Poświęca mi swoją uwagę]
Gdy go odpycham [Przyciąga mnie do siebie]
Gdy mnie widzi w najgorszym stanie [Mówi, że jestem piękna]
Gdy zaczynam płakać [Przytula mnie i nie odzywa się słowem]
Gdy widzi jak idę [Podkrada się za mną i przytula]
Gdy się boję [Ochrania mnie]
Gdy kładę głowę na jego ramieniu [Nachyla się i mnie całuje]
Gdy kradnę jego ulubioną bluzę [Pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy]
Gdy mu dokuczam [On też mi dokucza, i sprawia, że się śmieję]
Gdy nie odzywam się przez długi czas [Zapewnia mnie, że wszystko jest dobrze]
Gdy patrzę na niego z wątpliwością [Uzasadnia]
Gdy łapię go za rękę [Łapie moją]

Wogóle jest kochany w kazdym stopniu ! :))
Konto od:
Miasto: Miłość
Permalink Autor: xxolcia12xx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:47
Mój chłopak jest poprostu sobą .
Kocha mnie taką jaką jestem  i zawsze mówimy sobie prawdę .
Nie mamy przed sobą żadnych tajemnic.
Kocham go .
xxolcia12xx Postów: 0
Konto od: 18.02.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: dariamochalska, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:47
mój chłopak nie jest ideałem. ideałów nie ma. ma zarówno wady jak i zalety. mimo, że nie ma długich włosów, błękitnych oczu jest najwspanialszym mężczyzną na Ziemi i kocham go ponad życie, mimo wszystko!
ZAPRASZAM WSZYSTKICH :) Facebook
dariamochalska Postów: 217
Konto od: 21.06.2009
Miasto: Inowrocław