Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: aiszja, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:25
mój Chłopak jest wyjątkowy ponieważ wszyscy nasi znajomi uważają że kwalifikuje się na posiadanie żółtych papierów (podobnie jak ja). Ma naprawdę szalone pomysły typu... telefon o 3 w nocy bo mu się nudzi i przyjedzie, lub założenie kilku par spodni na raz i chodzenie tak po mieście. Jest wyjątkowy także dlatego, że to jemu pierwszemu w historii naszej szkoły podpalono dzisiaj włosy, oraz dlatego, że to właśnie on wymyśla wszystkie moje ksywki (od Śledzika, przez Boberka aż po Chomcia;)). Ma także niesamowicie wyrzeźbione ciało, śliczne kręcone czarne włoski i zawsze mnóstwo siły żeby ponieść mój plecak lub mnie po schodach gdy niezbyt mam na to siłę i nie zwraca uwagi na to czy nasza szkolna pani pedegog krzyczy do niego: postaw ją bo spadniesz! Gdy jest mi źle i mam doła zawsze potrafi mnie pocieszyć, rozweselić. Poprostu ma w sobie coś czym przyciąga do siebie ludzi.
No to tyle...
i cO nie jest super?
aiszja Postów: 0
Konto od: 26.07.2009
Miasto: Brudzew
Permalink Autor: granbes, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:26
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo nie ma bardziej wyjątkowego od niego!;d
nie ma bardziej bombowego od niego !
granbes Postów: 1
Konto od: 6.01.2009
Miasto: Mława
Permalink Autor: olciaxde, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:26
mój chłopka jest krejzolski
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 18:36
mój chłopka jest bardzo bardzo krejzolski.
olciaxde Postów: 0
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Moraczewo
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:26
Mój chłopak jest dla mnie bardzo wyjątkowy, ponieważ dzielimy wiele wspólnych pasji. Oboje zawzięcie trenujemy, ja lekką atletykę, On - piłkę nożną. Często oglądamy razem mecze. Oprócz sportu łączy nas bardzo wiele, oboje potrafimy być wrażliwi, ale jednocześnie umiemy pokazać pazur. Jesteśmy dla siebie jak bratnie dusze, razem zaliczamy wzloty i upadki, wzajemnie sobie pomagamy, zawsze możemy na siebie liczyć :) Jak zapewne każdy uwielbiamy odwalać numery, mamy ogromne poczucie humory i potrafimy śmiać się bez końca. Dlatego właśnie uważam, że mój chłopak jest wprost idealny :)  
Konto od:
Miasto: Kutno
Permalink Autor: dulce02, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:28
Mój chłopak jest wyjątkowy , ponieważ no po prostu inny od innych . Nie spotkałam nikogo takiego jak on, troszczy się o mnie w każdej sprawie , dba o mnie , ma cudowne poczucie humoru ;* jest nadzwyczajny i szczerze mówiąc nie wiem jak on wytrzymuje ze mną ;)) Jest Kochany i wogóle uh i ah ^^ hmm,., jest wyjątkowy też dlatego bo Jest mój i tylko mój ;D ojś jest wyjątkowy i już i koniec kropeczka ;d
dulce02 Postów: 1
Konto od: 30.08.2008
Miasto: Biała Podlaska
Permalink Autor: chrypa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:28
Dlaczego mój Chłopak jest Wyjątkowy?
Odpowiedź jest prosta.
Nie jestem idealna a Jemu i tak to się podoba.
Gdy jesteśmy w publicznym miejscu nie robi wszystkiego dla szpanu, wystarczy że my wiemy że jest coś co nas wiąże.
Gdy się ciesze On jest szczęśliwy z mojego szczęścia.
nie jest ideałem ale jest Mój, i to się liczy.
Gdy jest mi smutno zawsze mnie pociesza.

gdybym miała Go opisywać brakło by mi okna.
On jest jaki jest, mi to się w Nim podoba.
Nie jest ideałem ale jest Mój i to się liczy!.

:)*;
chrypa Postów: 0
Konto od: 12.11.2007
Miasto: Brzesko
Permalink Autor: marzenciad, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:28
Mój chłopak jest wyjątkowy , ponieważ kocha mnie za to jaka jestem , szanuje to co robię , jest ze mną szczery . Kocham go
marzenciad Postów: 0
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: dariannna, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:29
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ miłości nie wyznał mi najpierw na gadu-gadu, lecz na żywo. Słowa "Kocham" nie nadużywa, ale jak je mówi to zawsze szczerze. Mówi, że choćby cały czas mnie przytulał, to i tak będzie mu mało. Jest bardzo opiekuńczy i zawsze się o mnie martwi (w sumie to mu się nie dziwię xdd). Oprócz tego interesuje się muzyką, krawiectwem, rysunkiem i językiem rosyjskim. Uszył dla mnie spódnicę i bluzkę, a szykuje jeszcze płaszczyk i kamizelkę. Jest tak niemiłosiernie chudy, że jestem w stanie policzyć mu wszystkie żebra, słysząc tylko śmiech i tekst: "Nie łaskocz mnie, kochanieee.". Jest wyjątkowy, bo gdy idzie ze mną na zakupy to nigdy nie narzeka, tylko grzecznie stoi za mną i ewentualnie mówi jakie są techniczne mankamenty jakiegoś ubrania. Jeszcze nigdy nie jęczał na mieście. Mówi do mnie "Moje Bejbeee", przy czym zawsze dostaję dużego buziaka w policzek. Jest wyjątkowy, bo jest tylko jeden i tylko on mnie tak kocha.
dariannna Postów: 1
Konto od: 23.11.2008
Miasto: Siedlce
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:31
Mój Chłopak jest wyjątkowy, ponieważ istnieje tylko w mojej wyobraźni. Jest ze mną, chociaż nie istnieje w rzeczywistości. Ale czy to ważne? Kocham Go, jak nikogo innego, bo przecież On nie istnieje, a jednak jest. Nie interesuje Go we mnie to, co interesuje innych. On jest gotów wyjść na głupca dla mnie, dla miłości, dla marzeń, dla przygody, jaką jest życie. On  potrafi siedzieć z bólem, moim lub swoim, nie poruszając się by go ukryć, stłumić lub uleczyć. Przy nim mój kompletny brak umiejętności tańca przeradza się w ekstazę, w której jesteśmy najlepiej dobraną para, po prostu gwiazdy tańca. On potrafi zaufać, a zatem i być godnym zaufania. On potrafi dostrzec piękno, nawet gdy nie co dzień jest brzydko. On potrafi żyć z porażką, nie tylko swoja, stanąć nad brzegiem jeziora i do srebrnego księżyca krzyczeć: „Tak!" On umie wstać po nocy żalu i rozpaczy, wyczerpany, zbity jak pies, i robić, co trzeba, dla swoich dzieci. Nie wiem kim jest, skąd się wziął w moim życiu. Jednak jest kimś ważnym. Jest moim wyjątkowym, idealnym ideałem Chłopaka. On stanie ze mną w środku ognia i nie cofnie się, gdy palące płomienie ranią ciało i duszę. On kocha tak naprawdę!
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: agucha91, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:32
Jest jak tlen dzięki któremu żyję, dlatego właśnie jest wyjątkowy.
I will always love You
agucha91 Postów: 0
Konto od: 2.03.2006
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: lirycznieparadoksalna, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:32
bo kocha mnie mimo moich wad, znosi moje humorki, spełnia moje wszystkie, nawet te najdziwniejsze zachcianki, począwszy od tańca w deszczu a skończywszy na całodziennym spacerze nad jezioro. kiedy widzi, że mi smutno o nic nie pyta, bo wie, że w swoim czasie sama mu wszystko powiem, przytuli mnie do ramienia i trwa tak ze mną, dopóki nie poczuję się lepiej. zawsze wie, kiedy na co mam ochotę, rozumie mnie bez słów. nie robi mi 'scen zazdrości', bo ufa mi bezgranicznie i wie, że nie byłabym w stanie go zdradzić. nie jest idealny, ale to właśnie jego kocham - nikogo innego, kocham wszystkie jego zalety, kocham jego wady. nie jest księciem z bajki, dla mnie jest dużo lepszy, jest tylko mój, nikogo więcej.
lirycznieparadoksalna Postów: 0
Konto od: 27.05.2008
Miasto: wadowice
Permalink Autor: skrzatyzor, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:33
ahh jest mój i kocham Go całym serduszkiem ;)
skrzatyzor Postów: 1
Konto od: 20.10.2007
Miasto: Lubartów
Permalink Autor: nomatters, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:33
mój chłopak jest wyjątkowy, bo nie istnieje ;D
nomatters Postów: 0
Konto od: 21.06.2009
Miasto: Sępólno Krajeńskie
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:33
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ nie jest 'zwykłym' chłopakiem. Jest moim przyjacielem, który bez słów rozumie to co czuję i to czego potrzebuję. Z Nim mogę bezpiecznie stąpać po ziemi, bo wiem, że nie wpadnę w żadną przepaść ; )). Jest wszystkim czego mi potrzeba do szczęścia którym będę się z Nim dzielić. :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: sonsofroots, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:34
hmm ; ]
Chłopak!? Dlaczego On ten mój jest wyjątkowy ?!
wszystko w nim jest ; p
Inteligetny, nosi okulary, ma styl rock, zajefajne duże i jedwabiście jedwabne usta, duże zielone oczy .
i to mi się wszystko w nim podoba . ; *
nie zmieniam go na innego ponieważ Paweł ma w sobie to coś, co mnie podnieca ^^ !

po prostu ' InnY. '
sonsofroots Postów: 0
Konto od: 21.12.2008
Miasto: Mogilno
Permalink Autor: glamorousworld, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:36
No więc :)
Mój chłopak ma na imię Radek..
Czemu jest wyjątkowy ?
* bo wytrzymuje ze mna,
* kocha mnie tak jak nigdy nikogo nie kochał,
* zawsze ma przy sobie tic-tac-y xd
* jest nie rozłacznym przyjacielem pendriva ( jest informatykiem)
* bo je co 4 godziny (ostatnio liczyłam/wazy 70 kg )
* bo tylko On potrafi tak nieestetycznie robić lasagne xd
* tylko on potrafi grzeszyc tak , ze bedzie sie smarzył w piekle xd
* tylko On chce abysmy sie tam smarzyli razem :) ja zabieram pieprz on sól xd
* tylko on nauczył mnie jeżdzic maluszkiem xd
* tylko on jak widzi ksiazke na mojej połce powyzej 50 str tłumaczy mi jaka to on ma wade wzroku :)
* tylko on potrafi zniesc moja nagła zmiane romantyczki w realistke.. xd
* tylko on ma szkołe w lesie w ktorym zawsze sie gubie i nie zdarze go odebrac na czas :)
* bo on po prostu jest soba.
* czasem jest nieznosny ale jest soba, nikogo nie udaje xd
KOcham Go..
Tego czubka xd
Treść dodana do postu 20-06-2011 o godzinie 22:18
...
glamorousworld Postów: 0
Konto od: 1.07.2008
Miasto: Toruń