Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

1 2 3 4 ... 31 32
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:05

no właśnie... jaki on jest?    NAPISZCIE O TYM!

Ogłaszamy konkurs, w którym główną nagrodą będzie konto PRO na 1 rok !
Będą też 3 drugie miejsca - PRO na 4 miesiące.

Jedyne co musicie zrobić to napisać w tym wątku na forum odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twój Chłopak jest wyjątkowy?
Jury Photoblogowe wybierze 4 najbardziej oryginalne, krejzolskie i ciekawe odpowiedzi, które zostaną nagrodzone.

Dziewczyny. na co czekacie?? Klikać!

PS: konkurs trwa do 30.09.2009 do godz. 23:59, odpowiedzi wpisane po tym czasie nie będą rozpatrywane.

EDIT:
WYNIKI
Chyba kochacie swoich chłopaków, bo 497 odpowiedzi i prawie 15000 wyświetleń tematu to niezły wynik. Dzięki za tak liczny udział!

Szanowne Jury przejrzało wszystkie 497 postów (ciężka robota...) i miało spory kłopot z przyznaniem nagród pośród tak wielu różnorodnych przemyśleń i wyznań. Postanowiliśmy nagrodzić następujące wypowiedzi:

konta PRO na 4 miesiące otrzymują:

za świetną znajomość alfabetu -abisia

Dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy?
Wbrew pozorom pytanie nie jest łatwe.

Jest on wyjątkowy.. jak każdy inny. Na swój sposób. Kocha mnie. Doceniam to. Nie jest idealny. Jest lustrem mojej duszy ;) no i moim przeciwieństwem.
Jest
Ambitny,
Bardzo miły,  
Czuły,
Dowcipny,
Elegancki,
Fenomenalny,
Gadatliwy,
Hałaśliwy,
Inteligentny,
Jedyny taki,
Kochany,
Lojalny,
Mądry,
Nieustraszony,
Obowiązakowy,
Pomysłowy,
Romantyczny,
Szczery,
Trujący xD,
Ujmujący,
Wierny,
Yeti ;P,
Zazdrosny (oj niestety ;P)
Ź- on nie ma cechy na "Ź" ;D
Żartowniś.

Ostateczna odpowiedź na to pytanie brzmi..

Jest:
Zawsze Sobą,
po prostu
Niesamowitą osobą.

za wytrzymywanie bicia kablem i totalnie zakręcony post - peczak

Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ ma seksi fleksi i wgl. dżejzi dredy do pięt ;* , różową grzywkę , bije mnie kablem od pilota, umarł z miłości, ale nadaj żyje , śpiewa mi na dobranoc 'kręć mi dupą', ma spodnie z GSu - całe fioletowe , szerokie lalala . < 3 jest emcio szałcio . -.- i przeszedł sapera na kodach ;* !

za posiadanie chłopaka z dużymi kieszeniami - monkowo
mój chłopak jest wyjątkowy bo mogę na niego wskakiwać, mówi, że jestem pokemon i kiedy pada mówi, żebym wskoczyła do kieszeni i wystawiła główkę
ma miażdżące riposty i gryzie mnie w ucho

UWAGA: nagroda specjalna (również PRO na 4 miesiące), za wybitne uzasadnienie otrzymuje tala131 :)

A mój chłopak jest wyjątkowy, bo to on namówił mnie na fbl i kocha mnie zawsze ^^

No i najważniejsze:

Nagroda główna - PRO na 1 rok za oryginalną, krejzolską i ciekawą wypowiedź otrzymuje miyuuki

mój chłopak jest wyjątkowy, bo:
-gdy jesteśmy w kinie, zawsze pozwala mi założyć mu na głowę pudełko od popcornu
-podaje mi rękę przy wchodzeniu na ruchome schody XD
-'pierdzi ustami' przechodniom, a potem razem się z tego śmiejemy
- gdy wyrwałam mu sporo włosów (przypadkowo), powiedział tylko: ' to tak jakbyś mi wyrwała ślezionę XD'
-strzela głupie miny na weselach, ślubach do kamer XD
-z nudów robi mi warkoczyki a potem je rozplata
-kawę pije tylko ze szklanki
-zniesmacza się na widok stonogi XD
-staje na środku miasta i krzyczy, że mnie kocha
i dlatego właśnie jest wyjątkowym krejzolakiem ;d

GRATULUJEMY!
(zwycięzcy dostaną PM z info o koncie PRO)

Post edytowany Tuesday, September 29, 2009 17:05 przez moderatora photoblog
Konto od:
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: malinoova, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:12
mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ nie jest taki jak wszystki i ma bokserki lody o smaku miłości ^^
malinoova Postów: 2
Konto od: 24.04.2008
Miasto: katowice
Permalink Autor: dominikaborczon, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:13
; * em.. moj chłopak jest wyjątkowy ponieważ zawsze mnie pocieszy i umie się ciekawie zachowywac heheh ; * .. jest zwariowany i .. szalony . , eXtra sie ubiera., i jest KREJZOLEM < 3 . ; * dlatego jest wyjątkowy ! ; *
dominikaborczon Postów: 0
Konto od: 21.06.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:13
czemu jest wyjątkowy? Bo ja nie jestem zwyczajna, a on zwyczajnie ze mną wytrzymuje. Jest wyjątkowy, bo podrywał mnie na Chopina, bo znosi moje humorki, bo nie ma mnie
(prawie) nigdy dość. I jest wyjątkowy bo mimo, że mnie nienawidzi to kocha mnie na zabój ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: anielewicz, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:16
Moj chłopak jest wyjątkowy poniewaz gdy patrze w jego oczy widze dwie czarne perełki w ktorych odbija się moja parszywa morda ;p
lecz gdy się z nim żegnam kocham w Nim ta cierpliwość kiedy czeka na kolejne spotkanie ze mną
Ceni we mnie wszystko co ja w sobie nie ;)
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:36
Bo tak ;D
Bo Bóg tak chciał i tyle ;D ^^
anielewicz Postów: 0
Konto od: 19.03.2007
Miasto: szczecin
Permalink Autor: yeachs, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:18
bo go kocham :P
Treść dodana do postu 03-04-2010 o godzinie 18:24
chyba chodziło mi o to że chłopiec jest wyjątkowy gdy się go darzy jakimś szczególnym uczuciem..
yeachs Postów: 1
Konto od: 30.12.2008
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: recklesss, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:18
Mój chłopak jest perkusistą który lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
Jest pesymistą któremu nigdy nic sie nie śni, ale za razem jest wariatem;* Jest miły ale potrafi być chamski :P
Zawsze musi wszystko byc po jego myśli;p jest roztargniony rozgadany, i bardzo zabawny potrafi sie śmiac godzinami. Ale mimo tego wszystkiego jest Kochany, uczuciowy, romantyczny, i szalony zupełnie jak ja. Moj chłopak jest moim ideałem o którym żadna nie śni i o którym każda może marzyć < 3
Kocham go za to jaki jest;*
Moim wspaniałym jest własnie On < 3
recklesss Postów: 0
Konto od: 17.08.2006
Miasto: LesznO
Permalink Autor: niephotographykonin, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:19
nie mam chłopaka.. ale mam wymarzonego ;) napewno nie może być bez wad, idealni faceci są nudni.. ^^ wygląd się dla mnie nie liczy, ale musi być zadbany ;) chcę , aby był nie tylko moim chłopakiem, ale też przyjacielem :)
niephotographykonin Postów: 0
Konto od: 26.08.2008
Miasto: Konin
Permalink Autor: caaroliinee, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:19
Mój chłopak jest wyjatkowy pod wieloma wzgledami:
- opiekuje sie mna kiedy trzeba i kiedy nie trzeba,
- zawsze jest przy mnie,
- kocha pomimo wszystko nie za cos,
- oj, wytrzymuje moje humorki, odpały, zaabwy wszystko :)[ ojj a ja mam wiele enerli i silnych odpalow xd ]
- mój chłopak jest wyjatkowy bo jest Mój :)
- wyjatkowo Kochany, miły, pracowity, pomocny, cudnownyy
-  jest wyjatkowy dla mnie bo by skrad dla mnie niebo :)
caaroliinee Postów: 0
Konto od: 17.10.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: hysterical, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:20
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo ma wszystkie cechy, które chciałabym, żeby miał. mogłabym pisać o nim w nieskończoność, ale wymienię najważniejsze rzeczy. Dla innych są to cechy nie świadczące o wyjątkowości, ale dla mnie jak najbardziej. Jest wyjątkowy, bo: gotuje dla mnie, rozśmiesza mnie, przytula, kocha, całuje, gilgocze, uczy grać na gitarze,uczy jeździć autem, tłumaczy mi matematykę, a  co najważniejsze: JEST WYJĄTKOWY, BO ZE MNĄ WYTRZYMUJE ;)
hysterical Postów: 0
Konto od: 29.01.2008
Miasto: Piława Górna
Permalink Autor: kkkkkk13, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:21
Mój chłopak jest wyjatkowy. Jak najbardziej! Tylko on potrafi mnie wkurzyć swoim spóźnianiem, ale również tylko on potrafi mnie tak za to przeprosić, że odrazu zapominam :). Ma piękne oczy, widzę w nich spełnienie moich wszystkich marzeń!
Nie wiem czy to dziwne, czy też nie, ale uwielbiam zadbane dłonie u facetów. On je oczywiście ma. Uwielbiam gdy dotyka mojej twarzy, czuje się jakby chłodny wiatr spacerował po moim ciele, jak stado mrówek. Jest wyjatkowy! Tak, zdecydowanie. Kolekcjonuje on stare lampy, i przeróżne nakrętki od piwa. :) Mam nadzieję, że nigdy mnie nie zostawi.
kkkkkk13 Postów: 10
Konto od: 14.11.2006
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:21
Czemu jest wyjątkowy? Hmm.. Jest przystojnym i atrakcyjnym chłopakiem. Wszystkie dziewczyny za nim szaleją ale to Ja mam to szczęście być z nim. Być z nim i być najszczęśliwszą osobą na ziemi! :) Dzięki niemu zmieniłam się na lepszą osobę. :) Gdy idziemy na spacer zawsze wybiera niesamowite miejsca, które bardzo chciałby mi pokazać. Uwielbia się przytulać, całować, rozmawiać.. :)) Akceptuję moje humorki. Jak to robi? Sama się dziwie, bo trudno ze mną wytrzymać, ale On potrafi. Nigdy mu się nie nudzę i zawsze gdy na niego nakrzyczę lub się obrażę on chwyta mnie za rękę szepczę na uszko: Kocham Cię i przytula do siebie. :)
Konto od:
Miasto: Mosina
Permalink Autor: ghjfkl, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:21
Mój chłopak jest idealny ponieważ ,mogę liczyć na niego w każdej sprawie. Mogę z nim rozmawiać o wszystkim. Rozpoznaje czy jestem chora , zła czy szczęśliwa. Nie kłóci się ze mną o byle co. Akceptuje mnie taką jaką jestem. Kocha mnie najbardziej na świecie.Uwielbia we mnie wszystko , wady jak i zalety.Jest osobą z którą uwielbiam spędzać każdą wolną chwilę , z nim się nigdy nie nudzę. Zawsze znajdzie się jakiś ciekawy sposób na zabicie nudy. Skok na bungee , wyjście do kina , a nawet leżenie na trawie i gapienie się w słońce. Wszystko robimy razem , możemy ufać sobie nawzajem.
Właśnie dlatego mój chłopak jest wyjątkowy , po prostu idealny. :)
ghjfkl Postów: 0
Konto od: 13.09.2009
Miasto: Kwidzyn
Permalink Autor: invadentegirl, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:21
mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ ma w sobie coś za....go niż inny chłopacy. ;D

----post zmieniony przez zieloneserce----
proszę nie używać wulgaryzmów

Post edytowany Tuesday, September 29, 2009 17:21 przez moderatora zieloneserce
invadentegirl Postów: 0
Konto od: 14.11.2008
Miasto: Chrzanów
Permalink Autor: ankuanku, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:22
Proste pytanie, prosta odpowiedź. Jest wyjątkowym chłopakiem bo jest i już. Jest przy mnie ,jeśli nie ciałem to duchem, zawsze mnie wspiera i jest najlepszym krejzi kotem na świecie
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:24
Jest wyjątkowym chłopakiem bo jest i już. Jest przy mnie i zawsze mnie wspiera. przynosi mi kinder niespodzianki i maluje wąsy, robi samolot i nosi pod górkę na barana. Jest, po prostu i to w zupełności wystarcza :)
ankuanku Postów: 1
Konto od: 16.01.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: nienaturalnienaturalna, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:22
Mój chłopak bo mnie kocha i nigdy nie patrzy na inne dziewczyny i ma kaloryferek na brzuszku i mięśnie i słucha reggae i jest rasta.Ma fajne dredy i kocha mnie za to jaka jestem i akceptuje we mnie to czego ja nigdy nie zakaceptuje.
Zawsze jak mam doła mnie rozbawia i jest ja przytulanka która zawsze się przytula.I lubię jak mnie kręci an karuzeli i piję herbatę z puszki którą zawsze się zalewa.
nienaturalnienaturalna Postów: 3
Konto od: 6.11.2008
Miasto: Lublin
1 2 3 4 ... 31 32