Fake. Photoblogi ze zdjęciami m.in. Rosie Hardy

Permalink Autor: agusek, data postu: Sunday, February 10, 2008 22:47
jeżeli był ten temat lub nie do tej rubryki to na prawde sorry ale przeraża mnie fakt http://www.photoblog.pl/twojemarzeniee/ że to kolejny fake. Ta dziewczyna naprawdę  pochodzi z Wielkiej Brytanii i ma na imię Rosie Hardy i na swojej stronie tez na profilu bebo.com miała filmik i ponad 150 stron fake ponad 3/4 z Polski,Dziewczyna ma tam dziwne kwadraty na zdjęciach widac że coś zamalowała. Po prostu nie jestem obojętna na takie sprawy a że to fake jestem pewno na 100 %. Co Wy o tym myślicie?

jesteście obojętni na fejków?

Post edytowany Sunday, February 10, 2008 22:47 przez moderatora irminka
agusek Postów: 2
Konto od: 14.03.2007
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: irminka, data postu: Monday, February 11, 2008 19:27
Adresy takich photoblogów wysyła się poprzez pm moderatorom.

A co sądzę na temat takich osób?
To śmieszne i żałosne.
Chociaż przyznam, irytuje mnie straszliwie, gdy wchodzę (jednego dnia!) na kolejne photoblogi ze zdjęciami tej samej dziewczyny. Najbardziej bawią mnie zapewnienia na każdym pb: "Nie musicie wierzyć, ale to naprawdę ja i moje autentyczne zdjęcia". Tak, tak, wierzę oczywiście ;)
Zastanawia mnie tylko, co daje fake'om umieszczanie nie swoich zdjęć na pb i zarzekanie się, że to oni.
Nadal pozostaje to dla mnie jedną z największych tajemnic świata ;)
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: , data postu: Monday, February 11, 2008 21:14
Cytat irminka
Adresy takich photoblogów wysyła się poprzez pm moderatorom.

Ja tylko dodam, że najlepiej podsyłać linki Moderatorom PHOTOBLOGA.

Takie osoby żyją, żyły i żyć będą. Nie toleruję ich, i ilekroć trafiam nań, to zapisuję linka i wysyłam do jakiegoś Moderatora PB. Obojętna nie mam zamiaru być, bo to przecież kradzież.

Cytat irminka
Zastanawia mnie tylko, co daje fake'om umieszczanie nie swoich zdjęć na pb i zarzekanie się, że to oni.

No jak to co?! Pewnie kręcą ich komentarze w stylu "O łał, śłit jesteś, piękniutka i śliczniutka, marzę o Tobie bejbe!"
Hahaha.

Cytat irminka
Chociaż przyznam, irytuje mnie straszliwie, gdy wchodzę (jednego dnia!) na kolejne photoblogi ze zdjęciami tej samej dziewczyny.

A wiesz co jest śmieszniejsze? Gdy ktoś włoży zdjęcie Britney Spears i podpisze: "To ja, wczoraj byłam u fryzjera. Ładną mam fryzurkę?" : b.
...

Post edytowany Monday, February 11, 2008 21:14 przez moderatora zaklamana1624
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: agusek, data postu: Monday, February 11, 2008 22:05
ja także tego nie toleruję ;]
po co im komentarze które i tak nigdy nie będą skierowane do nich a na pewno nie jest to miła sytuacja dla prawdziwego właściciela zdjęc :/
ale widzę że photobloga już usunięto na szczęscie ;]
dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam :*
Permalink Autor: irminka, data postu: Tuesday, February 12, 2008 13:38
Cytat zaklamana1624
A wiesz co jest śmieszniejsze? Gdy ktoś włoży zdjęcie Britney Spears i podpisze: "To ja, wczoraj byłam u fryzjera. Ładną mam fryzurkę?" : b.

Uh. To to już kompletne przegięcie xD
Permalink Autor: agusek, data postu: Wednesday, February 13, 2008 19:25
http://www.photoblog.pl/babezz/11626172
tutaj dziewczyna ma fotkę na którym jest link na my space jakiej dziewczyny z zagranicy, na moje komentarze i wiadomości nie odpisała,tak ogólnie zdjęcia nie są w oryginalnym formacie. Link na myspace skad kopiuje mam http://www.myspace.com/brookellemckenzie .Dziewczyna mieszka w Australii i nie jest niczego świadoma.
Permalink Autor: irminka, data postu: Wednesday, February 13, 2008 21:17
Przecież było już powiedziane, że takie linki wysyła się moderatorom, a nie tworzy posty/tematy...
Permalink Autor: agadir, data postu: Wednesday, February 13, 2008 22:04
Dlatego najlepiej zamknąć juz ten temat.

agadir Postów: 321
Konto od: 19.01.2006
Miasto: Warszawa