Co sądzicie o homosexualizmie?

Permalink Autor: devotedforjezus, data postu: Friday, June 6, 2008 13:09
Tak jak jest powiedziane w wykłądzie ktury zamieściłem powyrzej bo uwarzam że to sami byli homosexualiści i homosexualiści mogą na ten temat naj więcej mądrych rzeczy poiedzieć
napewno oni sie z tym nie rodzą ale też i nie wybierają tego więc nienawiść donich jest chora bo karzdy z nas mugł by być na ich miejscu
oni też są ludzimi nie są złymi ludzimi ukształtowało ich w taki sposub życie nie jestem zdania że jest to choroba ale jeżeli człowiek tylko chce to może stać się hetero to jest do osiągnięcia nikt go do tego nie zmusi ale biblia nie popiera homosexualizmu ale nie potępia ich jako ludzi a potępia to co robią
Człowiek który umiłował Boga  nie powinien poddawać się  takim rzeczom  z innych zirudeł wiem że wielu z tych ludzi jest nieszczęsiliwa z trgo stranu ale druga połowa jest bardzo szczęśiliwa więć występują tu wielkie skrajność
Ja osobiście nie potępiam ich jako ludzi przeciwnie ale nie popieram tego co robioł
Jezus siłą mą, Jezus pieśnią mego życia
devotedforjezus Postów: 61
Konto od: 30.04.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: daekhil, data postu: Friday, June 6, 2008 22:55
Cytat myszab
Zacznę popierać gdy kiedyś jakaś para homo bez pomocy nauki będzie miała dziecko.

Mam podobne podejście. Jak dla mnie homoseksualizm jest chorobą, którą powinno próbować się w jakiś sposób leczyć. Ma się rozumieć, że nie jestem tak skrajnie nietolerancyjny, by choćby wyklinać homo, czy w jakiś publiczny sposób demonstrować swoje poglądy (typu Młodzież Wszechpolska - ale to już nieco inny temat), ale "nie szukam ich towarzystwa"
daekhil Postów: 56
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: chapeau, data postu: Tuesday, June 10, 2008 19:39
moze gdybys mial ich w swym towarzystwie zmienilbys zdanie.
poluzuj tam gdzie Cię ciśnie
chapeau Postów: 40
Konto od: 9.09.2007
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: daekhil, data postu: Tuesday, June 10, 2008 22:05
Cytat chapeau
moze gdybys mial ich w swym towarzystwie zmienilbys zdanie.

Możliwe... ale w tej chwili ich nie mam (a przynajmniej żaden z moich znajomych sięnie zdeklarował) i mam nadzieję, że tak pozostanie
daekhil Postów: 56
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: enja, data postu: Thursday, June 12, 2008 10:46
Osobiście myślę, że każdy ma prawo dążyć do własnego szczęścia, pod warunkiem, że nie krzywdzi innych...

Znam taki dobry cytat:
"wolność każdego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innego.

Mówicie, że homoseksualizm jest chorobą, ponieważ dwoje osobników tej samej płci nie może mieć dzieci. a ile normalnych par nie może mieć dzieci? Czy takie osoby też są chore i należy je poddawać społecznemu biczowaniu?

Czy nie jest tak, że kazdy ma własne podwórko i powinien się nim zająć? A nie wchodzić na czyjeś wypielegnowane grzadki ze swoimi buciorami i deptać wszystko, co sobie ktoś ułożył?

Czy nie jest tak, że gdy Wam ktoś nie pozwala, ma "wąty" lub głośno się sprzeciwia (rodzice, znajomi) Waszym partnerom, wybrankom, czy nie buntujecie się?

Nie można patrzeć jednostronnie. Nie można też zakładać, że coś, czego wy nie macie, nie chcielibyście mieć to od razu choroba. Którą trzeba leczyć.

Nie wszystko co nam się nie podoba, można wyeliminowac z naszego życia. Myślę, że o wiele ważniejszy byłby temat: co zrobić z wandalizmem, jak się przyczynić do poprawy środowiska, w którym żyjemy... nudne, rpawda? Bo wolimy się podniecać czymś, co tak na prawdę i tak nie zmienimy...
enja Postów: 24
Konto od: 4.06.2008
Miasto: Krasnobród
Permalink Autor: devotedforjezus, data postu: Thursday, June 12, 2008 12:54
Cytat enja
Mówicie, że homoseksualizm jest chorobą, ponieważ dwoje osobników tej samej płci nie może mieć dzieci. a ile normalnych par nie może mieć dzieci? Czy takie osoby też są chore i należy je poddawać społecznemu biczowaniu?

Homoseksualizm wynika z urazu psychcznego spowodowanego brakiem miłość ze strony jednego z rodzców nie chodzi o to że nie mogoł mieć dzieć ale niech każdy z nich sam zadecyduje czy chce się leczyć czy nie rocznie wielu ludzi się leczy i stają hetero zakładają rodziny i mają dzieci ale to juz kwestia tego kto jest szczęsiliwy z tym jak jest a kto nie
Permalink Autor: maxim, data postu: Thursday, June 12, 2008 14:05
a ja jestem bardzo tolerancyjna  i moge powiedziec, ze jestem z tego bardzo dumna.
nie mam nic do homoseksualistow. wrecz przeciwnie. podziwiam ich. a nienawidze ludzi ktorzy od razu skreslaja innych ztego powodu ;/
jedyne co mam im do zarzucenia to to ze niektore takei pary chca miec dzieci.
bylo by ok gdyby przez to te dzieci nei cierpialy. zapewne bylyby z tego powodu wyzywane ponizane itepe. wiec moim zdaniem to gluupota. poradza sobei na pewno tez bez dzieci ;] i zycze takim wszytskim h. powodzenia by nie poddaly sie przez durne komenatzarze na ten temat;]
Treść dodana do postu 11-04-2010 o godzinie 00:19
.
maxim Postów: 2
Konto od: 27.05.2008
Miasto: Santok
Permalink Autor: enja, data postu: Thursday, June 12, 2008 21:10
Cytat devotedforjezus
Homoseksualizm wynika z urazu psychcznego spowodowanego brakiem miłość ze strony jednego z rodzców nie chodzi o to że nie mogoł mieć dzieć ale niech każdy z nich sam zadecyduje czy chce się leczyć czy nie rocznie wielu ludzi się leczy i stają hetero zakładają rodziny i mają dzieci ale to juz kwestia tego kto jest szczęsiliwy z tym jak jest a kto nie

Na prawdę tak sądzisz?
Znam wielu homoseksualistów, lesbijek. Niewiele z nich ma Twoją diagnoże, mają wspaniałe domy, wspaniałych rodziców, którzy ich bardzo kochają i którzy oni kochają. Żaden uraz! Żaden brak miłości...! Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ze tak sądząc, pewnie połowa, a może nawet więcej społeczeństwa by została homoseksualna?
Kwestii dzieci nie powinno się poruszać w tym czasie (mam na myśli ciemnotę polską), może jak pomrą coniektórzy... Teraz to nie ma sensu, bo nikomu nei wytłumaczysz, że lepiej, jeśli dwoje kochających się ludzi moze stworzyc ciepły dom dziecku... nie, ludzie wolą myśleć że niech będzie jak będzie, byle była mama i tata. nikt nie pomyśli że mama może być kur*wą, a tata alkoholikiem codziennie piracy swoją rodzinę... Bo tak w wielu rodzinach jest.

Łatwiej jest powiedzieć, że homoseksualizm jest chorobą, że choroba wyklucza posiadanie dzieci. Nikt nie potrafi powiedzieć "rozumiem". Nie. To jest zbyt trudne do wyartykułowania dla malutkich móżdżków wielkich ludzi, którzy żyją w tej swojej nieświadomości usiłując wszystko genialnie uporządkować. Niestety... To co mówicie dawno się stało... Jest ogromna liczba ludzi, którzy wychowując dzieci są homoseksualni. Ogromna liczba ludzi, którzy mając papier aktu małżeńskiego, mieszkający ze swoim kochankiem, podczas, gdy żona mieszka ze swoją.
Kręciłam się w różnych kręgach, jestem obserwatorką życia i widzę o wiele więcej niż można zobaczyc słowem. Bo słowo tak na prawdę nic nie zdziała. Możecie się niezgadzać, możecie mówić, ze to choroba, że nie mogą mieć dzieci, podczas gdy oni ułożyli sobie już dawno swoje życie, swój świat... i wierzcie mi, jest im dobrze. i będzie. i bardzo dobrze, bo każdy zasługuje na szczęście.

Pozdrawiam
enja Postów: 24
Konto od: 4.06.2008
Miasto: Krasnobród
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, June 24, 2008 22:54
Nie czytałam żadnej z wypowiedzi, więc być może ktoś już to pisał itd.

Moim zdaniem homoseksualizm jest chorobą, owszem wiem, iż nie jest to medycznie zatwierdzone jako choroba, ale ludzie nie dajmy sie zwariować, rozumiem, że może ktoś mieć jakieś fantazje seksualne, oki jak sobie chce to niech sobie je realizuje w domu, w łóżku, czy w stodole, no ale związek z osobą tej samej płci to nie jest normalne, jeszcze się by zaczęli domagać legalizacji o aborcję dzieci (no jak zwał, tak zwał) i mam nadzieję, że wszystkie te głupie demonstracje miłości-na której kontrze niestety być nie mogłam, ponieważ aktualnie chwilowo nie było mnie w Kraju, oraz formacje przeciw homofobii nie wejdą, aż tak ludziom na głowy, że Ci zaczną tolerować zboczenia, zacznie się na tolerancji (legalizacji) marychy, poprzez pedałów, a zakończy na pedofilii? To by była dopiero heca, co nie? Na prawdę extra. Żadne argumenty mnie nie przekonają by mogło być inaczej. Rodzina to rodzina, nie związek pshychicznych idiotów. A swoją drogą teraz  tego się namnożyło, lanserzy i bananowe chłoptasie, jak oni wyglądają?

"Na ulicy mnóstwo pedałów, chociaż żaden z nich nie jest gejem" - Eldo
Konto od:
Miasto: Pruszków i Grodzis Maz.
Permalink Autor: llll, data postu: Thursday, June 26, 2008 21:56
wiem, iż nie jest to medycznie zatwierdzone jako choroba

jak sobie chce to niech sobie je realizuje w domu, w łóżku, czy w stodole

Z jednej strony madrze gadasz, bo skoro nie jest stwierdzone jako choroba to co Ci ludzie maja zrobic? Zabic sie? To sie nie mnozy tylko mniej sie ukrywaja niz kiedys. Jedyne co to uwazam,ze lepszy gej meski od tego w obcislych ciuszkach.

Jakbys zostala zgwalcona w wieku 13 lat na przyklad to bys zmienila zdanie o aborcji. Ja na szczescie nie zostalam, ale gdyby tak bylo to bym usunela. A jeszcze lepsze - jakby cie ktos z rodziny zgwalicil? To bys urodzila?

Pedofil krzywdzi dzieci,a "pedal" nie krzywdzi i tyle, wiec od jednego do drugiego daleka droga.

Fak rodziny nie zaloza, ale niech sobie zyja, bo co zrobic. Zastraszac ich ,by siedzieli w domu?
llll Postów: 15
Konto od: 11.05.2007
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, July 8, 2008 21:18
jestem tolenrancyjna i nie rozumiem waszych chorych problemow.
kiedys tego nie bylo? juz rzymianie gwalcili swoich chlopcow na posylki.! juz nie mowiac o tym, ze ktorys z aposotlow zadedykowal swe dzielo 'przyjacielowi', teofilowi...
nie mam nic przeciwko homoseksualistom.
bo przeciez: para, ktora caluje sie w jakiejs reklamie wam nie przeszkadza, a dwoch facetow idacych za reke juz tak?!

swiat zwariowal, ale to nic odkrywczego.
nie lubię tłumów, a tłumy nie lubią mnie.
Konto od:
Miasto: 242 Lexington Avenue.
Permalink Autor: devotedforjezus, data postu: Tuesday, July 8, 2008 23:45
Cytat xxdisenchantedxx
aposotlow zadedykowal swe dzielo 'przyjacielowi', teofilowi...
nie mam nic przeciwko homoseksualistom.

Tak ale przeczytaj najpiew ten list :/
Nie ma on nic wspólnego z homo to list do przyjaciela nie do kochanka

Cytat xxdisenchantedxx
bo przeciez: para, ktora caluje sie w jakiejs reklamie wam nie przeszkadza, a dwoch facetow idacych za reke juz tak?!

Mi przeszkada ale świat wariuje i juz nikogo nie obczodzi co jest dobre i normalne polecam wykład który zamieściłem kilka postów wyrzej posłuchaj co sami homo mówią o tym
Permalink Autor: jeszczenieczas, data postu: Wednesday, July 9, 2008 00:05
orientacja nie ma dla mnie znaczenia. liczy się to, JAKI ktoś jest.
Jestem wróżką, wiele zaklęć znam.
jeszczenieczas Postów: 9
Konto od: 5.01.2007
Miasto: Koźszyń
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 9, 2008 10:39
nie obchodzi mnie czy chlopak woli chlopaka czy nie.
szkoda ze nie zacytowalas moich wczesniejszych slow. nie mam ochoty czytac twoich cudnych postow, o tym ze swiat zwariowal. to nie jest trend.! to w czlowieku siedzi.!
i to jest jego problem kogo pokocha.! przeciez wazne jest tylko zeby byl szczesliwy i nie czynil zla.!!!!

hitler mial zone i byl hetero a zabil tysiace ludzi...
nie lubię tłumów, a tłumy nie lubią mnie.
Konto od:
Miasto: 242 Lexington Avenue.
Permalink Autor: dreaddemi, data postu: Monday, July 28, 2008 22:53
Cytat xxdisenchantedxx
to nie jest trend.! to w czlowieku siedzi

wybacz ale to ze facet z facetem, albo kobieta z kobieta to nie jest normalne, więcej gdyby natura [lub bóg jeśli ktoś jest wierzący] chciała/ał aby były związki M+M czy K+K to wykształbyłaby/łby możliwość zapłodnienia KK lub MM.
homo to choroba i juz.
dreaddemi Postów: 2
Konto od: 19.02.2007
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Friday, August 8, 2008 02:19
Autor: kochankowiie, data postu: czwartek, czerwiec 12, 2008 14:05
a ja jestem bardzo tolerancyjna  i moge powiedziec, ze jestem z tego bardzo dumna.
nie mam nic do homoseksualistow. wrecz przeciwnie. podziwiam ich. a nienawidze ludzi ktorzy od razu skreslaja innych ztego powodu ;/
jedyne co mam im do zarzucenia to to ze niektore takei pary chca miec dzieci.

Tak to jest fakt  niepowinni geje adoptowac dzieci bo to odbiło by sie na dzieciach....

Ale co wy piszecie ze homoseksualizm to choroba ?? Powiem wam ze sie mylicie to niejest choroba ,widzimisie czy jakies tam urojenie na tle psychicznym.... To jest juz w genach a tego nieda sie zmienic....Piszecie ze geje sa tacy i owacy... Jeden koles niema swego zdania i dyskriminuje gejow ale sam niewie jak naprawde jest ciezko takim osobom , niejest im łato powiedziec hej jestem gejem i niebedzie dopuki ludzie niezmienia toku myslenia co do gejow...... Nawet niezdajemy sobie sprawy ilu homo jest wsrod nas(...) wielu anty gejow zmienia temat o homo dopieru wtedy jak sie dowiaduja ze ich przyjaciel/ciółka jest homo...To normalni ludzie i chca tylo byc soba a wy im tego zabraniacie poprzez glupie stereotypy...
Konto od:
Miasto: Orneta