Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Podglądacz - kto wchodzi na nasz PB - Forum Photoblog.pl

Podglądacz - kto wchodzi na nasz PB

Permalink Autor: , data postu: Thursday, April 24, 2008 15:12
Po co nam ? I tak dostaje oczopląsu od tych "przechwałek" jaką mają statystykę.
Though all society is founded on intolerance all improvement is founde tolerance

Jedyna fanka Pudelka.

Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: upitamarzeniami, data postu: Friday, June 20, 2008 17:25
Chciałabym wiedzieć kto wchodzi na mój photoblog, ale nie chciałabym, żeby ktoś wiedział, że wchodze na jego ^^
Więc... opcja zbędna (; wg mnie.
upitamarzeniami Postów: 0
Konto od: 7.06.2008
Miasto: Helsinki :**
Permalink Autor: marada, data postu: Friday, June 20, 2008 18:01
Cytat upitamarzeniami
Chciałabym wiedzieć kto wchodzi na mój photoblog, ale nie chciałabym, żeby ktoś wiedział, że wchodze na jego

Heh, większość by tak chciała; dlatego proponowałabym rozwiązanie - jeśli Ty się ukrywasz, to Ty też nie zobaczysz, kto do Ciebie wchodzi. I tyle, całkiem sprawiedliwe rozwiązanie.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: bajzel, data postu: Friday, June 20, 2008 19:25
Cytat czwarta
Cytat upitamarzeniami
Chciałabym wiedzieć kto wchodzi na mój photoblog, ale nie chciałabym, żeby ktoś wiedział, że wchodze na jego

Heh, większość by tak chciała; dlatego proponowałabym rozwiązanie - jeśli Ty się ukrywasz, to Ty też nie zobaczysz, kto do Ciebie wchodzi. I tyle, całkiem sprawiedliwe rozwiązanie.

albo kolejna płatna opcja za 50złotych;DD
photoblog by zarobił xD
bajzel Postów: 205
Konto od: 6.01.2008
Miasto: 3miasto
Permalink Autor: jednak, data postu: Sunday, June 22, 2008 09:53
Według mnie nawet licznik nie jest potrzebny. Taki pokemoniasty gadżet. A potem posty na forum: "co zrobić, aby mój photoblog był sławny?". Jejj, przez to dzieci mają kompleksy xD Bezsens.
jednak Postów: 85
Konto od: 25.11.2007
Miasto: Oświęcim
Permalink Autor: voile, data postu: Sunday, June 22, 2008 14:16
Cytat upitamarzeniami
Chciałabym wiedzieć kto wchodzi na mój photoblog, ale nie chciałabym, żeby ktoś wiedział, że wchodze na jego ^^

Ja też bym tak chciała :)
Lecz to nie byłoby fair.
Czyli opcja zbędna.
Zrozumcie, że photoshopa nie da się przesłać przez GG
voile Postów: 35
Konto od: 24.02.2008
Miasto: Rypin
Permalink Autor: nazywajsobietojakchcesz, data postu: Monday, June 23, 2008 16:37
Jak dla mnie, to taka opcja mogłaby być, ale żeby wyświetlało tylko, że byłam, a nie: nazywajsobietojakchcesz przeglądała twój fotoblog 87 razy.. :D
nazywajsobietojakchcesz Postów: 6
Konto od: 11.08.2007
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: cuckoo, data postu: Tuesday, June 24, 2008 16:20
a ja bym nie chciała takiej opcji. :D
jak ktoś chce pokazać, ze był, to może zostawić koemntarz, a jak nie zostawil, to nie chciał się ujawniac i tyl  ;p
cuckoo Postów: 34
Konto od: 28.08.2007
Miasto: małe
Permalink Autor: sisisa, data postu: Friday, June 27, 2008 08:04
Ja chciałabym coś takiego. I wg. mnie powinno właśnie pisać:
Sisisa weszła na Twój PhotoBlog 11 razy.
sisisa Postów: 246
Konto od: 22.06.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: berryxcake, data postu: Thursday, July 3, 2008 21:31
Czy Wy chcecie na siłę zrobić z pb fotkę.pl lub naszą-klasę?
Już mam przed oczami te teksty 'pani xxx była u mnie xxx razy a pan yyy był yyy razy'
Moim zdaniem zbędne, tylko będzie problem dla Admina żeby to wprowadzić i do tego pewnie pojawi się 10 błędów typu '500 - Internal Server Error' a strona będzie się ładować 10 minut..
Po prostu na NIE jestem .
berryxcake Postów: 2
Konto od: 7.10.2007
Miasto: Rabka Zdrój
Permalink Autor: kyothedemoneyes, data postu: Saturday, July 5, 2008 00:53
ja osobiscie jestem na NIE
kyothedemoneyes Postów: 175
Konto od: 28.09.2004
Miasto: kluczbork
Permalink Autor: kolekcjonerkamarzen, data postu: Tuesday, December 9, 2008 19:21
moim zdaniem powinno istnieć coś takiego jak podglądacz...mi to osobiście było by baaardzo przydatne....;Dgdyby pojawiła się taka opcja była bym bardzo happy ;D
kolekcjonerkamarzen Postów: 0
Konto od: 7.12.2008
Miasto: Lubartów / Lublin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 23, 2008 20:56
Zbędne!
Nie chce z pb drugiej fotki albo nk.
Marznę bez Ciebie!
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: astiza, data postu: Wednesday, December 24, 2008 13:34
Jak dla mnie zbędna opcja. Jestem na wielkie NIE!!
Jeśli jednak miałaby wejść do użytku to chciałałabym żeby była możliwość wyłączenia jej.
astiza Postów: 9
Konto od: 27.08.2006
Miasto: Reading, UK