Bytom . Ciekawe miejsca do zdjec ..

Permalink Autor: jesusofsuburbia, data postu: Wednesday, September 2, 2009 19:45
Bytom jest nudny? Bluźnierstwo ;p A bobrek? a pozostałości kopalni na rozbarku? a szombierki? kazdy inaczej na to patrzy..ja uwielbiam bytom..
Treść dodana do postu 02-09-2009 o godzinie 19:47
i w najblizszym czasie troche go na moim fbl pokaże
jesusofsuburbia Postów: 2
Konto od: 3.06.2006
Miasto: La Push
Permalink Autor: veroniqzafon, data postu: Wednesday, September 2, 2009 20:50
bytom is good
veroniqzafon Postów: 2
Konto od: 8.03.2009
Miasto: bytom
Permalink Autor: natenczas, data postu: Friday, September 4, 2009 01:08
Bytom to jest najlepsze miasto do zdjęć. Moja droga znajdziesz tu WSZYSTKO czego dusza zapragnie.
Sprecyzuj co chcesz fotografować...
mówisz ruina? Masz!
kolega Yamell wspominał o Zamku w Miechowicach
ja powiem tak: zapraszam w każdą bramę w centrum miasta. To co mozna tam zobaczyć jest niesamowite (szczególnie ulice Podgórna, Chrobrego, Mickiewicza, Prusa, Grottgera)
Do tego cały Bobrek, zabytkowe osiedle Kolonia Zgorzelec, cała bytomska architektura.
Może zdjęcia Industrial? - Miechowice Elektrownia, Kopalnia Rozbark, Huta Bobrek, Elektrociepłownia Szombierki. Naprawde jest w czym przebierać.
Do tego Kuuuuupa zieleni na obrzeżach miast i nie tylko (polecam plac Akademicki)
W Bytomiu jest WSZYSTKO, wystarczy chcieć to znaleźć

natenczas Postów: 29
Konto od: 2.06.2007
Miasto: Szczebrzeszyn
Permalink Autor: fotoplant, data postu: Friday, September 4, 2009 02:53
A nie lepiej tak wyjść z domu, zwiedzić troche swojego miasta i samemu wyczaić miejscówki do fotek ? Tak na prawdę każde miejsce jest dobre do zdjęc, wszystko zależy od wczesniej zamierzonego tematu i kontekstu "obrazka". Oderwijcie się wreszcie młodzi (Ci starsi też) ludzie od monitora i zacznijcie zwiedzać swoje rewiry ;)
fotoplant Postów: 4
Konto od: 8.05.2009
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: jesusofsuburbia, data postu: Friday, September 4, 2009 07:53
kopalnia rozbark - no ok. jeśli lubi ktos szybko biegać, nie boi sie panów z ochrony którzy miny maja porażające i lubi sie wspinac po plotach. Z okna mam widok na to całe miejsce i czasem przemykaja mi tam też niefajne psy ;/
Chciałam zagadać do panów z ochrony ale jak już wspomnialam przerazily mnie ich miny ;p
jesusofsuburbia Postów: 2
Konto od: 3.06.2006
Miasto: La Push
Permalink Autor: incomprehensiblee, data postu: Friday, September 4, 2009 20:42
Ej Ej Andzia, widzisz duzo ciekawych miejsc poznalas .xd ;p ;;*
incomprehensiblee Postów: 5
Konto od: 10.04.2009
Miasto: BYTOM
Permalink Autor: niggerianin, data postu: Friday, September 4, 2009 20:43
Niech będzie, że Park Grota, Segiet, Dolomity.
Jeśli chodzi o ruinę, polecam ruiny budynku, obecnie będące meliną i spokojną przystanią dla meneli i narkomanów ;). Miejsce ? Dolomity, choć trudno tutaj opisać dokładniejszą lokalizację.
niggerianin Postów: 1
Konto od: 11.04.2007
Miasto: Bytom
Permalink Autor: undefinedd, data postu: Saturday, September 5, 2009 12:22
nom . ;d
spoko . :*
duzo miejsc takich jak miechowice i te strony no to tak troche dziwnie . bo mieszkam daleko z tamtad .  
w sumie wsyzstko o czym mowicie jest gdzie daleeej jakos . ;d bo szczerze to blisko mnie nic nie ma . ;d
jedynie ruiny w centrum . ;d
undefinedd Postów: 7
Konto od: 6.03.2009
Permalink Autor: natenczas, data postu: Sunday, September 6, 2009 14:46
Cytat jesusofsuburbia
kopalnia rozbark - no ok. jeśli lubi ktos szybko biegać, nie boi sie panów z ochrony którzy miny maja porażające

Z Tymi Panami da się dogadac...
Ja tam jakoś wszedłem, mówiąc facetowi ze chcę tylko zrobić parę zdjęć. Zgodził się, baaa nawet uśmiechnął. Wystarczy przedstawić im swój zamiar na spokojnie a wszystko da się załatwić. Trochę pozytywności w życiu!

Cytat fotoplant
A nie lepiej tak wyjść z domu, zwiedzić troche swojego miasta i samemu wyczaić miejscówki do fotek ?

Najlepiej!
No ale co jak ktoś jest leciem ;P
Ja to zrobiłem i właśnie się dzielę z ludźmi... bo czemu nie ;P

natenczas Postów: 29
Konto od: 2.06.2007
Miasto: Szczebrzeszyn
Permalink Autor: yamell, data postu: Sunday, September 6, 2009 16:13
no ludzie! nie siedzimy przed pc! chodź niektórzy i tak spędzili tak całe wakacje :P

Zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie (bądź i nie chętnie ale) z wami pójdzie :D
yamell Postów: 7
Konto od: 2.04.2007
Permalink Autor: incomprehensiblee, data postu: Friday, September 11, 2009 20:59
no wlasnie . ;D
incomprehensiblee Postów: 5
Konto od: 10.04.2009
Miasto: BYTOM
Permalink Autor: nadzieja1415, data postu: Friday, September 25, 2009 09:40
Cytat natenczas
zapraszam w każdą bramę w centrum miasta. To co mozna tam zobaczyć jest niesamowite (szczególnie ulice Podgórna, Chrobrego, Mickiewicza, Prusa, Grottgera)

Witam :)
Nie jestem z Bytomia, ale swego czasu byłam tam dosyć często i chodziłam po mieście. I własnie chciałam się zgodzić z powyższym cytatem.
Razem z przyjaciółmi wchodziliśmy wszędzie gdzie się dało, dzięki czemu mamy wspaniałe sesje wśród starych kamienic i gołębi :)

Np. z jakiejś ulicy weszliśmy w bramę, a tam było jakieś podwórko. Ktoś pomyśli - nic szczególnego. Ale akurat to było jakiś czas po deszczu i zostały kałuże. I gołębie. A w głębi były lekko zniszczone schody...

Polecam :)
(Przepraszam, że nie ma konkretów, ale jak już pisałam - nie znam aż tak bardzo Bytomia...)
Pozdrawiam.
nadzieja1415 Postów: 1
Konto od: 6.02.2008
Miasto: Bielsko - Biała
Permalink Autor: nikulkaa, data postu: Friday, September 25, 2009 17:08
Dolomity ;D
nikulkaa Postów: 1
Konto od: 20.09.2009
Miasto: Tarnowskie Góry
Permalink Autor: , data postu: Saturday, September 26, 2009 18:13
wymieniacie wymieniacie, a może mialby ktoś ochote sie wybrać i coś pofocić.. ucze się w Bytomiu juz 3 rok i szukam pomysłu na licencjat, jesli ktos byłby chętny w pomocy zapraszam na priv :))
Konto od:
Miasto: Tarnowskie Góry
Permalink Autor: x3non13, data postu: Monday, October 12, 2009 14:54
Ale zależy od tego jakie chcesz zdjęcie robić. Czy coś związane z naturą lub też aglomeracja miejska, czy też teren zurbanizowany.
x3non13 Postów: 208
Konto od: 10.10.2009
Permalink Autor: czajori, data postu: Friday, October 23, 2009 10:22
Cytat fotoplant
A nie lepiej tak wyjść z domu, zwiedzić troche swojego miasta i samemu wyczaić miejscówki do fotek ?

zgadzam się z Tobą. najlepiej ruszyć tyłek z domu i poszukać samemu miejscówek. :)
a ruin jest dużo w Bytomiu. :)
czajori Postów: 2
Konto od: 16.10.2009