Marduk, Vader i inni

Permalink Autor: psyhee, data postu: Friday, August 7, 2009 17:27
czy jest ktos z was kto slucha ciężkiej muzyki i uczęszcza na koncerty zespołów tj marduk, vader, krusher i inni?? najblizsze w rzeszowie koncerty wyzej wczesniej wymienionych oraz pozniej BEHEMOTH
psyhee Postów: 16
Konto od: 6.07.2009
Miasto: krzeszów
Permalink Autor: agatonnek, data postu: Saturday, August 8, 2009 19:48
Vader? no czasem słucham, bo są dobrzy^^
agatonnek Postów: 36
Konto od: 25.02.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: phallustein, data postu: Saturday, November 21, 2009 22:08
Krusher to nie bardzo jest cięzki. ;)
phallustein Postów: 13
Konto od: 9.10.2007
Miasto: Dukla
Permalink Autor: viiolent, data postu: Friday, November 27, 2009 11:25
Hmmm, nie za bardzo wiem co sądzić o ich muzyce... nie jestem zbyt chrześcijańskim człowiekiem, ale nawet mnie teksty piosenek Vadera wbijają w krzesło.
Jesli chodzi o ogólne wrażenie (nie spoglądając tu na teksty) muzyka bardzo dobra.
Cytując tu pewną osobę "słuchając ich muzyki, czuję, że mam grzech" ;)  
viiolent Postów: 2
Konto od: 20.08.2009
Miasto: Bytom
Permalink Autor: nightmara, data postu: Sunday, August 22, 2010 10:41
ja powiem że ja słucham od wielu lat i jeszcze żyje i pewnie nikomu się nic nie stanie jak sobie poslucha kilku kawałków.
nightmara Postów: 298
Konto od: 14.12.2009
Miasto: Legnica
Permalink Autor: michaldlapauli, data postu: Wednesday, August 25, 2010 17:52
"I inni" czyli ogólnie metal?
Powiem tak - Vader - najlepszy napierdzielacz death metalowy jaki w Polsce kiedykolwiek zaistniał moim skromnym zdaniem
Marduk - nie słucham, nie przepadam za black metalem za bardzo, przynajmniej tym dzisiejszym
Krusher - Co to? :P
Behemoth - Nie znoszę, nie cierpię, nienawidzę.

Jeżeli chodzi o ciężką muzykę z DEATH to bardzo lubię Cannibal Corpse, Kataklysm, Vader, Arsis. Preferuję thrash...
michaldlapauli Postów: 103
Konto od: 18.07.2010
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: imperiumzua, data postu: Friday, October 1, 2010 20:52
Peter studiował z moją wychowawczynią na jednym wydziale :)
Słucham, ale nie miałam jeszcze okazji być na koncercie.
Jak można nie lubić Behemoth? Przecież to najbardziej dead zespół w Polsce.
Ale co można o tym wiedzieć słuchając metaliki.

\m/
\m/
imperiumzua Postów: 31
Konto od: 10.09.2010
Miasto: samo centrum
Permalink Autor: kacper83, data postu: Monday, April 4, 2011 18:24
No pewnie ,że słucham. Vader to mój top zespół . Tylko , że mam 15lat a w Suwałkach żadko są takie ostre koncerty. Ale , wiecie w Polsce nie ma dla takich tolerancji. Ja codziennie słyszę , że wpierdalam koty.
kacper83 Postów: 3
Konto od: 29.10.2010
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: shehetfield, data postu: Monday, April 4, 2011 19:22
Hm, Vader? Jasne, bardzo ich lubię i gdybym miała teraz robić zestawienie swoich ulubionych zespołów, chłopcy z Vadera trafili by do 3 najbardziej lubianych. Ogółem rzecz biorąc, nie jestem wielką fanką death metalu, ale są zespoły za których usłyszenie na żywo dałabym się pociąć żywcem. Niestety, możliwość taka już mi przepadła jeśli chodzi o zespół o dźwięcznej nazwie Death.
Co do Behemotha, kwestia gustu, osobiście, lubię ich niektóre albumy i utwory ale za pewnymi (w większej części początkowa twórczość)zupełnie nie przepadam. I ciut wkurza mnie to, że Nergal stał się tak bardzo rozpoznawalny wśród ludzi przez dość dziwne sytuacje z Panią Dodzią.
Ale jak jesteśmy przy polskich zespołach. VESANIA - dla mnie ten zespół jest geniuszem, brzmienie, growl pana Oriona, cud, miód i orzeszki. I jakbym mogła nie wspomnieć o Darayu który naprawdę się mocno wpisuje w historię muzyki za sprawą bębnienia w Dimmu Borgir, które zespołem dobrym też jest.
I jakbym mogła ominąć norweskich braci z Immrotal. Usłyszeć ten zespół miałam okazję na samym początku mojej przygody z metalem i pierwszym ich albumem był...At the Heart of Winter . Moja reakcja była wtedy mniej więcej taka " JAK MOŻNA ZROBIĆ COŚ TAK GENIALNEGO!?". Kolejnym z takich zespołów jest Darkthrone, chociaż tutaj mimo wszystko skłaniała bym się co do ich wydawnictw z niedawnych czasów, co nie oznacza, że kultowy już Transilvanian Hunger jest nieszanowany przeze mnie ;)
shehetfield Postów: 15
Konto od: 28.03.2011
Miasto: Wrocław