Artyści Gliwic i okolic łączcie się!!

Permalink Autor: dobylegdzie, data postu: Sunday, March 28, 2010 12:45
czyli co? czekamy na 'pewną' pogodę i się umawiamy w jakiś weekend? mogłyby być naprawdę fajne zdjęcia.. ^^ no i rysunki ;D
dobylegdzie Postów: 2
Konto od: 6.02.2008
Miasto: Bytom
Permalink Autor: lebio, data postu: Monday, March 29, 2010 18:22
to rynek, czy park chopina?
ja jestem za parkiem chopina. tylko  teraz tak.
trzeba jakoś się dogadać, jak to będzie dokładnie wyglądało.
lebio Postów: 7
Konto od: 2.04.2009
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: delaa, data postu: Sunday, April 4, 2010 17:56
Cytat poprosturysuje
Mam zamiar zorganizować coś ala happening. Pomysł polega na to, że osoby uzdolnione zebrały by się gdzieś na terenie miasta i na papierze o ogromnym formacie byśmy coś ładnego namalowali/narysowali :) kto by się na to pisał?

świetny pomysł .
delaa Postów: 2
Konto od: 24.02.2010
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: martinka007, data postu: Monday, April 5, 2010 12:21
:)
martinka007 Postów: 2
Konto od: 15.05.2007
Miasto: Katowice
Permalink Autor: wszyjkecieugryze, data postu: Tuesday, April 6, 2010 20:49
Młodziez przytula!

http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/14931

Serdecznie zaprszamy Was na kolejna naszą akcje, odbedzie się ona 10.04 tj. sobota, pod Domem Muzyki i Tańca w Zabrzu, o 14:00, podczas castingu  'Mam talent'

Wiadomo nie od dziś, że człowiek dla obcego człowieka jest na ogół zimny, niedostępny i obojętny. Panuje znieczulica więc rzadko kto ma odwagę zagadać do kogoś nieznajomego w autobusie czy gdzieś indziej.
Takie darmowe przytulanie może być pierwszym krokiem otworzenia się przed drugim człowiekiem, przełamania pewnej bariery nieśmiałości i niechęci. Może gdyby się to przyjęło, ludzie byli by życzliwsi dla siebie?
Fajna inicjatywa ale i trudna. Trzeba mieć odwagę żeby wyjść na ulice i zachować się ciepło względem kogoś obcego.
Jeśli ktoś był w zachodnich krajach, myślę że mógł słyszeć o takich akcjach które są organizowane cyklicznie (flashmob}.U nas w Polsce to dopiero raczkuje, choć miały już miejsce w naszych miastach m.in Katowicach i Sosnowcu. Jesteśmy grupką młodziezy od 13 do 20 lat, z różnych miast Śląska : Zabrza, Katowic, Bytomia, Sosnowca, wszyscy poznaliśmy się na portalu photoblog.pl  - przytulamy się do ludzi po to by okazać życzliwośc ludzką, dać troche radości i rozpalić iskierki w serduszkach, wiare w ludzką dobroć i bezinteresowność. Celem akcji nie jest zawieranie nowych znajomości, otrzymywanie numerów telefonów czy flirtowanie-wiele osób tak myślało, my tylko uszczęśliwiamy ludzi. Chcesz się przytulić, zrób to. Jest to miły gest dla nas jak i dla Ciebie . Nie chcesz, twierdzisz że ten najprostszy gest dialogu ciała jest zły, masz wybór widząc naszą grupkę, przejdziesz dalej, myśląc jaka ona jest zła.
wszyjkecieugryze Postów: 41
Konto od: 8.03.2009
Miasto: zabrze
Permalink Autor: violetowooo, data postu: Friday, August 27, 2010 23:54
jestem z Zabrza i raczej nie orientuję się na terenie Gliwic ...
Park Chopina lub Rynek są to słynne miejsca więc łatwo trafić....lubię rysować a jednocześnie cykać zdjęcia więc jestem za tym...mogę ściągnąć paru znajomych.xD
violetowooo Postów: 2
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Zabrze