Michael Jackson - Czy zasługuje na miano króla popu???

Permalink Autor: greendreamer, data postu: Thursday, August 27, 2009 14:29
Sądzę, że zasługuje. Tylko irytuje mnie to, że gdyby nie jego śmierć niektórzy ludzie, którzy chcieliby mu teraz przyznać nawet pokojową Nagrodę Nobla wcześniej oskarżali go o pedofilię. Tutaj doskonale sprawdzają się słowa, że doceniamy coś (w tym przypadku kogoś) dopiero, gdy to stracimy.
greendreamer Postów: 44
Konto od: 17.09.2008
Miasto: Gostynin
Permalink Autor: atrament93, data postu: Wednesday, September 2, 2009 22:25
popieram dwie poprzednie wypowiedzi x]

kocham was i Michaela :**
atrament93 Postów: 27
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Sławków
Permalink Autor: sweetprincessa, data postu: Friday, September 4, 2009 20:03
Oczywiście, że zasłużył. Król bez wątpienia. Szkoda tylko, że ludzie tak po Nim jechali:/ No, ale cóż życie...
Pewność mam niepewną

(>")>
sweetprincessa Postów: 143
Konto od: 2.02.2008
Miasto: United Kingdom
Permalink Autor: atrament93, data postu: Wednesday, September 9, 2009 17:48
cóż... ludzie to wredne szuje i zawsze ich uwiera to, że ktoś jest dobry, bo to im ukazuje jacy oni są naprawdę i jacy są obłudni. dlatego takich ludzi wyśmiewają i oskarżają o różne rzeczy żeby nie byli tak wnerwiająco dla nich) anielscy.
Permalink Autor: , data postu: Thursday, September 10, 2009 20:07
Jasne ze zasługuje
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Sunday, September 13, 2009 15:26
Jak na razie.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: atrament93, data postu: Friday, September 18, 2009 20:26
Cytat rzeczywistoscimasakrator
Jak na razie.

co TO ma niby znaczyc?
Permalink Autor: limonka1997, data postu: Thursday, October 1, 2009 21:21
oczywiście że zasługuje na miano króla ,a teraz dotych co myślą odwrotnie.weście piepsznijcie się w muzg on robił wszystko żeby nim być i nim jest.
limonka1997 Postów: 2
Konto od: 21.04.2009
Permalink Autor: atrament93, data postu: Saturday, October 3, 2009 12:40
Cytat limonka1997
oczywiście że zasługuje na miano króla ,a teraz dotych co myślą odwrotnie.weście piepsznijcie się w muzg on robił wszystko żeby nim być i nim jest.

popieram cię, ale błagam, używaj słownika ortograficznego!!!
Permalink Autor: mejlowa, data postu: Sunday, October 11, 2009 19:31
Cytat limonka1997

a Ty weź się za słownik języka polskiego i ortograficzny ;)

MJ jest bez wątpienie królem,ale gdyby nadal żył to bybłby dalej obsmarowywany przez swoich wielkich 'fanów',którzy stali się nimi po jego sśmierci.
mejlowa Postów: 27
Konto od: 26.09.2009
Miasto: Ełk
Permalink Autor: dyskryminowana, data postu: Thursday, November 5, 2009 20:14
jest królem-bo śpiewał o tolerancyjności, co z tego ze tańczył tak a nie inaczej...
I need an easy friend
dyskryminowana Postów: 78
Konto od: 6.05.2009
Miasto: Kłaj
Permalink Autor: panidamianowax3, data postu: Saturday, November 7, 2009 17:41
owszem, zasługuje ;)
jeśli szczęście to tylko z Toba;** Damian ;*
panidamianowax3 Postów: 356
Konto od: 22.05.2009
Permalink Autor: atrament93, data postu: Sunday, November 8, 2009 14:12
Cytat dyskryminowana
o tolerancyjności

że o czym?! ;]
nie wiedziałam że takie słowo istnieje
Permalink Autor: fairytalle, data postu: Thursday, November 12, 2009 17:00
Zostanę zjedzona, ale co tam.
Gdyby tak zrobić ankietę ogólno światową 'kto wg. ciebie jest królem popu' MJ pewnie by wygrał. Raczej na pewno. I biorąc ludzi jako ogół zasługuje na to miano.
Ale moim zdaniem każdy ma swojego 'króla' czy to w muzyce, czy gdzie indziej. Dla mnie MJ ma głos, umie tańczyć i to wszystko. Nie zachwycają mnie jego piosenki, nic mnie w nim nie zachwyca. Dla mnie królem nie jest. I myślę że znajde innych ludzi, którzy mają kilka zespołów, wykonawców których cenią wyżej niż Jacksona.

Zgadzam się z niektórymi komentarzami, które już tutaj były- miał swoich fanów za życia, owszem. Ale po jego śmierci nagle wszyscy się zerwali, bo on był taki cudoowny, przestali widzieć wszystkie jego wady i na hura się rzucili na wszystko co z nim związane. A media idą tym tropem- gdzie nie spojrzę- Jackson. Nawet w 10 czy Bóg już wie której edycji tańca z gwiazdami się znalazł. Dla mnie czysta przesada.
Ciekawa jestem ile tych, których teraz wzięła 'jacksomania' za rok będzie o tym pamiętała.

A szczerze mówiąc, z tego co o nim wiem, nie był jak dla mnie całkiem normalny. Załóżmy, że wybielić się musiał bo miał jakąś tam chorobę czy coś. Ale biały i tak chciał być. Ale musiał chodzić w maseczce i w różne inne dziwne sposoby izolować się od bakterii czy czego on tam chciał ? Musiał sobie robić operacje plastyczne ? Dla mnie to podchodzi pod problemy psychiczne.
Umarł- no przykre. Codziennie na świecie umierają miliony ludzi, każda śmierć jest przykra.
Psy są z nami po to, żeby nauczyć człowieka prawdziwej miłości.
RODOWODOWY=RASOWY

'Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa'

'Nie kocha się za coś, tylko mimo wszytko.'
fairytalle Postów: 209
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: rudabuka, data postu: Thursday, November 12, 2009 17:25
Oczywiście, że zasługuje. O jego śmierci dowiedziałam się jak wracałam z kina i już byłam na peronie w Poznaniu. stałam i gapiłam się w telewizor. Takim płaczem wybuchłam, że ludzie zaczęli się oglądać. Kumpela musiała mi pomóc bo bym się z miejsca nie ruszyła. Gdy go poznałam 4 lata temu moim największym marzeniem było iść na Jego koncert. no i trach... nici z koncertu.
Zakochałam się w nim od pierwszego usłyszenia. ;)
Był dla mnie królem. Był kimś. Jako człowiek i piosenkarz.
No to jest moje zdanie. :)
rudabuka Postów: 10
Konto od: 4.12.2007
Miasto: Kościan
Permalink Autor: losa, data postu: Tuesday, November 24, 2009 13:44
Cytat pavlinka88
Czy waszym zdaniem zasługuje na miano króla popu???

jak najbardziej zasluguje :>
losa Postów: 6
Konto od: 13.10.2007
Miasto: Torzewo