Michael Jackson - Czy zasługuje na miano króla popu???

Permalink Autor: pavlinka88, data postu: Thursday, July 16, 2009 16:49
Zapraszam do komentowania tego tematu. Co myślicie o jego piosenkach, o jego osobie. Czy waszym zdaniem zasługuje na miano króla popu???
pavlinka88 Postów: 3
Konto od: 24.01.2008
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: roseanna, data postu: Thursday, July 16, 2009 17:00
Jak najbardziej - wg. mnie. Muzyka niesamowita, brana z życia wzięta. Oglądając kiedyś wywiad w internecie, Mike powiedział że natchnienie do napisana Billie Jean dostał w samochodzie. Taniec niesamowity, wyrażają Jego uczucia, podczas tańczenia nie myśli, czuje swoje emocje. Strasznie mi przykro że ludzie mówią że jest pedofilem - a to nie prawda, chłopiec się przyznał że ponoć jego ojciec mu kazał tak powiedzieć. Ale czy ktoś o tym wspomniał w telewizji ? Sądzę że nie, najlepiej obwiniać niewinnego człowieka. Pamiętam jak Michael powiedział że zbuduje w Polsce park rozrywki w Polsce, ale do tego nie doszło właśnie przez te oskarżenie. Nie lubię też kiedy ktoś pisze że się wybielił bo chciał, nie on nie chciał się wybielić, z resztą sam przyznał z jednych wywiadów że ma bielactwo i słońce go wyczuliło - musiał chodzić z parasolką w upalny dzień.
Michael jest po prostu niesamowity.
btw. za pewne zaraz pojawią się osoby, które będą mieli pretensję że nagle tyle fanów się zrobiło. Boże i co z tego ? Dziwnie to zabrzmi ale przed jego śmiercią zawsze się śmiałam że mój kot tańczy moonwalk, a śpiewa pod prysznicem Billie Jean. Teraz po jego śmierci zdałam sobie sprawę że on jest po prostu wspaniały, to uczucie nie jest do opisania.
Treść dodana do postu 16-07-2009 o godzinie 17:02
ps. nie ten dział :D
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: pavlinka88, data postu: Thursday, July 16, 2009 18:13
Prawda mysle tak samo. Jest wyjątkową osobą.
pavlinka88 Postów: 3
Konto od: 24.01.2008
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 18, 2009 00:09
mimo, że ja również myślę tak samo to bez urazy, ale nie będę się nad nim użalać, bo nie raz widziałam podobne komantarze . zwłaszcza po tym jak umarł, ludzie zauważyli, że istnieje taki Król Popu i że warto się posmucić z jego życia .
uważam, że zasługuje na miano Króla Popu . ma wyjątkowe piosenki, wspaniale tańczył, piękne teledyski ;) .
Konto od:
Miasto: Łomża
Permalink Autor: atrament93, data postu: Saturday, July 18, 2009 08:32
jak najbardziej zasługuje! nie będę się zachwycac Jego tańcem i głosem bo wszyscy wiedzą, że były cudowne. był twórcą wspaniałych i co rzadkie w popie, głębokich piosenek z treścią i przekazem.
a co do Jego dzieciństwa - współczułam mu już za życia.

wczoraj kozaczek.pl i pudelek.pl  opublikowały dowody na Jego bielactwo. i jak wam teraz?! wcale się nie wybielił, on był chory! a zdecywował się na rozjaśnienie twarzy bo... cóż, miał chodzic w plamach jak krowie łaty? to już lepiej rozjaśnc też resztę, prawda?

M.J.
atrament93 Postów: 27
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Sławków
Permalink Autor: boobypoopy, data postu: Saturday, July 18, 2009 11:38
zupełnie tak jak  Elvis Presley który został królem rock'n'rolla i Bitelsi- królowie rocka.
bez dwóch zdań jackson królem popu.
a do tańca muzyka Majkela wymarzona.

boobypoopy Postów: 72
Konto od: 16.10.2008
Miasto: bielsko-biała
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 18, 2009 15:47
Cytat nichyja
wczoraj kozaczek.pl i pudelek.pl  opublikowały dowody na Jego bielactwo.

taaa, kozaczek i pudelek wiele ci powiedzą ; ) tyle tam zawsze prawdy co w "Fakcie".

wkurza mnie to że wszyscy zawsze mówili "Oooo, je***y pedofil" itd, a teraz stawiają znicze na swoich "słit fotoblo$iach" i piszą jak to bardzo go kochają. Był gwiazdą za życia, dlaczego większość docenia go dopiero po śmierci?

masakra *.*
Accept Jesus Christ and Get a Free Playstation 3
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: xxxkubulozoxxx, data postu: Sunday, July 19, 2009 11:40
doceniają ludzie dopiero po smierci jak wiele innych osob . w ostatnich latach popadl w klopoty finansowe przez rozne te sprawy sądowe o tej jego " pedofilii " . nie bylo o nim mowy przez to , to i ludzie sie nie interesowali .
xxxkubulozoxxx Postów: 2
Konto od: 3.02.2009
Miasto: Szczytno
Permalink Autor: atrament93, data postu: Sunday, July 19, 2009 23:25
Cytat koosalagoopagoop
taaa, kozaczek i pudelek wiele ci powiedzą ; ) tyle tam zawsze prawdy co w "Fakcie".

Kochanie, CNN i BBC też to pokazało.
Zresztą, czy Pudla stac na spreparowanie fot Michaela z plamami na nogach?

Tak, to Jego eee... "tatuś" sprzedał je mediom, MJ nigdy w życiu nie chciał ich ujawnic... no tak, "nigdy W ŻYCIU"... Król umarł, róbta co chceta z Jego życiem i reputacją..
Permalink Autor: promarandza, data postu: Tuesday, July 28, 2009 13:34
Był niesamowity. Oczywiście że zasługuje !
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: oxygen666, data postu: Wednesday, July 29, 2009 12:20
wg mnie to jest tak.
jakos jak zyl to nie wzbudzal tak jakos naszej (waszej) uwagi. byl bo byl. jego plyty sie jakos nie sprzedawali tak jak teraz, no nie?
teraz po tym jak go pochowali, znowu o nim ucichlo.
^^
a ja mam kota BEłta :D
oxygen666 Postów: 5
Miasto: Piła
Permalink Autor: oxygen666, data postu: Wednesday, July 29, 2009 12:22
wg mnie to jest tak.
jakos jak zyl to nie wzbudzal tak jakos naszej (waszej) uwagi. byl bo byl. jego plyty sie jakos nie sprzedawali tak jak teraz, no nie?
^^
oxygen666 Postów: 5
Miasto: Piła
Permalink Autor: atrament93, data postu: Friday, August 7, 2009 12:11
Cytat oxygen666
wg mnie to jest tak.
^^

ej, on ZA ŻYCIA sprzedał 750 mln płyt, dolicz nielegalne ściągnięcia z neta i spiracone płyty.
więc był Królem już za życia, a Elvis niech się przy Nim schowa!
Permalink Autor: malinowapoezja, data postu: Wednesday, August 12, 2009 18:28
Cytat koosalagoopagoop
wkurza mnie to że wszyscy zawsze mówili "Oooo, je***y pedofil" itd, a teraz stawiają znicze na swoich "słit fotoblo$iach" i piszą jak to bardzo go kochają. Był gwiazdą za życia, dlaczego większość docenia go dopiero po śmierci?

zgadzam się z Tobą absolutnie, a to moi drodzy nazywamy czystą hipokryzją.
Zasługuje na miano Króla Popu-a i owszem.
Ale wy, którzy przed jego śmiercią nie słuchaliście jego muzyki z zapartym tchem i nie czuliście jej całym sobą nie twórzcie niepotrzebnego zamieszania i dajcie mu odejść w spokoju.
Doceniacie go dopiero po śmierci;
Każdy człowiek popełnia błędy-on również miał do nich prawo, a jako osoba medialna miał niestety to nieszczęście że wszyscy o nich wiedzieli i często ubarwiali je niezwykle wymyślnymi komentarzami.

Jednak był,jest i będzie niesamowicie utalentowanym artystą który miał kolosalny wpływ na rozwój muzyki na całym świecie.
To jest fakt.
malinowapoezja Postów: 7
Konto od: 25.02.2008
Miasto: Bubel-Granna
Permalink Autor: atrament93, data postu: Wednesday, August 26, 2009 22:51
wiesz, ja myślę że częśc tych Jego "pośmiertnych fanów" naprawdę Go kocha. co, mamy ludziom teraz zabronic słuchania Go, jeżeli nie robili tego przed 25 czerwca? nie zapominajmy że On od paru lat nie był na topie już, przebrzmiał. młodzi ludzie rzadko o Nim słyszeli. teraz jest głośno, i większośc dopiero teraz zapoznała się z Jego twórczością.
chyba nikt nie ma prawa im tego zabronic? Michael by się cieszył że ma nowych fanów. a kto udaje dla szpanu - niech udaje! jak go to dowartosciuje? przynajmniej kupi płytę i podbije MJ wyniki sprzedaży i może wyprzedzi dzięki temu Elvisa.
Permalink Autor: lovegamess, data postu: Wednesday, August 26, 2009 22:57
Michael Jackson zasługuje na miano króla popu na pewnoo..nikt nie bedzie taki sam jak on ani w wyglądzie,w ubiorze go nikt nie przebije!głos miał wspaniałyy!z ciężkim sercemm..myśle o jego śmiercii..ale trzeba iść dalej przez życie ;P .. najbardziej podoba mi sie jego piosenka Dirty Diana ! ! ;D ;* Jackson górą! wow! ;D
lovegamess Postów: 6
Konto od: 26.08.2009
Miasto: Świdwin