Znajomi- akceptacja bycia w znajomych.

Permalink Autor: kobietazpazurem, data postu: Wednesday, July 15, 2009 16:55
Witam. Mam taką propozycję aby osoby, które chcą abyśmy byli u nich w znajomych po kliknięciu "dodaj do znajomych" musieli czekać na akceptację właściciela bloga. Lub chociaż możliwość dla konta pro- aby móc usuwać się ze znajomych u innych osób bez możliwości ponownego dodania bez zgody właściciela. Chodzi o to aby naszego bloga np. w moim przypadku nie dodawały osoby do swoich znajomych jeśli my sobie tego nie życzymy. Pewnie nie tylko ja, widnieję w znajomych u osób, które nie chcę żeby miały mnie w znajomych, jednak na dzień dzisiejszy nic nie da się z tym zrobić. Co Wy na to ?
kobietazpazurem Postów: 0
Konto od: 18.04.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, July 15, 2009 18:38
Na forum widnieje wiele wypowiedzi dotyczących podziału na znajomych i ulubione. Pomysł dobry czy też nie, obecność u kogoś w znajomych nie jest wyznacznikiem znajomości. Wciąż dana osoba nie może dodawać komentarzy, jeśli zaznaczona jest opcja "Tylko znajomi". Podobnie z danymi w profilu.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław