XXXI - Codzienne przedmioty w niecodziennej odsłonie

Permalink Autor: rozpoznawalna, data postu: Saturday, July 11, 2009 09:23
16 ; DD
rozpoznawalna Postów: 0
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Władysławowo
Permalink Autor: thechocolateday, data postu: Saturday, July 11, 2009 10:13
Hmmm.... Trudny wybór ale 38 .
thechocolateday Postów: 10
Konto od: 11.01.2008
Miasto: rypin
Permalink Autor: polinkowelove, data postu: Saturday, July 11, 2009 10:31
takie radosne ... 16
polinkowelove Postów: 0
Konto od: 16.12.2008
Permalink Autor: przezroczysta01, data postu: Saturday, July 11, 2009 10:46
16
przezroczysta01 Postów: 0
Konto od: 18.04.2008
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, July 11, 2009 10:51
Cytat radicalis
a odpowiedzi moderatorów, że uzytkownicy sami zrobią " selekcję" to żadne odpowiedzi. uzytkownicy co najwyżej sie wk..wią i przestaną głosować.

Zawsze możemy zaprzestac w ogóle organizowania konkursów - bo po co? Tylko użytkownicy mają prawo narzekac, jęczęc, wkur*** się i klnąc? Mam błagac, żeby głosowali? No tak, robisz wielką łaskę, robiąc to.

A to, że poświęcamy temu kupę czasu, to nic, prawda? To nie moderator sam sobie przesyła zdjęcia na konkurs, zauważ. Możemy wrócic do tego, że jedyną formą dodawania do polecanych będzie subiektywna decyzja moderatorów, proszę bardzo. Tylko nie jęczcie później, jakie to niesprawiedliwe i, że trzeba to zmienic.
Ja nie organizuję konkursów dla siebie. To smutne, że nawet jeśli moderatorzy starają się w jakiś sposób otwierac na potrzeby użytkowników, poświęcają temu czas, to użytkownik i tak wyrzyga Ci to w twarz.

Post edytowany Saturday, July 11, 2009 10:51 przez moderatora irminka
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: halucynowa, data postu: Saturday, July 11, 2009 10:56
Cytat irminka

Cytat radicalis
a odpowiedzi moderatorów, że uzytkownicy sami zrobią " selekcję" to żadne odpowiedzi. uzytkownicy co najwyżej sie wk..wią i przestaną głosować.

Zawsze możemy zaprzestac w ogóle organizowania konkursów - bo po co? Tylko użytkownicy mają prawo narzekac, jęczęc, wkur*** się i klnąc? Mam błagac, żeby głosowali? No tak, robisz wielką łaskę, robiąc to.
A to, że poświęcamy temu kupę czasu, to nic, prawda? To nie moderator sam sobie przesyła zdjęcia na konkurs, zauważ. Możemy wrócic do tego, że jedyną formą dodawania do polecanych będzie subiektywna decyzja moderatorów, proszę bardzo. Tylko nie jęczcie później, jakie to niesprawiedliwe i, że trzeba to zmienic.

frustrujące jest, że są tu zdjęcia, które nie dość, że są zupełnie nie na temat, to są jeszcze kiepskie. nie wiem co można by było zrobić, żeby te gorsze, nie na temat i kiepskie jakościowo zdjęcia nie brały udziału w konkursie.
Znając photoblogowiczów wygra to niekoniecznie najlepsze i chyba trzeba się z tym pogodzić.
(ale oczywiście selekcja wstępna nie byłaby zła)

pozdrawiam : )
halucynowa Postów: 17
Konto od: 22.01.2009
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: dazzling, data postu: Saturday, July 11, 2009 10:59
dziwna sprawa, że ostatnie głosy na 16 dodały osoby z Władysławowa, mające się w znajomych... :P
aaaale może sobie tylko dobieram do głowy :P

Irminko, rozumiem Twoją frustrację...

a swoją drogą zastanawiam się czy nie mogłoby być choć jednego konkursu, przy którym wszyscy, którzy by chcieli, zostawili tylko ocenę bez zbędnych komentarzy i zaśmiecania wątku... ale to chyba nie możliwe... bo przecież ciągłe narzekanie jest taaaakie fascynujące....
dazzling Postów: 1
Konto od: 30.04.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: astiza, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:02
Przepraszam, że się wcinam ale odnoszę dziwne wrażenie że na zdjęcie nr 16 został przypuszczony jakiś masowy atak.Na bodajże 8 głosów aż 6 zostało oddanych przez osoby z jednego miasta ewentualnie jednego województwa, w podobnym wieku i jak przypuszczam znajomych autora zdjęcia.
Podobna sytuacja miała miejsce podczas jednego z ostatnich konkursów.
Pytanie czy to najzwyklejsze dobre chęci tych osób czy może autor maczał w tym łapki?
Jeśli się mylę to przepraszam. Ale jesli nie to wydaje mi się, że to tak jakby nie fair.
Poważnie zastanawiam sie nad tym czy nie przestac brać udziału w głosowaniach bo jeśli takie sytuacje są tu na porządku dziennym i zdjęcia zaczą wygrywać tylko dzięki jak największej ilości zaangażowanych znajomych to głosowanie mija się z celem. :/
astiza Postów: 9
Konto od: 27.08.2006
Miasto: Reading, UK
Permalink Autor: halucynowa, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:03
Cytat dazzling

dziwna sprawa, że ostatnie głosy na 16 dodały osoby z Władysławowa, mające się w znajomych... :P

aaaale może sobie tylko dobieram do głowy :P

Irminko, rozumiem Twoją frustrację...

a swoją drogą zastanawiam się czy nie mogłoby być choć jednego konkursu, przy którym wszyscy, którzy by chcieli, zostawili tylko ocenę bez zbędnych komentarzy i zaśmiecania wątku... ale to chyba nie możliwe... bo przecież ciągłe narzekanie jest taaaakie fascynujące....

16 według mnie jest jedną z lepszych prac.
Przynajmniej nie jest to zużyta prezerwatywa czy zdjęcie, na którym widocznych jest więcej szumów niż tego, co miało być sfotografowane.
Permalink Autor: przezcierniedogwiazd, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:05
A ja wzięłam udział tu dla zabawy, nie przejmuje się że mam tylko 1 głos ale dziwi mnie to że narzekacie jeszcze , głosujcie na to co się podoba inne zostawcie bez komentarza . Jak już wcześniej było wspomniane każdy inaczej mógł to zinterpretować.
4koty , pies i papuga
przezcierniedogwiazd Postów: 30
Konto od: 5.12.2007
Miasto: Chełmża
Permalink Autor: dazzling, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:06
Cytat mrocznycinnamon
Przepraszam, że się wcinam ale odnoszę dziwne wrażenie że na zdjęcie nr 16 został przypuszczony jakiś masowy atak.

halucynowa, widocznie nie tylko ja to zauważyłam....
dazzling Postów: 1
Konto od: 30.04.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:16
Zdjęcie nr 16 zostało usunięte z konkursu z powodu złamania dwóch punktów regulaminu. Każda osoba, która zagłosowała na to zdjęcie ma prawo oddania głosu ponownie.

I przypomnę, że w przypadku wiedzy o złamaniu jakiegokolwiek punktu regulaminu należy o tym powiadomic moderatora, a nie ogół użytkowników na forum, do czego moderator może w czasie konkursu nawet nie dotrzec.

Post edytowany Saturday, July 11, 2009 11:16 przez moderatora irminka
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: halucynowa, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:21
48
Permalink Autor: pachangaa, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:24
38 :)
pachangaa Postów: 10
Konto od: 30.05.2009
Miasto: Łowicz
Permalink Autor: djandrewi, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:41
27 :) ponieważ hm... część zdjęć jest totalną ściepą z innych na przykład motyw z minkami, powtarza się na co 3cim zdjęciu :P czy to na świeczkach, czy na korkach :P nie wiem, uparliście się na te minki :P za dużo na gadu siedzicie :P a 27 hm... jest inne niż wszystkie :) nie ma tam minek, jest dość proste ale zarazem złożone pod kątem koncepcji. Trzeba się nad tym zdjęciem zastanowić, żeby zrozumieć o co chodzi i nigdy nie będzie się wiedziało czy dobrze się myśli bo znaczenie tego zdjęcia zna tylko autorka :) więc zdecydowanie głosuję na to zdjęcie :)
djandrewi Postów: 23
Konto od: 19.09.2007
Miasto: Książki
Permalink Autor: beerserk, data postu: Saturday, July 11, 2009 11:50
27!!!
beerserk Postów: 65
Konto od: 16.04.2009
Miasto: dąbrowa