Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek LEGNICA - GDZIE MOŻNA POCYKAĆ JAKIEŚ CIEKAWE FOTKI - Forum Photoblog.pl

LEGNICA - GDZIE MOŻNA POCYKAĆ JAKIEŚ CIEKAWE FOTKI

Permalink Autor: rudasisa, data postu: Sunday, August 7, 2011 17:45
Cytat lysolekxd

Park, Własny dom :D, Lasek Złotoryjski, Poligon (Park), Miasto (2:00 zajebiste fotki), Galeria Piastów (Dach)

wytworny pomysł, chyba go tu jeszcze nie było.
rudasisa Postów: 9
Konto od: 29.03.2009
Miasto: Legnica
Permalink Autor: daruuss, data postu: Friday, August 26, 2011 12:13
hmm foty można robić na prawdę wszędzie :)
Liczy się patent na fotkę :P
Mam ich pełno, mogę podać parę ciekawych pomysłów
gg: 875092
Jak coś pisać !
daruuss Postów: 1
Konto od: 14.04.2010
Permalink Autor: robiecolubie, data postu: Sunday, October 9, 2011 11:47
zapraszam do naszego studia w Legnicy-www.pracowniailuzji.pl
pozdrawiam
robiecolubie Postów: 1
Konto od: 7.10.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kukakula, data postu: Monday, August 27, 2012 03:09
dobre zdjęcia mogą być też w przejściu podziemnym koło Galerii Gwarnej :D
kukakula Postów: 1
Konto od: 20.09.2010
Miasto: Leśna
Permalink Autor: taindetlove, data postu: Friday, October 26, 2012 19:19
Przed bolesławcem, kościół Żeliszów.
taindetlove Postów: 1
Konto od: 8.10.2012
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: bayoo, data postu: Friday, August 23, 2013 14:13
A ja mam pytanie związane z tematem ciekawych fot i focenia w Legnicy. Generalnie o mieście słyszałam różne historie. Tak się zdarzyło, że znam stąd dwie osoby i obie zostały pobite i okradzione. Stąd wizerunek miasta mam taki trochę... Po prostu mam pewne obawy.
I tutaj moje pytanie: Jak jest na dzień dzisiejszy, w roku 2013 w Legnicy ? Bezpiecznie ? Zajmuję się głównie foceniem zwierząt, co w praktyce oznacza, że jestem sobie ja, drogi aparat i tchórzliwy zwierzak, który w razie "w" da nogę. Nie chciałabym pozbyć się zębów i sprzętu...
bayoo Postów: 3
Konto od: 10.06.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: rudasisa, data postu: Tuesday, August 27, 2013 21:32
Cytat bayoo

A ja mam pytanie związane z tematem ciekawych fot i focenia w Legnicy. Generalnie o mieście słyszałam różne historie. Tak się zdarzyło, że znam stąd dwie osoby i obie zostały pobite i okradzione. Stąd wizerunek miasta mam taki trochę... Po prostu mam pewne obawy.
I tutaj moje pytanie: Jak jest na dzień dzisiejszy, w roku 2013 w Legnicy ? Bezpiecznie ? Zajmuję się głównie foceniem zwierząt, co w praktyce oznacza, że jestem sobie ja, drogi aparat i tchórzliwy zwierzak, który w razie "w" da nogę. Nie chciałabym pozbyć się zębów i sprzętu...

Prawda jest taka, że kto szuka guza, ten go z pewnością znajdzie. Nie tylko w Legnicy. Więc jeśli przyjedziesz tu z takim nastawieniem, to z pewnością istnieje większa szansa na przykre doświadczenia. Może po prostu wyluzuj. Raczej nie masz zamiaru kręcić sie i robić zdjęcia w nieciekawych dzielnicach.
rudasisa Postów: 9
Konto od: 29.03.2009