Blokowanie niechcianych KONT

Permalink Autor: pecius, data postu: Saturday, May 16, 2009 12:45

Witam mam taką sugestię co do konta, bo ostatnio widziałem jak założyłakoleżanka Photo Bloga no i mnie to wkurzyło bardzo, chciałem ją jakośzablokować i nic z tego ;/ Nie ma opcji aby ona nie mogła wejść namojego PHOTO BLOGA.

Owszem wiem, że jest takie coś jak BLOKOWANIE czyli założenieHASŁA, jednak ja bym wolał aby ona w ogóle tylko ona nie wchodziła namoje konto,...

Czy jest możliwość, że stworzycie taki mały link do góry o nazwieBLOKUJ i kiedy ona będzie chciała wejść to ją wyzuci na GOOGLE np ??

Może to nawet pojawić się w opcji PRO jednak wieżę w to, iż każdemu by się takie coś przydało :)
pecius Postów: 1
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Trębaczów
Permalink Autor: razahell, data postu: Saturday, May 16, 2009 13:37
Opcja ta by skutkowała tylko i wyłącznie wtedy, gdyby funkcjonowała blokada oglądania kont poprzez osoby niezarejestrowane (tak, jak to jest na nk). W przeciwnym wypadku jaki sens jest blokować osobę, skoro może się wylogować i wszystko normalnie oglądać? Co za tym idzie, serwis zostałby zamknięty dla sporej liczby osób, zaś nie wszyscy byliby chętni założyć konto. Pomyśl zatem, kto na tym traci. Więc nie ma sensu, czy to normalnie, czy w opcji PRO. Najlepszą metodą jest założenie hasła i już problemu nie masz.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: pecius, data postu: Saturday, May 16, 2009 14:08
Super hasło oki rozumiem ;/ To jest troszkę niekomfortowe bo za każdym razem każdy hasło musi wbijać, a tutaj jest tylko potrzeba aby np ukrywać treść wiadomości :) Jakaś może opcja, że niezarejestrowani i nieznajomi nie mają podglądu :) Może jednak by się udało :)

Bardzo bym prosił o to :) Ułatwicie, życie tutaj :) Bo mi się bardzo spodobało :)
Permalink Autor: razahell, data postu: Saturday, May 16, 2009 14:43
To jest całkiem ciekawy patent muszę przyznać. Teraz mi się podoba. Coś na zasadzie widoczności dla określonej grupy osób. Przydatne ustawienie prywatności. Podpisuję się pod tym ;] Chociaż znając życie tak czy owak trafi do kosza
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Permalink Autor: astiza, data postu: Saturday, May 16, 2009 14:56
Była już gdzieś propozycja żeby powstała opcja notki/zdjęcia/fotobloga tylko dla znajomych ale tak jak piszesz chyba pomysł trafił do kosza.. ;)
Swoją drogą byłoby miło gdyby takie coś jednak weszło w życie, bo hasło bywa uciążliwe. :P
astiza Postów: 9
Konto od: 27.08.2006
Miasto: Reading, UK
Permalink Autor: pecius, data postu: Saturday, May 16, 2009 15:07
Mam nadzieję, że administracja weźmie to pod uwagę i da znać :) .

To na prawdę przyda się dużej liczbie użytkowników i pozwoli na większe możliwości dla nas przy pisaniu :)

Czasami mam ochotę się wyżalić tylko znajomym i nie chcę żeby pokazywane było to publicznie :) Zdjęcia swoją droga tam mogą być ;D ale Notatki są najważniejsze bo po długim czasie miło było by powspominać ;)
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Saturday, May 16, 2009 16:43
A ktoś publikuje coś czego inni nie mogą zobaczyć. Pokazując to w internecie skazujemy się na ekshibicjonizm. Jeśli chcesz się chwalić fotkami tylko przed znajomymi, to wysyłaj im maile.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: pecius, data postu: Saturday, May 16, 2009 16:53
Poczytaj FAQ do czego służy FTB a nie mi tu piszesz ;/ Zresztą Opcja ta jest na pewno przydatna i mam nadzieję na pozytywne rozpatrzeni mojej sugestii :)
Permalink Autor: razahell, data postu: Saturday, May 16, 2009 18:15
rzeczywistoscimasakrator, każdy ma prawo do zachowania prywatności, nawet w internecie. Pomysł złym nie jest, jeśli Tobie się nie podoba, to w takim razie z takiej opcji korzystać nie będziesz. Jest ona całkiem ciekawą alternatywą dla mało komfortowego hasła.
Permalink Autor: pecius, data postu: Sunday, May 17, 2009 01:15
Pozytywne znacznie tego tematu jest bardzo podatne dla nas wszystkich ;) Ja przyczynię się nawet jeśli będzie taka potrzeba do pomocy :)

Teraz pytanie co zrobi Administracja ?
Permalink Autor: kargielpatrol, data postu: Monday, May 18, 2009 00:44
jestem za tym świetny pomysł
będziemy się czuć pewniej że osoby nie pożądane nie wtykają nosa w nasze notki i zdjęcia.
kargielpatrol Postów: 2
Konto od: 21.10.2006
Miasto: warszawa
Permalink Autor: fotoedo, data postu: Monday, May 18, 2009 10:30
Czyli takie Persona Non Grata w opcji dla np. pakietu PRO?
Pozdrowienia,
Edo

Co to jest "żal"?

"Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło."
fotoedo Postów: 572
Konto od: 28.07.2006
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: pecius, data postu: Tuesday, May 19, 2009 17:14
Czy Adminstracja może napisać czy wejdzie taka opcja ??
Treść dodana do postu 19-05-2009 o godzinie 17:15
*Administracja
Permalink Autor: bartzz, data postu: Monday, July 6, 2009 18:49
przydalaby sie opcja cos na zasadzie czarnej listy jezeli sie doda taka osobe do czarnej listy nie moze napisac zadnej wiadomosci do nas ani skomentowac, mysle ze taka opcja powinna powstac aby opedzic sie od spamu jaki coraz czesciej i coraz wiekszy jest....
bartzz Postów: 44
Konto od: 10.04.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: barnej666, data postu: Monday, March 4, 2013 21:00
Trochę czasu minęło od ostatniego postu ale... czy istnieje dzisiaj taka opcja? Również chcę zablokować jedną osobę.
barnej666 Postów: 2
Konto od: 7.03.2009
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: photomy, data postu: Monday, March 4, 2013 22:38
Nie, nikt z Administracji nie zareagował na tego posta, nie wprowadzono też funkcji blokowania..
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska