Partie polityczne.

Permalink Autor: kinaaa, data postu: Friday, February 29, 2008 19:06
nie znam się to nie popieram:)
ale po tym co oglądam w wiadomościach wątpię czy bym się na jakąkolwiek zdecydowała
Ech to tylko pijane echo
kinaaa Postów: 83
Konto od: 11.01.2008
Miasto:
Permalink Autor: abotak, data postu: Tuesday, March 11, 2008 14:42
Cytat dejwid
w rządzie akurat jest sporo świeżej krwi...

miałam na myśli raczej to, aby weszły osoby niepowiązane z jakimiś ludźmi, bez ukłądów.
nie chodizło mi o wiek.

miała być irdlandia a macie czeski film ;)

tak btw. ja ciągle czekam na "cud" i zmiany w naszym rządzie.
ale i tak niż pan Tusk bardziej przeraża mnie pan Kaczyński. I jeden i drugi.
abotak Postów: 117
Konto od: 14.06.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: dejwid, data postu: Thursday, March 13, 2008 14:12
Cytat abotak
miałam na myśli raczej to, aby weszły osoby niepowiązane z jakimiś ludźmi, bez ukłądów.
nie chodizło mi o wiek.

a kto mówił o wieku? w rządzie jest świeża krew bo większość ministrów to ludzie nieznani lub mało znani, albo ludzie całkiem z zewnątrz np. Jacek Rostowski, którzy jest wręcz Anglikiem, więc ma dość obiektywne spojrzenie na polskie finanse.

I w tym sensie można mówić o prawie-rządzie-fachowców. na pewno nie ma tam takich aparatczyków jak gosiewski czy szczygło (jedyne zastrzeżenie mam do schetyny w MSWiA).
N a j m ą d r z e j s z y  w e d ł u g  m n i e  j e s t  t e n,  k t o  c h o ć  r a z  n a  m i e s i ą c  s a m  s i e b i e  n a z w i e  d u r n i e m.
dejwid Postów: 125
Konto od: 23.06.2005
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 21, 2008 02:28
W pewnym momencie widzialem szanse dla Polski w LPRze ale gdy przejzalem na oczy i zauwazylem ze "nowy" LPR ma tyle powiazan z Endecja co SLD z uczciwoscia to przestalem popierac owa partie. Dla mnie osobiscie to nie ma godnej partii ktora moglaby podniesc ten kraj z ruiny i godnie go reprezentowac.
Narodowy Radykalizm \o !
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: petitdejeuner, data postu: Tuesday, July 29, 2008 17:55
PO, bo nie jest idealnie i nie ma takiej kórą bym wybrała bez wahania.
petitdejeuner Postów: 13
Konto od: 28.07.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: elmogett, data postu: Saturday, December 6, 2008 18:07
Jako człowiek, jednostka, chciałbym czuć się wolny w Państwie i dlatego popieram jedynie liberalną partię w Polsce (przypominam, że słowo "liberalny" wywodzi się od słowa od łac. liber – wolny), czyli Unię Polityki Realnej (UPR).
Gdy słyszę, że PO jest nazywana partią liberalną, to ogarnia mnie pusty śmiech.

Odsyłam Was do ich v-bloga na YouTubie. Posłuchajcie co ma do powiedzenia, między innymi, Pan Janusz Korwin-Mikke
http://pl.youtube.com/user/UPRTV

Według mnie, podejście do sprawy wyborów w sposób ignorancki ( "wybieram mniejsze zło" ), jest wyjątkowo groźne dla przyszłości naszego kraju. Większość ludzi nie ma i nawet nie stara się mieć wyrobionych, własnych poglądów, lecz sugeruję się tym co, w dużej mierze, podają media. A kto manipuluje (tak, to dobre słowo) mediami? Demokratycznie wybrany rząd... koło się zamyka.

Proponuje zrezygnować z wiadomości w telewizji i zainteresować jedynie wiarygodnym źródłem informacji, czyli internetem.

DEMOKRACJA? Brzydzę się demokracją!
No bo co to za ustrój, w którym 2 wilki i owca decydują, co zjedzą na obiad...
elmogett Postów: 22
Konto od: 24.11.2008
Miasto: Nysa
Permalink Autor: dzunior, data postu: Wednesday, December 17, 2008 09:32
Nie popieram żadnej partii.

Popieram idee, dokrtryny. Ew. ludzi. Nie partie.

Zdroworozsądkowy minarchista z tej strony. Członek kolibra. Politolog i ekonomista (no, już prawie :P ).

dzunior Postów: 239
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Annowo
Permalink Autor: ssamowyzwalacz, data postu: Saturday, December 20, 2008 17:22
Cytat elmogett
Jako człowiek, jednostka, chciałbym czuć się wolny w Państwie i dlatego popieram jedynie liberalną partię w Polsce (przypominam, że słowo "liberalny" wywodzi się od słowa od łac. liber – wolny), czyli Unię Polityki Realnej (UPR).Gdy słyszę, że PO jest nazywana partią liberalną, to ogarnia mnie pusty śmiech.Gdy słyszę, że PO jest nazywana partią liberalną, to ogarnia mnie pusty śmiech.

haha, racja. W sumie to już bardziej od PO liberalna jest "Lewica". Ale sam nie jestem przekonany do UPR-u. Mądrze gadają, ale czasem wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke mnie przerażają.
tak ogólnie to nie wiem czemu wszyscy teraz plują tak na PO. Oni nie mają wciąż pełnej władzy, jakby mieli to w tedy może i sam bym ich zaczął żucać mięsem. Ale narazie nie mogli pokazać zbyt wiele na co ich stać, ważne że się zajeli rządzeniem, a nie pokazywaniem sie w telewizji.
ssamowyzwalacz Postów: 4
Konto od: 13.12.2008
Miasto: Sucha Górna
Permalink Autor: stopdlawrednychbab, data postu: Friday, December 26, 2008 13:07
A ja uważam, że w Polsce byle jaka władza czy taka, która sie nie wywiązuje czy taka co ma za dużo pomysłów jest złem. Co roku to samo, rok rozczarowań politycznych.
stopdlawrednychbab Postów: 12
Konto od: 3.12.2008
Miasto: Szymbory-Andrzejowięta
Permalink Autor: junougrb, data postu: Wednesday, February 4, 2009 18:51
W sumie Partię Demokratyczną, a takich parlamentarnych to niestety nic. Może, gdyby powstało coś między Lewicą, a PO, jakaś partia liberalno-libertarianistyczna ;P
"W wiadomościach pieprzą, że emigracja wraca,
a znajomi ciągle siedzą w tych czterech stronach świata"
junougrb Postów: 3
Konto od: 13.10.2008
Miasto: Gorzowskie Przedmiecia
Permalink Autor: dzunior, data postu: Wednesday, February 4, 2009 23:07
yyy... coś między demoliberałami a libertarianami? :|

Chyba, że ironizujesz?

Permalink Autor: myrkull, data postu: Saturday, February 14, 2009 10:55
Jeżeli PO to jest liberalna partia to mogę powiedzieć tylko tyle, jaki kraj taki liberalizm.
myrkull Postów: 104
Konto od: 24.03.2008
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: executioner666, data postu: Tuesday, February 17, 2009 15:56
Na dzień dzisiejszy najbardziej wiarygodną partią jest Prawo i Sprawiedliwość. Mamy najlepszego prezydenta od '89 roku. Niedawny kongres w Krakowie pokazał, że partia zaczyna zmieniać swój negatywny wśród większości młodzieży wizerunek... Myślę, że idea Polski solidarnej ma szansę wcielenia w życie w niedalekiej przyszłości.
executioner666 Postów: 415
Konto od: 2.06.2008
Miasto: Dębica
Permalink Autor: dzunior, data postu: Tuesday, February 17, 2009 23:40
To ja wtedy z tego kraju uciekam.

Permalink Autor: executioner666, data postu: Wednesday, February 18, 2009 00:05
Nikt nikogo w tym kraju pod pistoletem nie trzyma - droga wolna, szerokości...
executioner666 Postów: 415
Konto od: 2.06.2008
Miasto: Dębica
Permalink Autor: incredibile, data postu: Saturday, February 21, 2009 22:42
Cyrk zwyczajny cyrk.
:}

Kaczor Donald Myszka Miki :}
A Polska leży i kwiczy.
"Każdy człowiek nosi w sobie kontynent nieodkrytych możliwości. Szczęśliwy ten, kto jest Kolumbem własnej duszy."
-- James Stephens
incredibile Postów: 55
Konto od: 23.09.2007
Miasto: Ameryka Płd.