Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Spore - Forum Photoblog.pl

Spore

Permalink Autor: antex, data postu: Saturday, March 7, 2009 19:00
Co uważacie o tej grze? Według mnie jest fajna choć szybko się nudzi, ale coz :)
Na plus wychodzi grze edytor, faza kosmiczna i coś jak wąż na początku.
Na minusie, dziecinna grafika, instalacja tylko 3 razy i faza stwora.
Macie jakieś ,,dzieła" stworzone w tej grze?
antex Postów: 3
Konto od: 3.08.2008
Miasto: Kamień Pomorski
Permalink Autor: dasey, data postu: Monday, April 13, 2009 23:54
słyszałam że gra jest bardzo fajna, ale bardzo szybko sie nudzi. A mi sie nie chciała zainstalować.
Pozdrawiam.
Fotografia to nie photoshop.
dasey Postów: 195
Konto od: 7.01.2008
Miasto: Roscrea
Permalink Autor: shevy, data postu: Tuesday, October 20, 2009 23:53
O ja w to gram xD Trochę mi się znudziła ale i tak to uwielbiam !

Mam takię pytanie. Przeszłam już 3 razy do fazy kosmosu i nadal nie mogę od nowej gry zacząć grać w tej fazie. Czemu tak jest ?
shevy Postów: 25
Konto od: 20.10.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: bolster, data postu: Wednesday, December 2, 2009 13:52
uwielbiam ta gre.:)
Równiez jest fajna grafika na komórce

zapraszam do mnie ,
bolster
bolster Postów: 452
Konto od: 16.09.2009
Miasto: England
Permalink Autor: sdms, data postu: Monday, January 11, 2010 15:45
Cytat shevy
Mam takię pytanie. Przeszłam już 3 razy do fazy kosmosu i nadal nie mogę od nowej gry zacząć grać w tej fazie. Czemu tak jest ?

Wydaje mi się, że trzeba ukończyć tę fazę, ale nie wiem, bo zwykle mi się nudziło w trakcie :P Ale de facto faza komórki i faza kosmosu to jest to dla czego warto w tę grę grać. Pozostałe są mierne raczej.
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice