Czy istnieją idealne związki?

Permalink Autor: xxcuntxx, data postu: Sunday, December 5, 2010 21:47
Oczywiście, że nie ma idealnych związków. Ideał jest przereklamowany i nudny.
Zawsze, ale to zawsze znajdzie się choć jedna rzecz, która poróżnia partnerów. Tak samo jak zawsze znajdzie się temat do sprzeczki....mniejszej czy większej.
Poza tym jesteśmy tylko ludźmi.....a ludzie nie są idealni. I nigdy nie byli i nie będą.
xxcuntxx Postów: 3
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 9, 2010 20:05
Ludzie nie są idealni,wiadomo. Ale to są tylko dobrze dobrane związki,które się wypełniają.
Konto od:
Miasto: Dzierżoniow
Permalink Autor: pierdoole, data postu: Saturday, January 15, 2011 03:25
ja uwazam ze nie ma zwiazku idealnego.. A jak jest to nie powinien sie nigdy konczyc.. ale hm, to wzasadzie jest nie spotykane.
pierdoole Postów: 0
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Czestochowa
Permalink Autor: chalapa, data postu: Sunday, January 16, 2011 20:58
Uwierz, nigdy tak nie jest, kolorowo, jak w bajkach... zawsze znajda sie problemy, problemy życia, z ktorymi ciezko nam jest sobie poradzic, jednak trzeba pamietac, ze te problemy sa latwiejsze, kiedy w zwiazku znajduje sie wspolne oparcie w drugiej osobie, wtedy jest nam latwiej przezwyciezyc bol, problemy z ktorymi spotykamy sie na codzien;)
chalapa Postów: 0
Konto od: 16.01.2011
Miasto: Orzysz
Permalink Autor: niepojenta, data postu: Wednesday, January 19, 2011 01:05
powiem to tak ;D
" Miłość jest jak masło.. trochę chłodu pozwala utrzymać je w całości " :)
mała sprzeczka raz na miesiąc, na krótką chwilę na pewno pozwoli wam się do siebie zbliżyć,
a przynajmniej sprawdzić jak bardzo wam na sobie zależy ;)  
niepojenta Postów: 0
Konto od: 20.10.2009
Miasto: Jaworzno
Permalink Autor: oppcja, data postu: Wednesday, January 26, 2011 21:11
idealny związek jest gdy dwie nieidealne (a taki jest każdy z nas) osoby kochają sie nie za coś, ale pomimo, gdy potrafią iść do przodu, rozwijać się, zmieniać na lepsze i szanować wzajemnie
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: bottles, data postu: Thursday, February 17, 2011 11:59
Nie ma idealnych związków, bo ludzie nie są idealni.
Receptą na długie życie razem jest akceptowanie wzajemnych wad i chodzenie na kompromisy.
Yes. I'm afraid I enjoy good murder now and then.
bottles Postów: 13
Konto od: 4.02.2011
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: cecylia17, data postu: Thursday, February 17, 2011 18:17
Nie ma idealnych związków, ponieważ nie ma idealnych ludzi, lecz to jest piękne, ponieważ ... ludzie się w ten sposób uzupełniają. Kochamy ludzi nie tylko za ich dobre cechy, lecz również za ich wady.
cecylia17 Postów: 0
Konto od: 7.06.2009
Miasto: Kołobrzeg
Permalink Autor: whereismymind4, data postu: Sunday, February 27, 2011 13:54
Cytat pierdoole

ja uwazam ze nie ma zwiazku idealnego.. A jak jest to nie powinien sie nigdy konczyc.. ale hm, to wzasadzie jest nie spotykane.

widocznie nie spotkałas jeszcze odpowiedniej osoby do stworzenia takiego związku :p
whereismymind4 Postów: 0
Konto od: 14.02.2011
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: aniath93, data postu: Sunday, March 6, 2011 21:18
niewiem.. wiem, że kolorowo jest zawsze na początku.. później bywa różnie
"Jednego serca! tak mało,
Jednego serca trzeba mi na ziemi,
Co by przy moim miłością zadrżało."
          Adam Asnyk
aniath93 Postów: 9
Konto od: 31.10.2007
Miasto: Legnica
Permalink Autor: prettysimple, data postu: Monday, March 7, 2011 12:00
Nigdy nie spotkałam faceta, który nie miałby parcia na filtrowanie z inną laską mimo stałego związku. To pewnik.

[Gdybym takiego spotkała, wyszłabym za niego bez wahania :)]
prettysimple Postów: 0
Konto od: 11.02.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: dorotkaa17, data postu: Monday, March 7, 2011 23:05
nie ma idealnego zwiazku ...

gdyby nie klotnie to moim zdaniem byloby nudno .. czasami trzeba sie posprzeczac ; p
dorotkaa17 Postów: 0
Konto od: 7.03.2011
Miasto: Bytom/UK
Permalink Autor: melodyjka1993, data postu: Wednesday, March 9, 2011 19:58
Ja wierze, że spotkam tego jedynego i od razu poczuje, że to on...:)... Jesli sie jest z kims z miłości która płynie prosto z serca to zwiazek ma przyszłość. Natomiast jezeli sie ma Faceta na pokaz czy zabicia czasu to to nie ma sensu... :)... Nie wystarczy tylko powiedzieć komus, że sie coś czuje, trzeba naprawde zastanowić sie czy to uczucie to nie tylko zauroczenie!:D
melodyjka1993 Postów: 1
Konto od: 8.03.2011
Miasto: Bytom
Permalink Autor: photorower, data postu: Thursday, March 10, 2011 13:39
witam,biore udział w konkursie na dzien kobiet i bardzo prosze o głosy :)
http://nk.pl/#dzienkobiet/galeria/26170   licze na wasze poparcie,.
Jesli ci się podoba to zdjecie zagłosuj ! Dziekuje :*
Głos mozna oddac poniżej zdjecia ;)

a o zwiazku, jestem ze swoim facetem 2 lata,dokladnie 14.marca bedzie nasza 2ga rocznica bycia ze soba,Jak chyba w kazdym zyciu kazdy z nas popelnil bledy i zapewne bedzie poleniac,ludzie nie sa idealni.Ale zwiazek?Hmmm ja uwazam ze w zwiazku idealnym nie chodzi o to by nie bylo klotni,sprzeczek,trzaskania drzwiamy czy lez - kazdy czlowiek ma uczecia które nie zawsze reaguja pozytywnie.
DLA MNIE IDEALNY ZWIAZEK TO TAKI W KTORYM JEDNA OSOBA POTRAFI "ZABIC'' DLA DRUGIEJ oczywiscie "zabic" nie oznacza tu isc i kogos nożem dźgnąc ;) chodzi o to by bronic swojego partnera ;)
photorower Postów: 0
Konto od: 8.02.2011
Miasto: Piła
Permalink Autor: adddaaa, data postu: Saturday, April 23, 2011 18:13
bez kłótni szybko by się to wszystko znudziiłoo ;D,

a tak to cooś sie dzieje przynajmniej ; )
adddaaa Postów: 0
Konto od: 2.01.2011
Miasto: Łobżenica
Permalink Autor: tooobi, data postu: Monday, April 25, 2011 21:15
Ad.1
Jaki to jest idealny związek?
Ad.2 Do wszystkich co piszą że bez kłótni wszystko by się znudziło.

- Nie rozumiem. Jeśli się kogoś kocha, to jak miłość może się znudzić? Czyli że co, w odległej przyszłości kiedy to będziemy mieć żony czy mężów, pojawi się monotonia, bo ona pojawia się zawsze, czyli praca, dom etc. wtedy też wam się to wszystko znudzi?
Treść dodana do postu 25-04-2011 o godzinie 21:18
I jeszcze jedno, piszecie że kłótnie są potrzebne. Nie zgodzę się z tym, kłótnia powoduje nie chciane emocje, czasem aż za bardzo, że nie kontrolujemy własnego zachowania, nie jesteśmy sobą. Bardzo często powodują że druga osoba, czy też my czujemy się źle. I po co te kłótnie? Wszystko można załatwić spokojną rozmową, bez zbędnych nerwów. Szkoda że czasem tego nie rozumiemy.
tooobi Postów: 4
Konto od: 7.03.2009
Miasto: Birmingham