Czy istnieją idealne związki?

Permalink Autor: dominikanm, data postu: Wednesday, August 4, 2010 20:32
Idealny zwiazek ? To dla kazdego moze oznaczac co innego. Tak czy siak idealy nie istenieja , w zadnym aspekcie zycia , chyba ze to my cos idealizujemy.
dominikanm Postów: 0
Konto od: 5.07.2010
Miasto: Londyn
Permalink Autor: truuskawkova, data postu: Saturday, August 21, 2010 23:16
związków idealnych nie ma... moi znajomi byli ze sobą przez bardzo długi czas... myślałam że ich związek jest idealny... a gdy naj mniej się tego spodziewałam... zerwali ze sobą.
truuskawkova Postów: 0
Konto od: 11.08.2010
Miasto: Slough
Permalink Autor: ridewithjoan, data postu: Monday, August 30, 2010 16:22
Czy ludzie, którzy się kłócą i godzą to już nie mogą stworzyć idealnego związku?
idealny związek to taki, w którym obie strony potrafią się dotrzeć...
poza tym.. idealizm to nuda... kobieta nie miałaby na co narzekać xD
ridewithjoan Postów: 5
Konto od: 23.08.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: myxdiary, data postu: Monday, August 30, 2010 19:24
ja powiem tak.. nic nie jest idealne.
ale ktoś może stwierdzić, że jego związek jest idealny, ale to tylko dlatego, że ON tak będzie to widział przez pryzmat miłości. to ONA sprawia, że coś może stać się idealne ;)

to moje skromne zdanie ;)
KochamCię.
myxdiary Postów: 0
Konto od: 2.10.2009
Miasto: Zabłoto
Permalink Autor: angeliness, data postu: Tuesday, August 31, 2010 00:38
Ja uważam, że idealne związki to właśnie te w których są sprzeczki i kłótnie ;-)
Ponieważ wtedy ludzie są ze sobą szczerzy i otwarci, wymieniają się i ścierają poglądami.. i ''docierają'' się charakterami.. poznają siebie..

Jeżeli coś jest ''idealne'' bez sprzeczek, cały czas jest cudownie.. jest sztuczne i nieszczere..
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: jotkax33, data postu: Friday, September 3, 2010 22:53
Nie ma takiego ideału. A jeśli jest to bardzoo krótko ;) miłość jak wiadomo przejawia się zazdrością , a zazdrość to powód do kłótni. Więc już nam 'ideał' ucieka :)
zresztą ,
CZY NIE UWAŻACIE, ŻE BEZ KŁÓTNI I SPRZECZEK BYŁOBY NUDNO ? ;)
jotkax33 Postów: 0
Konto od: 21.08.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: makingmecry, data postu: Monday, September 6, 2010 18:01
Nie, bo jest nudno ;D Dla mnie to jest takie kiszenie się.
makingmecry Postów: 13
Konto od: 30.10.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: chemilka, data postu: Sunday, September 12, 2010 20:25
Idealny związek to kwestia gustu... wg mnie związek, w którym jestem jest dla mnie wspaniały i nigdy o lepszym nie śniłam... Oczywiście mamy spięcia, mimo iż są bardzo rzadko to zawsze po zgodzie czuję się uskrzydlona miłością. Czasami musi być źle, by mogło być gorzej. A by było idealnie trzeba trafić na odpowiednią osobę. I warto szukać i przebierać w ludziach, by znaleźć prawdziwe szczęście.
chemilka Postów: 55
Konto od: 24.05.2008
Miasto: Polkowice/Zielona Góra
Permalink Autor: mikasan666, data postu: Sunday, September 12, 2010 20:28
Idealny związek to taki który trwa na prawdę bardzo długo i osoby dalej czują do siebie miłość i akceptowanie swojego partnera z jego wadami i nie ma związku bez jakieś kłótni zawsze jakaś może się znaleść to normalne
mikasan666 Postów: 3
Konto od: 7.02.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: paula692, data postu: Sunday, September 19, 2010 21:05
nie ma idealnych zwiazkow, to przede wszystkim zalezy od charakterów partnerów, nie ma dwoch takich samych osob i nie wszyscy zgadzaja sie ze soba w 100 %. w kazdym zwiazku zdarzaja sie gorsze i lepsze chwile, ale tak juz jest.
nie jest sie z kims za cos, lecz pomino czegos :)
paula692 Postów: 0
Konto od: 7.07.2010
Miasto: Rozbórz
Permalink Autor: fleetingmomentsx, data postu: Thursday, September 23, 2010 19:35
taa,idealne związki,chyba w snach,nikt nie jest idealny ; ]
fleetingmomentsx Postów: 1
Konto od: 11.03.2010
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: neden, data postu: Tuesday, October 26, 2010 00:35
Nie sądzę, aby związek idealny mógł istnieć.
Z drugiej strony, uważam za głupie gloryfikowanie kłótni. Tak Wam dobrze z nimi? Widocznie nigdy zbyt okropnej kłótni nie przeżyliście.
Cytat jotkax33
miłość jak wiadomo przejawia się zazdrością
Od kiedy? O_o Dojrzałe związki mogą funkcjonować bez zazdrości.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: elina19, data postu: Monday, November 15, 2010 00:32
związek może być idealny jeśli takim go stworzymy... nawet z kłótniami, które jak to ktoś określił ubarwiają związek... bo inaczej to nuda i rutyna... po każdej kłótni nastaje godzenie się i to jest dobra strona kłótni... przynajmniej po sprzeczce wiesz jak bardzo drugiej osobie zależy na tobie.
Neden powiedz mi czemu w każdej wypowiedzi sie nie zgadzamy? Co nie napiszesz to zawsze ktoś się z Tobą nie zgodzi.
A zazdrość to moim zdaniem jest wraz z miłością jakby taki "dodatek", że tak to określe
elina19 Postów: 7
Konto od: 14.06.2010
Miasto: Wakefield
Permalink Autor: neden, data postu: Monday, November 15, 2010 02:21
elina19, bo powiem szczerze, że miałam kiedyś podobne poglądy - i co do związków na odległość i co do kłótni - ale akurat w kwestii nerwów czy bólu oddalenia się od siebie dostałam po tyłku na tyle, że mocno mi się poglądy zmieniły (nie chodziło w tym tylko o związki, ale też kilka innych ważnych dla mnie relacji). Teraz szukam już tylko stabilności, zgody, bliskości - coś jak małżeństwo z czterdziestoletnim stażem ;) A przed kłótniami mam lęk, wolę dojść do kompromisu w przypadku cięższych spraw i obrócić w żart w przypadku pierdół, za nic nie naruszać spokoju, którym się cieszę od dopiero dwóch lat.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Tuesday, November 16, 2010 15:57
Znam idealny związek: tlenek dwuwodoru.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: elina19, data postu: Wednesday, November 17, 2010 16:34
też mi związek:) hehe
elina19 Postów: 7
Konto od: 14.06.2010
Miasto: Wakefield