EMINEM - co sądzicie?

Permalink Autor: marishia, data postu: Monday, March 1, 2010 21:54
Cytat mejlowa
est sobą,nie udaje nikogo,nie gra pod publikę.

Ej, ej. Tego stwierdzić nie możesz. Nie znasz go osobiście. ; ) Może tylko udaje, że jest sobą ? Tego nam nie wiadomo.  ; )
marishia Postów: 48
Konto od: 13.01.2010
Miasto: Koszalin
Permalink Autor: bryzaaa, data postu: Tuesday, March 2, 2010 16:51
Dokładnie popieram jako "białemu" napewno mu łatwo nie było. A jednak. Daje radę.

Niechęć do Polaków, a oni nadal go uwielbiają.
To samo mówi za siebie.
"...Nasza, Wieża Babel, problemów Himalaje,
Hipokryzja co nam żyć bez systemu nie daje,
Witaj w teatrze lalek - elita w pierwszych rzędach,
Choć wiedzę to my mamy, ale w cudzych rękach..."
bryzaaa Postów: 59
Konto od: 2.01.2008
Miasto: WsChoWa
Permalink Autor: eminemziom, data postu: Monday, April 26, 2010 19:42
ON JEST ZAJEBISTY!!!
ZAPRASZAM DO MNIE!!!
BLOG O GWIAZDACH
eminemziom Postów: 2
Konto od: 25.04.2010
Miasto: Siedlce
Permalink Autor: sonnen, data postu: Wednesday, July 21, 2010 13:02
lubię Go od zawsze , znaczy od kiedy pamiętam . ;D
sonnen Postów: 89
Konto od: 5.07.2010
Miasto: Ostrołęka
Permalink Autor: edziafredzia, data postu: Sunday, July 25, 2010 15:10
Starsze kawałki ma całkiem fajne, ale teraz kiedy wydał relapse i recovery mniej mi się podoba. No i warto napisać, że jeszcze niedawno byłam jego wierną fanką, a utwory Eminema to jedyny rap jaki w ogóle akceptuje bo nie słucham tego typu muzyki na co dzień.
edziafredzia Postów: 856
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Lubin
Permalink Autor: trzynastka, data postu: Thursday, August 5, 2010 12:17
eminem ma zajebiste kawałki :D on jest chyba jedynym białym co tworzy 'czarny rap'.  choć ja tam nie lubie kawałków, które są tylko 'dla beki' bez większego sensu, lub te gdzie oczernia innych. ale tak to jest zajebisty ;p
trzynastka Postów: 8
Konto od: 18.12.2009
Miasto: gdańsk
Permalink Autor: unreasonablle, data postu: Saturday, August 7, 2010 14:09
Jedyny dobry, zagraniczny raper, według mnie :)
Wykonawca, który opisując swoje życie, które było spieprzone i się pieprzy, zgarnia na tym tyle kasy :) W 'Not afraid' krytykuje swoją poprzednią płytę, że wie, ze to dno, i już tak nisko nie upadnie. Wyraża swoją opinię na każdy temat, i w jednej piosence obraża tak wiele osób ;D Prowadzi wojnę z matką i jest białym mużynem :) POdziw za to :)
unreasonablle Postów: 14
Konto od: 15.03.2009
Miasto: Tczew
Permalink Autor: youdroppedtheeggs, data postu: Sunday, August 8, 2010 19:05
Hmm...ja słucham rocka,ale Eminem...cóż,jego też lubię słuchać,ma dobre teksty i ogólnie jest spoko.A najśmieszniejsze jest to,że jest tzw. królem czarnej muzyki XD
youdroppedtheeggs Postów: 10
Konto od: 6.10.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: wachajklej, data postu: Wednesday, October 6, 2010 15:20
Uwielbiam go, choć czasami mógłby się zastanowić dwa razy zanim coś powie. Przykład, że nie śpiewa dla Polaków i Żydów.. To było trochę nie miłe z jego strony. To, że miał złe wspomnienia z przeszłości ze swoim sąsiadem Polakiem, to nie musi po całym świecie ogłaszać, że nie śpiewa dla Polaków i Żydów, mógł to zachować dla Siebie. Uwielbiam jego piosenki, tłumaczę je sobie na język polski i powiem, że niektóre mają jakiś sens, a niektóre mają tak ostre słowa, że aż żal się słucha. Ogólnie mówiąc, to uważam, że jest bardzo dobrym raperem i to wszystko.
wachajklej Postów: 3
Konto od: 24.09.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: eighthsky, data postu: Saturday, October 9, 2010 15:39
nigdy nie interesował mnie rap. nie słuchałam go. teraz.. zdarza mi się i to często.. ale nie lubię rapu, z którego nic nie rozumiem..a kiedy słucham eminema.. jego słowa daja do myślenia, a to mi się w artyście podoba.często w swoich dzielach opisuje własne życie, dlatego jego piosenki są tak dla mnie interesujące i mi osobiście dobrze się ich słucha.
słucham go już dość długo i jeszcze mi się nie znudził, wiec to chyba dobry znak ;)
eighthsky Postów: 3
Konto od: 22.06.2009
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: aplikar, data postu: Sunday, February 5, 2012 11:05
Sama powiem, że lubię stare i nowe kawałki EMINEMA. Są zajebiste ^.^ mogłabym ich słuchać na okrągło, wiem że nigdy mi się nie znudzą. ^.^ Sądzę, że jest świetny w tym co robi i widać, że to lubi... Co tu pisać.
Pozdrawiam wszystkich.
aplikar Postów: 2
Konto od: 12.12.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: lovepunkrock, data postu: Wednesday, February 8, 2012 14:15
znam wszystkie jego piosenki i mam płyty. Uważam za najlepszrgo rapera, ale teraz on sie psuje. Widać że jest co raz starszy i żadko kiedy na jego nowych płytach można znajeść "dissy" albo troche "czarnego" humoru. Szkoda.
lovepunkrock Postów: 5
Konto od: 4.01.2012
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: pressurejump, data postu: Thursday, February 9, 2012 22:03
ja lubie Eminema od małego brzdąca chociaż wtedy nie wiedziałam o co w danych piosenkach chodzi - wiecie, znajomosc jezyka :D teksty ma zajebiste.. robi to co lubi i daje rade. polecam film '' 8 miles '' z Marshallem ;]
pressurejump Postów: 4
Konto od: 15.09.2010
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: wherewereyou, data postu: Monday, March 5, 2012 21:24
Oczywiście słucham, bardzo cenię.
wherewereyou Postów: 18
Konto od: 25.01.2012
Miasto: London
Permalink Autor: vakia, data postu: Wednesday, September 11, 2013 14:31
Kiedyś słuchałam i lubiłam, ale tylko Eminema bo gatunku ogólnie to ja nie lubię ; p
vakia Postów: 7
Konto od: 25.08.2012
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: mariolcia7, data postu: Tuesday, November 5, 2013 13:07
Nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale czasem posłucham sobie jego nut. Chłop ma talent do tworzenia tekstów.

tonery do drukarek
mariolcia7 Postów: 21
Konto od: 17.10.2013
Miasto: Wrocław