opole, to jest miasto!

Permalink Autor: trwajacwnadziei, data postu: Tuesday, February 1, 2011 00:46
Łeee tam, ja mieszkam tutaj od urodzenia, jakoś nie lubię tego miasta.. Drażni mnie fakt, że jest tutaj jakoś tak szaro, nieciekawie, niby w Opolu festiwal piosenki, a prawdę mówiąc cholernie mało się tu dzieje! Ja znacznie bardziej wolałabym mieszkać choćby we Wrocławiu :) O tak! A tuuu.. mało interesujących miejsc, jedynie przereklamowane bolko.. Cóż, co kto lubi :)
trwajacwnadziei Postów: 2
Konto od: 2.08.2007
Miasto: Opole
Permalink Autor: trwajacwnadziei, data postu: Tuesday, February 1, 2011 01:01
Żeby nie było, tak czy inaczej, z dobrą ekipą wszędzie jest świetnie ;) Zajebiście się tutaj bawię, ale jako że mieliśmy oceniać samo miasto, to tak zrobiłam ;P Dobrze by było, gdyby więcej tutaj pobudowali.. Bary, kluby i więcej firm! To by się przydało.. Może kiedyś ;)
trwajacwnadziei Postów: 2
Konto od: 2.08.2007
Permalink Autor: sonii, data postu: Wednesday, May 25, 2011 13:01
Opole
Treść dodana do postu 25-05-2011 o godzinie 13:03
opolee! >
sonii Postów: 1
Konto od: 25.05.2011
Permalink Autor: syylwkaa, data postu: Friday, May 27, 2011 16:49
Hmmm Opole jest ciekawe jak sie zna ciekawe zakamarki ;)
pozdrawiam :)
syylwkaa Postów: 1
Konto od: 10.07.2008
Miasto: Jełowa
Permalink Autor: ljenny, data postu: Saturday, May 28, 2011 20:01
Cytat syylwkaa

Hmmm Opole jest ciekawe jak sie zna ciekawe zakamarki ;)

pozdrawiam :)

Może zdradzisz kilka takich tajemniczych miejsc ? :D
ljenny Postów: 1
Konto od: 15.05.2011
Permalink Autor: tamashane, data postu: Sunday, May 29, 2011 18:15
piękne miasto...
tamashane Postów: 1
Konto od: 26.01.2011
Permalink Autor: niedasieusunac, data postu: Wednesday, June 8, 2011 15:22
Mieszkam w Opolu od urodzenia i muszę przyznać, że w ogóle mi się tu nie podoba. Przyjezdni pewnie są zachwyceni, jednak mi się już tutaj nudzi. Trzeba pobyć tu dłużej, żeby zobaczyć jak szaro i przygnębiająco tu jest. Wenecja, Bolko i te inne duperele, wielka mi atrakcja. Nie dzieje się tu dużo, czasem jakieś dobre koncerty są grane (np. Coma 2 września;-])... czasem. Na zdjęcia też tu nie ma jakiś fantastycznych miejsc. Bolko, Plac wolności, rynek... i wszystkie te 'zakamarki' bardzo oklepane. ;-)
niedasieusunac Postów: 1
Konto od: 3.10.2009
Permalink Autor: acidcat, data postu: Sunday, June 19, 2011 22:31
Cytat salty

Mieszkam w Opolu od urodzenia i muszę przyznać, że w ogóle mi się tu nie podoba. Przyjezdni pewnie są zachwyceni, jednak mi się już tutaj nudzi. Trzeba pobyć tu dłużej, żeby zobaczyć jak szaro i przygnębiająco tu jest. Wenecja, Bolko i te inne duperele, wielka mi atrakcja. Nie dzieje się tu dużo, czasem jakieś dobre koncerty są grane (np. Coma 2 września;-])... czasem. Na zdjęcia też tu nie ma jakiś fantastycznych miejsc. Bolko, Plac wolności, rynek... i wszystkie te 'zakamarki' bardzo oklepane. ;-)

Co do koncertów to zgadzam się, czasem w MOKu zagrają coś fajnego, ale rzadko coś tu się ciekawego dzieje.
A co do miasta, jest wiele ciekawych miejsc w których można porobić ciekawe zdjęcia. np. opuszczona szklarnia i budynki na zaodrzu, opuszczony dworzec na oleskiej, przejście nad torami niedaleko dworca głównego, port ze statkami na budowlanych i opuszczona fabryka koło silesi, dorzecze odry z kanałem.. mogłabym jeszcze wiele wymieniać. Mówię wam Opole chociaż jest małym miastem, nie jest takie złe zawsze gdzieś można się przejść. ;-))
acidcat Postów: 7
Konto od: 18.06.2011
Permalink Autor: kaniosss, data postu: Tuesday, June 28, 2011 18:14
Ja mieszkam pod opolem,ale opole mi sie podoba,a koncerty są nawet czesto w MOK-u ;p

http://apps.facebook.com/castleparty-konkurs/
Prosze o głosy na mnie w tym konkursie ,nazywam sie michał kania
bardzo mi na tym zalezy
bo to moje mazenie
PODASZ DALEJ??PROSZE
kaniosss Postów: 1
Konto od: 13.03.2010
Miasto: Jełowa
Permalink Autor: acidcat, data postu: Friday, July 1, 2011 12:27
koncerty są nawet często, ale zależy kto co lubi  :P
acidcat Postów: 7
Konto od: 18.06.2011