Photoblogerzy z Kielc!

Permalink Autor: lil33, data postu: Tuesday, December 15, 2009 12:03
Ck miasto w podwójnej koronie...
jupi
rządzimy...
lil33 Postów: 4
Konto od: 14.12.2009
Miasto: Kielce
Permalink Autor: redflowerx, data postu: Wednesday, December 30, 2009 16:05
elo elo! :)
redflowerx Postów: 2
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: lampart007, data postu: Wednesday, January 20, 2010 20:48
Aloha...
witam....tu kielce...fajnie że na jest dużo.....
Treść dodana do postu 20-01-2010 o godzinie 20:54
fajnie że jest nas dużo....
lampart007 Postów: 30
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: lampart007, data postu: Saturday, January 23, 2010 13:32
Photoblogerzy kieleccy może zorganizujemy spotkanie..... zapraszam do działu spotkanie/zloty w temacie Spotkania zapoczątkowanego przeze mnie....
lampart007 Postów: 30
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: lampart007, data postu: Tuesday, January 26, 2010 17:42
ale cisza grobowa...obudźmy się i zacznijmy coś działać....
lampart007 Postów: 30
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: buzybee, data postu: Saturday, April 17, 2010 12:05
heloł xd
buzybee Postów: 1
Konto od: 17.03.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: lampart007, data postu: Tuesday, April 20, 2010 09:52
Photoblogerzy z KIELC mam pewna propozycje: Moze sie spotkamy na weekendzie jakims?co wy na to?
lampart007 Postów: 30
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: marcelkaaaaaa, data postu: Tuesday, June 15, 2010 16:02
Z Kielc . Dokładnie . xdd .
marcelkaaaaaa Postów: 1
Konto od: 14.06.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: solitarylover, data postu: Monday, June 21, 2010 23:31
No ja nie dokładnie z Kielc ale mało co mi brakuję:D
solitarylover Postów: 1
Konto od: 2.06.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: lampart007, data postu: Wednesday, June 23, 2010 21:03
Fajnie...witamy cie....
lampart007 Postów: 30
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: makemefoto, data postu: Friday, July 30, 2010 17:28
Ja jestem z Kielc ;p
makemefoto Postów: 3
Konto od: 30.07.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: mosz, data postu: Sunday, August 1, 2010 23:35
Co prawda z okolic, ale witam! :)
mosz Postów: 9
Konto od: 24.06.2009
Miasto: Stąporków
Permalink Autor: lampart007, data postu: Tuesday, August 10, 2010 20:48
witam Cie mosz oraz makemefoto..... może photoblogerzy stad wreszcie spotkają się na żywo na jakimś spotkaniu....co wy na to moi Drodzy?
lampart007 Postów: 30
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: mosz, data postu: Tuesday, August 24, 2010 22:43
Czemu nie ; >
mosz Postów: 9
Konto od: 24.06.2009
Miasto: Stąporków
Permalink Autor: seraficard, data postu: Friday, September 3, 2010 08:07
troszkę mało osób mimo wszystko xd
seraficard Postów: 19
Konto od: 27.07.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: mrsdarcy, data postu: Monday, October 4, 2010 16:22
no ja blisko Ck:d
mrsdarcy Postów: 27
Konto od: 19.01.2010
Miasto: Kielce