Czy lubicie weze????

Permalink Autor: , data postu: Monday, January 28, 2008 18:57
Boje się wężów, ale je podziwiam
są cudowne
Konto od:
Miasto: Lubin
Permalink Autor: brumbrum77, data postu: Tuesday, January 29, 2008 21:18
Ja tam je lubie xD ale jak jakiegoś mam w rękach.. to dostaje wysypki :(
brumbrum77 Postów: 3
Konto od: 23.12.2007
Miasto: Radostowice
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 30, 2008 19:29
Strasznie! Marzy mi się taki mały boa który będzie rósł, rósł aż w końcu zjadłby kotka! nie no węzę są bardzo na tak ^^
Konto od:
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: magilka, data postu: Saturday, February 2, 2008 00:50
Ja też się ich boję, ale uważam, że są pięknee ;)
magilka Postów: 4
Konto od: 5.05.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: przezcierniedogwiazd, data postu: Monday, February 4, 2008 16:24
Ja bardzo lubię węże :)
są bardzo przyjazne:)
i mają świetne języki:D
4koty , pies i papuga
przezcierniedogwiazd Postów: 30
Konto od: 5.12.2007
Miasto: Chełmża
Permalink Autor: , data postu: Sunday, February 10, 2008 15:05
ja mam węża chińskiego i jest bardzo fajny.. co prawda buszuje mi w nocy i często spac nie daje ale i tak jest cudowny.. jedni się brzydzą węży inni się ich boją a jeszcze inni po prostu uwielbiają.. ja należe do trzeciej grupy osób xD pozdrawiam
czy wiesz co moje każde słowo znaczy? jesli nie to krzycz postaram się wytłumaczyć.
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: zieloneoczka, data postu: Thursday, February 14, 2008 08:28
podobają mi się weze, jednak boję się ich...
słyszeliście może historię?: kobieta miała w domu węża dbała o niego, jednak przez jakiś czas przestał jeść i siedział wyprostowany. właścicielka zmartwiła sie i zawołała weta. wiecie co się okazało?? że wąż nie  jad bo chcial zjeść włascicielke a byl wyprostowany zeby sprawdzic, czy wmiesci mu sie ofiara!!
Kilkanaście centymetrów ponad chodnikami.
zieloneoczka Postów: 266
Konto od: 23.01.2008
Miasto: Kamiona
Permalink Autor: , data postu: Saturday, March 1, 2008 13:55
Ja bardzo chciałabym miec pytona tygrysiego. Lubie węże one nie są takie straszne, są bardzo delikatne w dotyku.

Pozdrawiam
Konto od:
Miasto: Chełmża
Permalink Autor: shimetsu13, data postu: Monday, May 26, 2008 21:34
mi podoba się sposób w jaki sie poruszają, praca ich mięśni... i łuska miła w dotyku, wcale nie sa obślizgłe... niestety węża nie mam i na tos ie narazie nie zanosi... moze w przyszłości... jesli ktoś jest szczęśliwym posiadaczem moze napisze czy sa trudne w utrzymaniu i kilka takich informacji z doświadczenia... cos w rodzaju jak czesto karmią, jak szybko rosną... wiem ze to tez zalezy od gatunku, możliwości rozwoju,   przestrzeni... gady tak mają, miałam żółwia wodnego...
shimetsu13 Postów: 13
Konto od: 25.10.2007
Miasto: grodzisk wlkp
Permalink Autor: , data postu: Monday, May 26, 2008 22:05
nie przepadam za tego typu zwierzętami ;)
wolę takie domowe futrzaki.
Kiedy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
Konto od:
Miasto: Olsztyn.
Permalink Autor: diosa, data postu: Tuesday, May 27, 2008 09:11
Nie,węży bardzooo nie lubię.
Dla mnie są straszne.
Dobrze,że nie mieszkam w jakimś kraju,w którym jest dużo,niebezpiecznych węży,bo bym chyba zwariowała. xd
diosa Postów: 64
Konto od: 23.02.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: irminka, data postu: Wednesday, May 28, 2008 16:14
Cytat zieloneoczka
słyszeliście może historię?: kobieta miała w domu węża dbała o niego, jednak przez jakiś czas przestał jeść i siedział wyprostowany. właścicielka zmartwiła sie i zawołała weta. wiecie co się okazało?? że wąż nie  jad bo chcial zjeść włascicielke a byl wyprostowany zeby sprawdzic, czy wmiesci mu sie ofiara!!

Grrr, straszne!
Wąż to nie piesek czy kotek, że czujesz jego sympatię i wiesz, że nic Ci nie może zrobić.

Cytat diosa
Dobrze,że nie mieszkam w jakimś kraju,w którym jest dużo,niebezpiecznych węży,bo bym chyba zwariowała. xd

Ja tak samo ;)
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: anusiaf94, data postu: Wednesday, May 28, 2008 16:32
wczoraj pierwszy raz w zyciu(chyba)  głaskałam takiego koralowego taki czerwony w biale i czarne paski  super taki malutki byl super stworzonko naprawde
anusiaf94 Postów: 212
Konto od: 9.03.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: pajeczapani, data postu: Saturday, August 30, 2008 13:13
ja sama mam 3 weze :D uwazam ze sa cudowne. sa do mnie przyzwyczajone i nie daja sie nikomu innego zlapac. karmie je myszami chcoiaz niektorzy uwazaja to za niehumanitarne ciekawe czy byloby humanitarnie zglodzic w takim razie weza. zreszta. ciekawe co one jedza na wolnosci. marchewki? ech
pajeczapani Postów: 5
Konto od: 5.06.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: zbozowkagaia, data postu: Thursday, July 5, 2012 19:50
No chyba nie muszę odpowiadać na to pytanie :D

zbozowkagaia Postów: 1
Konto od: 5.07.2012
Miasto: Kraków
Permalink Autor: kasik958, data postu: Monday, October 8, 2012 15:18
Uwielbiam węże i ogólnie gady w ogóle zwierzęta. Chciałabym ale takiego z mniejszych gatunków np. mleczne bądź smugowe :D
kasik958 Postów: 2
Konto od: 7.10.2012
Miasto: Piekary Śląskie