Kursy Fotografii

Permalink Autor: brygadzista, data postu: Tuesday, May 10, 2011 12:20
Cytat mikkatherascal
+ maca z oprogramowaniem

Nie każdy salon fotograficzny (nawet bardzo profesjonalny) stać na kupno kompa za minimum 5 kafli. Apple ma takie ceny, że porównywalny komputer z windą kupimy nawet 2x taniej ;) Mac nie jest wcale potrzebny.
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Wednesday, May 11, 2011 11:27
Jeśli ktoś chce... może przejść u mnie podstawowy kurs. :-)
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: przemekk, data postu: Tuesday, May 17, 2011 15:35
zawsze możesz poszukać poradników w internecie, jest ich bardzo dużo :)
przemekk Postów: 9
Konto od: 28.09.2004
Miasto: Bytom
Permalink Autor: afga, data postu: Tuesday, May 24, 2011 17:01
Cytat monika1991

Cześć, uczestniczyłam w niedrogim kursie w Warszawie, trwał 16 godzin, w jeden weekend nauczyłam się poprawnego robienia zdjęć moją lustrzanką, nawet nie zdawałam sobie sprawy z jej możliwości do tej pory. Wykładał i ćwiczył z nami Dominik Peh - fotograf z dużym doświadczeniem, pełen entuzjazmu i bardzo komunikatywny człowiek. Polecam go szczerze wszystkim, którzy chcą robić piękne zdjęcia - ich strona to www.fotokursy.com.pl

Dzięki za namiary na ten kurs, byłam i jestem z niego zadowolona. To były bardzo rozsadnie wydane pieniądze. Zastanawiam się nad warsztatami, byłaś?
afga Postów: 8
Konto od: 10.03.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: leticja, data postu: Sunday, April 8, 2012 16:48
hej, mam pytanie :) czy ktoś może był lub słyszał o akademii fotografii. ona jest w Wa-wie, Krakowie. http://www.akademiafotografii.pl/ byla bym wdzięczna jakby ktoś mógł sie wypowiedziec na jej temat. chciałabym pójść na podstawowy kurs fotografii i kurs portretowy. Tylko one są droższe w porównaniu z innymi szkolami. Zastanawiam się czy warto :) wszedzie natrafiam na tą szkołe. nawet w empiku w książkach o fotografii są ulotki tej szkoły :)
leticja Postów: 1
Konto od: 4.07.2011
Miasto: Chełm
Permalink Autor: twiling, data postu: Friday, April 13, 2012 18:26
Wiecie może czy we Wrocławiu są jakieś kursy fotografii dla początkujących ? :)
twiling Postów: 1
Konto od: 27.01.2010
Miasto: wszędzie .
Permalink Autor: hellonancy, data postu: Monday, May 21, 2012 20:15
Przy Warszawskiej Politechnice jest studium fotograficzne, gdzie prowadzone są również kursy. Niestety są platne, dlatego też sama nie bylam. Zostaly mi one polecone przez starszą znajomą, która na nie uczęszczala. Z zawodu jest grafikiem, zna się na rzeczy, więc ufam jej opinii o tej szkole :) Rodzaje i terminy kursów można sprawdzić w internecie, niestety nie pamiętam jaka to byla strona :c
hellonancy Postów: 2
Konto od: 13.05.2012
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: introll, data postu: Monday, May 21, 2012 23:17
Cytat mikkatherascal
prawda jest taka, że konkretny warsztat kosztuje tyle co dobre lustro : D a przewaznie na taki warsztat juz trzeba niec dobre lustro + maca z oprogramowaniem

Może trochę odkop, ale dawno się nie uśmiałem tak jak z tekstu o macu z oprogramowaniem. Nie ma to jak do poważnej obróbki brać nieudolne oprogramowanie. Chyba że masz na myśli maca z windą na pokładzie.

introll Postów: 442
Konto od: 18.11.2010
Miasto: Dębica
Permalink Autor: smookiens, data postu: Tuesday, May 22, 2012 01:19
Cytat introll

Cytat mikkatherascal
prawda jest taka, że konkretny warsztat kosztuje tyle co dobre lustro : D a przewaznie na taki warsztat juz trzeba niec dobre lustro + maca z oprogramowaniem

Może trochę odkop, ale dawno się nie uśmiałem tak jak z tekstu o macu z oprogramowaniem. Nie ma to jak do poważnej obróbki brać nieudolne oprogramowanie. Chyba że masz na myśli maca z windą na pokładzie.

hahahhhaahahhahah true mega beka ;D
smookiens Postów: 83
Konto od: 14.01.2012
Miasto: Tychy
Permalink Autor: zakopiec, data postu: Sunday, July 8, 2012 10:58
Podczas wakacji zapraszamy w góry.
zakopiec Postów: 3
Konto od: 4.12.2011
Miasto: Zakopane
Permalink Autor: xmustangx, data postu: Thursday, July 12, 2012 01:20
Ja byłem na kursie fotografii i zwócili mi uwagę na wiele szczegółów na którymi wczesniej wcale sie nie przejmowałem a mają bardzo duże znaczenie. Jednak warto uwazac bo wiele osób chce po prostu na takich kursach po prostu sciagnac forse z innych podajac sie za ludzi z doswiadczeniem. Jesli chodzi o programy do przerobki zdjec to w sumie nie sa potrzene szczerze mowiac komus kto ma prawdziwy talent nie wchodze tu w sprawy filmu bo to inna bajka... Moim zdaniem zyskalem bardzo duzo na takich kursach i nie załuje tego ze sie na takie zajecia zapisalem... http://www.photoblog.pl/xmustangx/126891677/gra-skonczona.html
http://www.photoblog.pl/xmustangx/127485480/miko.html
xmustangx Postów: 1
Konto od: 5.07.2011
Miasto: xxxx
Permalink Autor: futrzak2580, data postu: Friday, August 17, 2012 11:47
http://pl.fujifilm.pl/warsztaty_fotografii_x/
futrzak2580 Postów: 18
Konto od: 15.08.2011
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: garfildek, data postu: Friday, November 30, 2012 21:41
A może jakiś kurs z okolic Trójmiasta? :)
garfildek Postów: 1
Konto od: 15.09.2008
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: xvika, data postu: Saturday, January 12, 2013 18:05
z tego co słyszałam to najlepsze kursy sa w Krakowie? wpisz sobie w google "kursy fotograficzne w Krakowie" i jako pierwsze wyskoczą Ci najlepsze :)
xvika Postów: 3
Konto od: 2.11.2012
Miasto: Kielce
Permalink Autor: hubik, data postu: Sunday, January 13, 2013 10:58
Czy ja wiem, z tym Krakowem to chyba źle słyszałaś ;)
hubik Postów: 176
Konto od: 17.07.2012
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: zwiesia, data postu: Tuesday, February 26, 2013 00:49
Ja tam brałam udział w kursie fotograficznym z Goworku w Warszawie, a z tego co wiem, prowadzą też kursy w innych miastach. Wcześniej kompletnie nie znałam się na aparatach, na technice robienia zdjęć i na wielu innych rzeczach, które mi nawet do głowy nie przyszły jak wcześniej robiłam zdjęcia pt pstryk i gotowe:) Świetna prowadząca,wręcz zarażała pasją do fotografii :) Polecam wszystkim, pozdrawiam :)
zwiesia Postów: 1
Konto od: 26.02.2013
Miasto: Warszawa