W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe??

Permalink Autor: fotoblog, data postu: Thursday, September 29, 2011 23:30
"Świat jest malutki" zgadzam się w 100%, kiedyś z moją obecną dziewczyną, z którą jestem od dobrych 4 lat, znałem się jedynie z internetu... Poznałem ją dobre 8 lat temu, kiedy to czateria królowała na pierwszych odwiedzanych stronach młodzieży w kafejkach, lub też swoich komputerach. Traktowałem ją jak dobrą przyjaciółkę z internetu, niestety pokłóciliśmy się pewnego dnia po czym zerwaliśmy kontakt... Po dośc długim czasie, chodziłem sobie po szkole jak by nigdy nic i wtedy ją ujżałem ;D Mimo tego że myślałem że mnie zleje, napisałem do niej znowu (numer zdobylem od kumpla) i tak jakoś się powolutku rozkręcało, aż do dzisiaj, gdzie mogę w pełni stwierdzic że jestem z nią szczęśliwy i nie oddałbym jej za żadne skarby :))
fotoblog Postów: 3
Konto od: 7.08.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: misia19054, data postu: Monday, June 18, 2012 14:29
Ja moją kochaną połówkę poznałam przez internet. 22 lipca tego roku będzie nasza rocznica. Przyjeżdża do mnie 15 km i jesteśmy szczęśliwi
misia19054 Postów: 3
Konto od: 18.06.2012
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: aska13p, data postu: Friday, August 17, 2012 00:12
Śpiewam w zespole . i właśnie na jednej z imprez podszedł do mnie i zagadał.. ;d jakoś tak wyszło że podałam mu swój nr... później spotkaliśmy się u mnie.. i jestem z nim już rok......
aska13p Postów: 0
Konto od: 25.10.2009
Miasto: Strzelno
Permalink Autor: oppcja, data postu: Wednesday, August 22, 2012 21:29
pojechałam na wycieczkę rowerową zorganizowaną przez moją przyszłą miłość, potem zaczęliśmy sami jeździć, zaprzyjaźniliśmy się i zrodziła się miłość :)
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: dziobeeek, data postu: Friday, August 24, 2012 12:02
ja tez poznalam chlopaka przez internet i teraz jestem z nim szczesliwa . ;D
kocham go bardzo mocno .;3
dziobeeek Postów: 0
Konto od: 22.08.2012
Miasto: Piotrków Trybunalski
Permalink Autor: wampirkaxd, data postu: Friday, August 31, 2012 10:46
Ja swojego chłopaka poznałam przez przyjaciółkę mieliśmy się tylko kumplować a okazało się że po między nami jest coś więcej do dzisiaj !
wampirkaxd Postów: 0
Konto od: 17.08.2012
Miasto: Koszalin
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, October 24, 2012 13:30
Ja poznałam mojego Tomka na dyskotece podczas mojej 18stki;)
Siedziałam na ławce a On przeszedł patrząc się głęboko w oczy mi i nie zdążył wyjść i zawrócił.
Zawrócił usiadł na stoiku, zaczęliśmy rozmawiać, aż w końcu poprosił mnie do tańca no i się zaczęło.
Później wyszliśmy się przejść, przedstawił mnie swoim kolegom, poprosił o nr tel no i w tym dniu po południu przyjechał.
To były moje najszczęśliwsze urodziny;)! Pomimo tego  że zauważyłam że chłopak z którym kręciłam na dyskotece był z inną.
Treść dodana do postu 24-10-2012 o godzinie 13:32
A teraz jesteśmy razem ponad rok oczywiście zaręczyliśmy się i planujemy się pobrać bo jesteśmy razem bardzo szczęśliwi.
Mogłabym godzinami o tym pisać. Ale nie chcę Was przynudzać.
Konto od:
Miasto: Jędrzejów
Permalink Autor: prettykitty, data postu: Monday, December 24, 2012 15:47
ja poznałam swojego chłopaka na wycieczce :) mysle ze poznawanie chlopakow przez internet to nie jest dobry sposob poniewaz nie masz pewnosci z kim tak na prawde piszesz wiec lepiej rozmawiacnp przez skypa.
prettykitty Postów: 1
Konto od: 20.12.2012
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: alfaiomega96, data postu: Thursday, December 27, 2012 23:55
W szkole. Potem spotkania poza nią, a jak mój chłopak wpadł pod autobus to już nie mogłam o nim zapomnieć :)
alfaiomega96 Postów: 0
Konto od: 4.12.2012
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: nightwish1993, data postu: Saturday, January 19, 2013 22:16
u mnie wyszło tak że poznałam Go w pracy.
nightwish1993 Postów: 28
Konto od: 6.07.2008
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: joanna25, data postu: Sunday, January 20, 2013 14:04
Ja poznałam mojego chłopaka przed szkołą przez naszych kolegów i tak zaczęło nam sie fajnie gadać po paru miesiącach zaczęliśmy chodzić ze sobą i juz jesteśmy 2 lata :) uwierz   mi poznanie osobby przypadkowo jest czyms wspaniałym a nie przez internet :) Powodzenia :)
joanna25 Postów: 0
Konto od: 20.01.2013
Miasto: Tilburg
Permalink Autor: pr0mises, data postu: Thursday, January 31, 2013 23:19
Na internecie, dokładnie mówiąc na ask.fm :D
pr0mises Postów: 10
Konto od: 4.05.2012
Miasto: Kraków
Permalink Autor: ra33, data postu: Sunday, July 21, 2013 13:56
Ja poznałem swoją najlepszą dziewczynę na Weselu u rodziny. Była to siostra pany młodej. Po rostaniu z nią, głosiłem o niej herezje. Zostawiła mnie bo miedzy czasie kogoś poznała za moimi plecami w klubie. A że ja lubię siedzieć przy PC to ją dołowało że młody facet nie lubi imprez. Cóż nie każdy jest TRAVOLTA.  Oficjalnie byliśmy razem do lutego. Po tem  zaczeło się wszytko psuć. Ona nie pozwalała przyjeżdżać do siebie pod pretekstem nauki. Jak się okazało w tym czasie kiedy ja miałem umówione z nią spotkanie. Ona odwoływała je po czym, szła na dyskoteki. A najlepsze, spotykaliśmy się coraz rzadziej. A jej nowy „GAH” zabawiał ją wtedy jak mnie przy niej nie było.  Ok. Ale ja wiem swoje. Więc potem za kończyłem znajomość tak porostu. Ale gdyby to przetrwało myślę że byśmy byli najlepszą parą. Na razie szukam dziewczyny w swoim wieku lub młodszej, EX była starsza o 5 lat. Ale nie twierdze że wszystkie dziewczyny młodsze są nie dojrzałe. Czasem nawet kobieta 30 lat jest gorsza od dziewczynki 10 lat. Jak popije bez promili. Od tamtego czasu szukam i szukam. Jak na razie, w realu nic, a o necie to już nie wspomnę.  Dodam że koleś jest od mnie brzydszy, do tego z wyglądu przypomina chudą tyczkę. Ale najważniejsze że jest z tym gościem szczęśliwa i ma się do kogo przytulać, i wyżalać. Ja byłem inny. Widać kobiety nie lubią „totalnych samotników” w Polsce
2. Przypadek jaki mnie spotkał. To poznałem na NK. Pewną dziewczynę młodszą o 4-5 lat. Na początku źle do niej podchodziłem, z sceptycyzmem. Potem było ok, ale strasznie nudno. Całymi dniami by tylko siedziała w domu pod kocem wtulona we mnie. Nic ją nie interesowało. Tylko wóda, papierochy, i trawa. A i kluby. Za miast ze mną wyjść to umawiała się z kimś innym ze swojej okolicy. Ja tylko byłem dodatkiem do jej stylu bycia. Po czym Przypomniała sobie o mnie i przyjechała na Sylwestra. Nic nie jadła nie piła. A na zakończenie i przywitanie nowego roku. Wypiła szampana 1,5 L. Do tego 2 piwa. I zwróciła wszystko na dywan i moje łóżko. Jak można nic nie jeść cały dzień. Od tamtej pory mam ciarki jak pisze do mnie młodsza dziewczyna z okolic lub z miasta. Po tym zdarzeniu zawiozłem ją  motorem a ona nadal w krainie promili. Po czym zerwałem kontakt. Ale to nie koniec. Ona po tym zdarzeniu mi dzwoniła, pisała, szlochała itp. Jak ma być dziewczyna to nie to że bogata. Ale z dobrym gustem i smakiem. Chodzi mi o to by była inna od reszty kobiet. Miała swój styl bytu. I nie ubierała w to samo co koleżanka z ławki czy koleżanka spod 13. Porostu niech się nie ubiera w szare smutne barwy ale żywe kolory. Dodam że cenie intelekt i poczucie dobrego gustu i smaku. Nie lubię tandety. Tandeta to nie podróbka. Czasem ubierając się na rynku lepiej się wygląda niż, nosząc ubrania markowe lub od projektantów. Znam przypadki kobiet i facetów. Którzy nie ruszą się z domu jak nie będą mieli całego kompletu na wyjście gdzieś. Układają listę ubrań i garderoby. Wszystkie ubrania z tą samo metkom i tego samego producenta. Jak nie ma takiego zestawu. Mówi mi stary jestem nie oryginalny:)
3. Aktualnie uczę się z zakresu IT. Od września idę do technikum BHP i na zaoczny kierunek IT. Dodatkowo robię uprawnienia z zakresu IT SECURYTY I INFORMATYKI BIZNESOWEJ. Jestem samoukiem. Szukam po prostu fajnej, normalnej, posiadającej swój gust Dziewczyny.
4. Jak na razie nic nie znalazłem ani w necie a nie w realu nie trafiłem na fajną dziewczynę. Może tu na PB znajdę tą odpowiednią. Nie mówię dziewczynę ale nawet bliską przyjaciółkę .
ra33 Postów: 3
Konto od: 20.07.2013
Miasto: Oslo pod mostem
Permalink Autor: juntoatimiquerido, data postu: Tuesday, July 30, 2013 20:50
Też poznałam swojego chłopaka w internecie :)
Tyle że wcale nie chciałam nikogo znaleźć :P
Szukałam kamerzysty na studniówkę a tu pan stwierdził że kamerzystą być nie może ponieważ teraz ma nową pracę i nie ma czasu montować studniówek ale partnerem owszem:)
W prawdzie na początku miałam bardzo duże wątpliwości, w końcu chłopak 7 lat starszy,pracujący jako kierowca przez co wyjeżdża na 3, 4 lub 5 tygodni, jednak z czasem pozbyłam się wątpliwości jesteśmy już 7 miesięcy razem. Nie wyobrażam sobie że mogłabym być z kimkolwiek innym :)
juntoatimiquerido Postów: 0
Konto od: 18.05.2013
Miasto: Kościerzyna
Permalink Autor: na1906procent, data postu: Wednesday, July 31, 2013 18:00
No to jak widać internet to bardzo popularne 'miejsce' do poznawania drugich połówek w dzisiejszych czasach. Ale prawda jest taka, że gdyby nie jedno forum, to nie poznałabym obecnego chłopaka, bo mieszkamy 160km od siebie.
Najpierw były długie rozmowy i poznawanie siebie, a potem spotkanie, chwila, przy okazji szkolnej wycieczki, no i tak już zostało do dziś.:)
na1906procent Postów: 19
Konto od: 4.09.2012
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: silenceissexy, data postu: Wednesday, June 11, 2014 21:09
Oczywiście przez photobloga : )
silenceissexy Postów: 24
Konto od: 8.12.2007
Miasto: Olsztyn