W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe??

Permalink Autor: niepytajpoprostu44, data postu: Sunday, October 24, 2010 15:50
na dyskotece.
niepytajpoprostu44 Postów: 8
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: notmi, data postu: Saturday, October 30, 2010 12:55
Internet zawsze stwarza pewne ryzyko przy zawieraniu znajomości. Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień, szeptów, zakłopotań, zająknięć, nagłych  zatrzymań  lub zamilknięć, przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu, połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu  po znakach zapytania. Nie ma także w powietrzu zapachu intensywnie wydzielanego potu towarzyszącego strachowi przed odkryciem  kłamstw. Tak samo jak nie można wywąchać zapachu  perfum. Głuchy, bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom, ale sprzyja również kłamstwom. Przytoczony cytat od Wiśniewskiego; prawda.
Jednak nie mam zamiaru krytykować takiego sposobu ponieważ sama poznałam swojego obecnego chłopaka w sieci. Kłóciliśmy się o jakieś postacie z anime na jednym z forów dyskusyjnych. Stopniowo, w kolejnych tematach, odkrywaliśmy, że choć mamy często odmienne zdanie to też wiele nas łączy. Zainteresowaliśmy się sobą i teraz jesteśmy razem (naturalnie, również poza internetem xD). Także uważam, że w sieci można poznać naprawdę interesujących ludzi.Trzeba tylko liczyć się z tym, że nie zawsze przeczytamy prawdę.
notmi Postów: 36
Konto od: 24.04.2009
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: mistifina, data postu: Monday, January 31, 2011 16:28
czasami szukamy kogoś w internecie czekamy na poznanie jakiegoś przystojniaka w szkole lub od znajomego a czasem ten jedyny jest tak blisko :P
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: somebodywhodreamt, data postu: Wednesday, March 16, 2011 16:18
Przez koleżankę, i tego samego wieczora pojechaliśmy na dyskotekę, popiliśmy, całowaliśmy się i się zaczęła głębsza znajomość;-)
somebodywhodreamt Postów: 26
Konto od: 20.06.2008
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: eva44, data postu: Friday, March 18, 2011 16:08
ja przez brata. Dziwna, zakręcona historia. W skrócie to jest to najlepszy kumpel mojego brata, pracują razem w tej samej branży, zawsze go znałam, ale nigdy osobiście. We wrześniu zaczęłam chodzić do brata do pracy ,żeby być bliżej niego, coś tam zaczęłam świrować, powoli poznawać, rozmawiać z nim, ale pierw byłam , tzn spotykałam się z jego kolegą, a później dopiero z nim samym mi wkońcu wyszło, choć powiem, że nieźle się nacierpiałam itd, ale było warto. :) Jak narazie jest pięknie :)
eva44 Postów: 0
Konto od: 2.03.2011
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: joanna20208, data postu: Thursday, April 14, 2011 22:39
swojego męża poznałam w sklepie w którym pracowałam on jako klijent i pracownik w firmie obok mojego sklepu  ja jako ekspediętka wpadł mi w oko do pierwszego wejrzenia i ja jemu chyba tezo oboje byliśmy nieśmiali ale wolnymi krokami wszystko jakoś sie ułożyło no i pomogli nam jego znajomi i tak sie wszystko zaczeło powoli najpierw zaproponowam że mnie odwiezie po pracy potem  mnie przywoził do pracy no i się zaczeło no a teraz jesteśmy już 3 lata po ślubie i mamy prawie 3 letnią córeczkę
joanna20208 Postów: 1
Konto od: 23.03.2011
Miasto: Bestwiny
Permalink Autor: thewa123, data postu: Monday, July 11, 2011 13:22
Zerwałam z chłopakiem, którego poznałam przez internet. Miałam totalna załamkę, postanowiłam porozmawiać z koleżanką o swoim problemie. Ona powiedziała, że ma kolegę który właśnie zerwał ze swoją dziewczyną i może nas poznać. Dała mu mój numer komórki i zaczęliśmy ze sobą pisać. spotkaliśmy się dopiero dwa razy i między nami zaiskrzyło. Teraz nie możemy bez siebie żyć. Gdyby nie moja przyjaciółka nie poznałabym go nigdy.
thewa123 Postów: 9
Konto od: 27.05.2011
Miasto: Choszczno
Permalink Autor: magdus5, data postu: Wednesday, July 13, 2011 15:34
Nasza historia jest bardzo zawiła. Poznaliśmy sie przez moja była koleżanke. Poszliśmy na spacer ale wydawał mi sie głupi. Wgl nie przypadł mi do gustu. Pozniej zero kontaktu. Chodzilismy do jednej szkoly i byla wycieczka szkolna do Sali Kongresowej  na koncert. Byl Pectus, Menchester i takie tam zespoły i tak wyszło, że usiadłam koło niego. I leciała jakaś pisoenka i ja mowie ze fajna musze sciagnac jak wroce a on ze ma ja na tel wlacz bluetooth i wyciagnelam tel a on ze tak sie sklada nie ma mojego nr. To dałam. Pisalismy ze soba. Pozniej pojechalismy na takie rekolekcje. Wrocilismy i tak zaczelam tesknic za nim. Nastepnego dnia bylam jego dziewczyna. 4 miesiace razem. Koniec. 11 miesiecy bez siebie i znow jestesmy razem. I te jego pytanie: "Czy Pani mnie jeszcze kocha?" :D Jestesmy razem 14 miesiecy
magdus5 Postów: 6
Konto od: 6.05.2011
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
Permalink Autor: dsdseee, data postu: Thursday, July 14, 2011 21:40
Ja poznałam mojego chłopaka w szkole. Przyszedl do gimnazjum,był nowy. Na początku go nie lubiłam,był cichy,wstydził się. Wszyscy mu dokuczali. Później zaczeliśmy gadać i kazał się świetnym facetem. Jesteśmy razem już 3 lata.;)
dsdseee Postów: 0
Konto od: 2.07.2010
Miasto: Kopanica
Permalink Autor: mylullaby94, data postu: Thursday, July 14, 2011 22:29
ja również przez internet ;D
2 latka razem za nami i jeszcze wiele przed :)
mylullaby94 Postów: 1
Konto od: 6.11.2010
Miasto: Bodzentyn
Permalink Autor: reverine, data postu: Wednesday, July 27, 2011 22:28
Dobrze jest poznawać nowych ludzi, również przez internet ;] Ważne żeby się oczywiście spotkać, ale jak na początek w jakiś normalnych okolicznościach, publiczne miejsca ;) A ja poznałam mojego chłopaka w lesie... Co jest dowodem na to, że miłość można poznać naprawdę wszędzie ;)
reverine Postów: 4
Konto od: 3.11.2010
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Thursday, July 28, 2011 13:15
Według mnie przez internet to troszkę nie bardzo bo nigdy nie wiadomo na jakiego typa można poznać. Moją połowkę poznałam przypadkowo wiecej nie zdradzam to słodka tajemnica ;P
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska
Permalink Autor: lealax3, data postu: Wednesday, August 17, 2011 01:22
ja poznalam na ognisku klasowym moich dwóch kolezanek ;d one sa z innej szkoly , ale pojechalysmy na wakacjach pod namioty i tak jakoś poznałam ;-*
lealax3 Postów: 2
Konto od: 2.08.2011
Miasto: Głuchołazy
Permalink Autor: malinowyxszampan, data postu: Tuesday, August 23, 2011 22:09
Ja swojego chłopaka poznałam przez internet, "znałam" go z widzenia ale nigdy nie myślałam o nim jak o kimś kogo mogłabym nazwac swoim chłopakiem. Napisałam do niego wiadomosc na nk, sama nie wiem po co i dlaczego... Przeznaczenie? HmMmM.... nie wiem, ale nie wiem też co mnie wtedy do tego skłoniło:)
malinowyxszampan Postów: 0
Konto od: 23.08.2011
Miasto: Nibylandia
Permalink Autor: gdyzamkneoczy, data postu: Wednesday, August 24, 2011 13:00
Na imprezie u koleżanki ;)
;)
gdyzamkneoczy Postów: 34
Konto od: 12.02.2011
Miasto: Konin
Permalink Autor: gosche, data postu: Wednesday, September 28, 2011 17:23
Wracałam zmęczona z beznadziejnej dyskoteki z kilkoma ludźmi a ON zatrzymał się i nas podwiózł, wywiązała się krótka rozmowa choć go nie znałam okazało się że zna moje imię i że jest dobrym kolegą mojego brata :D Świat jest taki malutki :D
gosche Postów: 2
Konto od: 3.08.2008
Miasto: Łopiennik