W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe??

Permalink Autor: anulabb, data postu: Monday, August 25, 2008 10:57
Napiszcie w jaki sposob sie poznaliscie bo bardzo mnie interesuje, w jakich okolicznosciach mozna sie poznac.
Ja wszystkich swoich powazniejszych facetow poznalam przez internet. Czy to dobry sposob??
Napisz.
anulabb Postów: 32
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Bielsko Biała
Permalink Autor: justys6, data postu: Monday, August 25, 2008 14:15
ja jeszcze nie mniałam chłopaka...a czy poznawanie przez internet tez jest fajne tylko trzeba uważac bo niewiadomo kto jest po 2 stronie
justys6 Postów: 13
Konto od: 5.07.2007
Miasto: Staw
Permalink Autor: irminka, data postu: Monday, August 25, 2008 18:38
W szkole ;)
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: vitalna, data postu: Monday, August 25, 2008 21:42
Może to zabrzmieć śmiesznie, ale bylam ze swoim `ex` na dzielnicy i mój kumpel nas ze sobą poznał.. z poczatku nic nie było tylko cześć cześć, a potem jak rozstałam się z moim `ex` to po pół roku zaczął do mnie pisac na gg... no i tak mija nam niedługo 9 miesiąc bycia razem ^^ ;]
`To abselektor, to abselektor
To nasz selektor, najlepszy selektor`
vitalna Postów: 0
Konto od: 15.02.2007
Miasto: Doncaster
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: Monday, August 25, 2008 22:03
Na placu zabaw xD
polifoniarozkoszy Postów: 124
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Głogów
Permalink Autor: razahell, data postu: Monday, August 25, 2008 23:13
Cytat irminka
W szkole ;)

Mi tuu ;] I tak już zostanie :) A wszystkim życzę szczęścia :)
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: Tuesday, August 26, 2008 10:30
Można jeszcze przez znajomych, na obozie, na jakichś zajęciach... na spacerze.
Ale szkoła to wbrew pozorom rewelacyjny pomysł, chociaż niektórzy kręcą nosem. A wystarczy zaczepić, gdy chłopak się czegoś uczy albo slodko uśmiechnąć, gdy przechodzi korytarzem... :)
Permalink Autor: wyimaginowana18, data postu: Tuesday, August 26, 2008 13:17
Ja poznałam mOją miłość dzieki siotrzyczce..;)) Chodzila na kurs tanca POwiedziala ze chodzi tam tez taki jeden fajny Kamil....Znalazlam go na ,,naszej klasie" i tak zaczela sie nasza znajomosc...;) Jestesmy ze sobą prawie 4 miesiące..;**
wyimaginowana18 Postów: 1
Konto od: 25.08.2008
Miasto: Pińczów -miastO aniOłÓw
Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, August 29, 2008 19:14
Cytat polifoniarozkoszy
Ale szkoła to wbrew pozorom rewelacyjny pomysł, chociaż niektórzy kręcą nosem. A wystarczy zaczepić, gdy chłopak się czegoś uczy albo slodko uśmiechnąć, gdy przechodzi korytarzem... :)

Co do szkoły - zgadzam się :p
Tylko przedstawiona przez Ciebie wersja w ogóle nie  ma nic wspólnego z naszą mało romantyczną historią o początku znajomości :P
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: Friday, August 29, 2008 19:21
A zapewniam, że w moim przypadku ma :)
Permalink Autor: anulabb, data postu: Friday, August 29, 2008 21:21
No ja bym nie miala odwagi zaczepic jakiegos przystojniaka w szkole....
Bala bym sie ze sie mu nie spodobam albo cos... ;/
anulabb Postów: 32
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Bielsko Biała
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: Saturday, August 30, 2008 14:48
Nie ma się czym przejmować. Ja w gimnazjum trafiłam na bardzo przyzwoitych, wyluzowanych ludzi. A teraz w liceum trzymam się "swoich", od czasu do czasu poznając kogoś nowego, bo zdarzają się osoby chamskie i zarozumiałe :)
Permalink Autor: , data postu: Saturday, August 30, 2008 15:36
szkoła pamietna lekcja w-f gralismy w hokeja i nagle buu...gleba! lezałam i skrecałam sie z bólu a on podszedł i zapytał sie czy nic mi nie jest  i to jego głębokie spojrzenie w oczy...nie no BaJa xD chodzliśmy ze sobą 1,5 roku i nagle musiał sie wyprowadzić do HISZPANI  jego ojciec był jakims wzietym Biznesmenem ;/ i tam zakładał kolejną firme musieli sie wyprowadzić!!! ;(;(;(
Konto od:
Miasto: Nowy Targ
Permalink Autor: everythingeverywere, data postu: Saturday, August 30, 2008 16:21
ja swoją drugą połowę znałam już od lat, tylko on jakoś specjalnie nie zwracał na mnie uwagi. później praktycznie przez rok nie mieliśmy ze sobą kontaktu, bo on poszedł do licka, ale rok później ja też szłam do tej szkoły i miałam dobry kontakt z jednym z jego przyjaciół. od czasu do czasu pisaliśmy na gg, albo pare smsków. zaprosił mnie na sylwka i jakoś wtedy się wszystko zaczęło, po tygodniu chyba byliśmy już parą.
everythingeverywere Postów: 2
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Permalink Autor: , data postu: Saturday, August 30, 2008 17:11
W szkole, w podstawówce :D
Najpierw nie zwracałam na niego uwagi, wiedziałam tylko, kto zacz, później zaczęliśmy coraz częściej się mijać na korytarzu, przesiadywaliśmy razem ze znajomymi naszymi wspólnymi w różnych miejscach, aż w końcu w drugiej klasie gimnazjum wydarł się na cały korytarz: "I tak zostaniesz moją żoną!". I tak to trwało, do niedawna...
nikotyno - kofeino - pomarańczo - samczomanka.
Konto od:
Miasto: Wrocław, Legnica
Permalink Autor: everythingeverywere, data postu: Saturday, August 30, 2008 17:42
do niedawna..?
dlaczego.?
everythingeverywere Postów: 2
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Nowe Miasto Lubawskie