Pakiety za darmo.

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 5, 2008 14:03
Nie wiem czy to ma sens, ale ... Moja mama uważa, że te pakiety to po prostu strata pieniędzy i mi nie pozwala wysłać SMS-a, a już tym bardziej ona nie zapłaci. Niestety, mam telefon na abonament i moja mama zobaczy, że aktywowałam pakiet i byłoby wtedy bardzo niemiło. Na razie mam zdjęcia z komórki ( -.-' ), ale niedługo będę miała aparat i naprawdę fajnie byłoby mieć jakiś pakiet. Więc pomyślałam, że jeśli ktoś ma, np. 200 zdjęć, ale zgodnych z regulaminem to ma pakiet ZDJĘCIA za darmo. A jeśli ktoś ma 500 zdjęć to ma pakiet PRO. To jako taka nagroda za udzielanie się. Jeśli ktoś będzie miał jeden punkt karny to traci pakiet. Myślę, że każdy chciałby mieć pakiet za darmo i nie przeszkadzałoby to nikomu, że nagle go dostaje. Komuś podoba się ten pomysł ?
Konto od:
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: spawany, data postu: Tuesday, August 5, 2008 14:41
A pomyślałaś o tym, że z czegoś ten serwis trzeba utrzymać ?
Jeżeli mama nie chce, to może popytaj ciocię albo resztę rodziny ;)
Możesz też zawrzeć umowę, że będziesz zmywać, sprzątać lub robić co innego w zamian za jakiś pakiet ;)
Ignorantia iuris nocet

Bez jaj...
spawany Postów: 286
Konto od: 19.09.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, August 6, 2008 21:05
Możesz też wysłać sms'a od koleżanki i oddać jej pieniądze.
Konto od:
Miasto: Luboń
Permalink Autor: irminka, data postu: Thursday, August 7, 2008 19:13
Hmm, myślę, że taka opcja spowoduje jak najszybsze nabijanie liczby zdjęć. Każdy będzie chciał mieć pakiet, więc będzie dodawał byle co, byle dodawać i jak najszybciej uzyskać pakiety. Jestem na nie.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: , data postu: Thursday, August 14, 2008 23:42
Za dobrze by było. Utrzymanie strony internetowej też kosztuje.
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.
Albert Einstein

Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: estellamestella, data postu: Friday, August 15, 2008 00:08
Cytat happysadowa
Możesz też wysłać sms'a od koleżanki i oddać jej pieniądze.

to dobry pomysł, sama z tego korzystam, bo sytuacja jest podobna do twojej. tyle, ze mama nie wie o pb.

i  jestem na 'nie' bo wtedy kazdy, dodawalby codziennie tyle zdjec, ile norma przewiduje, tylko po to, by miec pakiet.
it's an art to live with pain.

.deviant.art

.last.fm
estellamestella Postów: 16
Konto od: 18.04.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: madzdz, data postu: Friday, August 15, 2008 17:24
Dokonaj przelewu na poczcie, bo z tego co się orientuje to przekaz pocztowy też wchodzi w grę. A z poczty korzystać chyba potrafisz ;)
madzdz Postów: 47
Konto od: 29.10.2007
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: karoska, data postu: Thursday, October 23, 2008 00:56
Hm. To coś jakby mama obiecała ci batona za zapisanie 300 kartek w pamiętniku, albo dużą czekolade za zapisanie 500..
Hm. Jakiś w tym sens?
Popieram pomysł wyżej, z przelewem, albo wysłaniem smsa od koleżanki. Zawsze też możesz sobie kupić starter z nowym numerem telefonu (jak masz simlocka to z tej samej sieci co abonament) i z niego zakupić pakiet.
Treść dodana do postu 23-10-2008 o godzinie 00:56
Jestem na nie.

karoska Postów: 57
Konto od: 10.02.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: yesterday, data postu: Thursday, October 23, 2008 21:17
wydaje mi się,że pomysł beznadziejny..
dzięki pro niektóre osoby stają się oryginalne,bo mają opcje,których nie mają zwykli użytkownicy.
Poza tym ; jak zostało napisane ; stronę trzeba z czegoś utrzymać.
Strona ta isnieje właśnie dzięki kupowaniu pakietów.
kiedyś maademoiselle , teraz yesterday : )
yesterday Postów: 14
Konto od: 7.05.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: thereason, data postu: Saturday, October 25, 2008 23:38
beznadziejny pomysł -.- powodowałoby to, iż nikt nie miałby reklam, nikt nie kupowałby pakietów, a co za tym idzie pb. nie miałby sie za co utrzymać. Pakiety są źródłem utrzymania dla tego portalu, a taki zdjeciowy 'wyścig szczurów' powodowałby m.in: przeciążenie serwera... Ogólnie same problemy.

Jestem na 'NIE'

a co do mamy. Są startery, poczta, koleżanki, koledzy itp. wystarczy odrobina chęci ;)
thereason Postów: 71
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: truskawkowazmijka, data postu: Sunday, January 4, 2009 14:37
moim zdaniem takie coś miałoby sens, ale... ale nie przy 200 czy 500 zdjęć.

gdyby zdjęcia dodawane były regulaminowo, i byłaby to większa ilość np 1000, to wtedy takie coś byłoby ok
truskawkowazmijka Postów: 55
Konto od: 23.08.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, January 6, 2009 20:53
dajcie spokój nie po to płace zeby ktoś teraz po 500 zdjęciach miał pro za darmo. Zdjęć by zaczeło przybywać tylko po to by mieć pro = serwer przeciążony. Te 11 zł to nie jest majątek, ludzie!
Marznę bez Ciebie!
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, January 7, 2009 16:24
Pakiety lojalnościowe nie powinny być dawane w zależności od ilości zdjęć, tylko jak już to czasu przebywania w serwisie. Licząc, że PRO mogą wrzucić 8 zdjęć dziennie, łatwo przeliczyć, że wrzucą 500 zdjęć w ok. 63 dni. Czyli akurat dwa miesiące, po czym ma być im przyznany za darmo nowy pakiet? Poza tym, nie mam zamiaru oglądać jakiegoś masowo wrzucanego badziewia na blogi, żeby sobie tylko licznik zdjęć podbić
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: marlena1114, data postu: Wednesday, January 14, 2009 14:40
Mi bardzo sie podoba ten pomysł :D
marlena1114 Postów: 32
Konto od: 9.10.2007
Miasto: lipno
Permalink Autor: razahell, data postu: Tuesday, February 10, 2009 21:39
@Up
Nadzwyczajmnie mnie to nie dziwi, że popierasz:
"Zdjęcie nr: 426"
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: intothedreams, data postu: Tuesday, February 17, 2009 22:23
Przeciw... Po co ludzie płacą za pakiety by inni mieli za darmo?
intothedreams Postów: 31
Konto od: 26.12.2008
Miasto: Rabka Zdrój