Jak założyć konto?
Konto można założyć tutaj: http://www.photoblog.pl/rejestracja/index.php
Jeśli chcesz założyć nowe konto i jesteś zalogowany - wyloguj się.

Co zrobić, gdy nie pojawia się kod do przepisania?
Zgłoś to Administratorom.

Regulamin - muszę akceptować jego warunki?
Tak, inaczej nie założysz konta w serwisie. Na początku dobrze jest zapoznać się z treścią regulaminu Photoblog.pl, ponieważ za jego nieprzestrzeganie można ponieść konsekwencje (punkty karne lub usunięcie konta).

Dlaczego nie przychodzi wiadomość z przypomnieniem hasła/potwierdzeniem zmiany hasła lub e-maila/potwierdzeniem rejestracji?
Zależnie od sytuacji należy skorzystać z któregoś z poniższych sposobów:
- sprawdzić, czy podany został poprawny adres e-mail,
- przeszukać wszystkie foldery w skrzynce mailowej (wiadomość może znajdować się w folderze SPAM),
- skorzystać z opcji przypomnienia hasła.
Jeśli to nic nie da - skontaktuj się z Administratorami.

Jaki typ konta mam po rejestracji?
Darmowe konto podstawowe.

Co to znaczy, że konto jest podstawowe?
Zdjęcia: jedno na dobę dwa na dobę po dwukrotnym zwiększeniu limitu dziennego; po usunięciu zdjęcia limit dzienny nie jest przywracany; rozdzielczość 500x500 pikseli od wakacji 2008 r. 640x640 pikseli.
Komentarze: limit ilości komentarzy pod notką (max. 25); po osiągnięciu limitu komentować mogą jedynie osoby z pakietem Pro lub Znajomi. Od lipca 2008 r. limity komentarzy zostają zniesione.
Znajomi: max. 32 osoby w znajomych. Od lipca 2008 r. limity znajomych zostają zniesione.
Wygląd: jeden wariant wyglądu nagłówka; nie można ustawić emblematu, ani wyłączyć reklam.
Powiadomienia: e-mailem, gdy znajomy doda nowe zdjęcie.

Chcę mieć więcej opcji - co zrobić?
Kupić pakiet (Pro, Znajomi lub Zdjęcia).

Dodałem i skasowałem zdjęcia - dlaczego nie mogę dodać następnego?
Wykorzystanie limitu dziennego w przypadku konta podstawowego oznacza dodanie zdjęcia - nieważne, czy zostanie, czy będzie usunięte. Limit dzienny został wykorzystany.

Czy brak pakietu zmniejsza szanse na bycie w Polecanych, a zwiększa za to szanse na otrzymanie punktu karnego?
Nie. Regulamin obowiązuje wszystkich tak samo, niezależnie od posiadanego pakietu, a znalezienie się w Polecanych to już kwestia zdjęć na danym fotoblogu.

Jakich znaków można używać w loginie?
Liter bez wszystkich ą, ę, ó, itd. oraz cyfr.

Post edytowany Tuesday, July 29, 2008 14:04 przez moderatora czwarta
marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin