breakdance:) - ktoś z Was ćwiczy?

Permalink Autor: takeover, data postu: Friday, August 28, 2009 10:52
Cytat kiniia19

Ja bym bardzo chciała ćwiczyć ale zastanawiam się gdzie...

Gdzie? Rozciąganie w domu, treningi na macie, kartonie, sali, w piwnicy, garażu. Możliwości jest dużo tylko czasami chęci brak, no i jak się umie już podstawy i troszkę więcej to takie treningi w złych warunków nie przynoszą efektów, a w ręcz przeciwnie - zniechęcają. Odpal youtube.com i break.pl - tam nauczysz się podstaw takich jak top rock, six step, baby freez, drop. Jak to opanujesz to poszukaj ludzi w twoim mieście co tańczą, chętnie Ci pomogą. Trzeba dużo na zawody i warsztaty jeździć, wtedy ten taniec staje się całym życiem i się tańczy wszędzie.
Pozdrawiam,
takeover

takeover Postów: 98
Konto od: 19.04.2009
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: kiniia19, data postu: Saturday, September 5, 2009 12:40
Dzięki za porady :) Na pewno spróbuję :). A jak myślicie jak powinnam się ubierać? Mam coś na oku ale nie jestem pewna :).
kiniia19 Postów: 6
Konto od: 27.08.2009
Miasto: Opole
Permalink Autor: kiniia19, data postu: Saturday, September 5, 2009 12:41
Dzięki za porady :) Na pewno spróbuję :). A jak myślicie jak powinnam się ubierać? Mam coś na oku ale nie jestem pewna :).
Permalink Autor: takeover, data postu: Tuesday, September 8, 2009 17:26
Cytat kiniia19

Lekkie buty, dresik, luźna koszulka. Ogólnie to wszystko co nie ogranicza ruchów i w czym czujesz się dobrze, jak już troszkę się nauczysz to możesz patrzeć co w czym fajnie wygląda. Jak będziesz miała z czymś problem to pisz śmiało.
Pozdrawiam,
takeover

takeover Postów: 98
Konto od: 19.04.2009
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: agawa01, data postu: Wednesday, September 9, 2009 00:16
Jeśli chodzi o ciuchy do tańczenia to słyszałam, że ponoć fajne są ciuchy takiej troche mniej znanej firmy Gatta Active.
agawa01 Postów: 10
Konto od: 26.08.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: kiniia19, data postu: Sunday, September 20, 2009 17:35
Przeglądałam te ciuszki z Gatty, całkiem fajne. Może niedługo coś sobie kupie ale póki co zostaje w dresie :).
Permalink Autor: misiaaaa16, data postu: Thursday, December 30, 2010 14:56
Ja dopiero zaczęłam się go uczyć ..
Wydaje się trudny ale strasznie go lubię :D
U mnie w miejscowość są zajęcia :)
misiaaaa16 Postów: 2
Konto od: 23.12.2010
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: madziulaa12391, data postu: Friday, January 7, 2011 13:46
tańcze od trzech lat, ćwicze tak jak wszyscy na ulicy, albo w opuszczonej fabryce :P
   breakdance to zajebisty taniec :P
Treść dodana do postu 03-02-2014 o godzinie 18:13
.
.
madziulaa12391 Postów: 1
Konto od: 5.01.2011
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: ewelunia120, data postu: Monday, February 28, 2011 18:09
siemka
ja tancze breakdance  :D
ewelunia120 Postów: 1
Konto od: 8.09.2009
Miasto: Ryn
Permalink Autor: fruitforbbidenxx, data postu: Saturday, April 30, 2011 11:59
Ja nigdy wczesniej nie tanczylam breaka,caly czas lecialam tylko na hip hopie,ale z czasem,jak zaczely wchodzic rozne triki (akurat wtedy musialam zrezygnowac z powodow rodzinnych,wiec niczego sie nie moiglam nauczyc..)
to sobie pomyslalam,ze fajnie by bylo cos potrafic,bo moze sie przydac,zaczelam przegladac rozne stronki,dowiedzialam sie,ze troche moich zanjomych cos potrafi,no i teraz jakos proboje sie czegos nauczyc,grunt to sie nie poddawac ;)
a co do ogladania b-boyów to bardzo lubie ogladac ludzi,ktorzy sa w tym na prawde dobrzy,to jest bardzo widowiskowe i az pozazdroscic ^^
fruitforbbidenxx Postów: 8
Konto od: 17.06.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: holyimagesoflies, data postu: Thursday, May 5, 2011 19:15
No breaka można się uczyć naprawde wszędzie. Nawet maty nie potrzebne tylko troche trawy i zapału. A skąd znać tricki jeżeli nie ma gdzie się uczyć? Sprawa prosta. internet. Wrzucamy tutaj dużo filmików dla początkujących, aby ich nauka stała się łatwiejsza. Tylko pamiętajcie. Nie wymagajcie od siebie zbyt wiele, bo tylko się zniechęcicie. No i nie zaczynajcie od kółek i barów, tylko prostego top rocka. Daje również dużo zabawy, a na akrobacje przyjdzie pora później :) tyle ode mnie na ten temat w tym momencie

holyimagesoflies Postów: 3
Konto od: 4.05.2011
Permalink Autor: holyimagesoflies, data postu: Friday, May 6, 2011 13:01
Jeżeli ktoś chce popatrzeć poduczyć się to okazja jest w Lipcu :)  ZAPRASZAM!!

holyimagesoflies Postów: 3
Konto od: 4.05.2011
Permalink Autor: danielgolik, data postu: Saturday, September 3, 2011 12:28
Ja tańczę już trochę i podoba mi sie to co robię i bynajmiej narazie nie zamierzam z tego rezygnować.A jeżeli chcecie sie czegos nauczyć a nie macie żadnej szkółki u siebie to w internecie na przykład na bboyworld.com jest dużo filmików z bitw lub na youtube jest ich chyba nawet jeszcze więcej....I pozostaje tylko uważnie oglądać zapamiętywać a  potem pozostaje tylko trenować do upadłego....POWODZENIA!!!!...:)
danielgolik Postów: 2
Konto od: 31.07.2011
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: danielgolik, data postu: Saturday, September 3, 2011 12:28
Ja tańczę już trochę i podoba mi sie to co robię i bynajmiej narazie nie zamierzam z tego rezygnować.A jeżeli chcecie sie czegos nauczyć a nie macie żadnej szkółki u siebie to w internecie na przykład na bboyworld.com jest dużo filmików z bitw lub na youtube jest ich chyba nawet jeszcze więcej....I pozostaje tylko uważnie oglądać zapamiętywać a  potem pozostaje tylko trenować do upadłego....POWODZENIA!!!!...:)
danielgolik Postów: 2
Konto od: 31.07.2011
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: chacha, data postu: Tuesday, October 11, 2011 16:13
oo tak popieram kogoś wcześniej, że to najbardziej efektowny taniec chyba... yeah..
ale osobiście lepiej czuję się w jazzie ; ]
"Ludzie się żrą i pieprzą, a i tak sobie nie smakują"
chacha Postów: 20
Konto od: 21.11.2010
Miasto: Jarosławice
Permalink Autor: nesesse, data postu: Monday, January 9, 2012 05:07
Tańczę od kilku lat. To gdzie się tańczy i w jakich ciuchach jest w tym najmniej ważne - co do starszych odpowiedzi.
nesesse Postów: 39
Konto od: 9.01.2012
Miasto: Tarnobrzeg