myslicie ze mozna sie przyjaznic z MAMĄ??? :)

Permalink Autor: harm, data postu: Monday, November 10, 2008 18:09
Można, jak i nie można ;] Zalaży od przypadku w jakim dana osoba się znajduje ;]
Do każdego narkotyku dodaję kroplę krwi... odrobinę.
Minute życia mam na to, by się uspokoić

harm Postów: 40
Konto od: 7.08.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: silawoli, data postu: Monday, November 10, 2008 18:10
Tak w ogole to ja kiedys myslalam ze to lipa, kolegowac sie z mama itd...Ale po jakims czasie, uznalam ze tacy "przyjaciele" posrod naszych rowiesnikow, malo kiedy istnieja. JA bylam pewna ze mam takiego przyjaciela, a raczej przyjaciolke, ale ja stracilam, a moze inaczej: sama uznala ze stalam sie jakas "dziwna i sztywna, a poza tym bylam dla niej od zawsze tylko kolezanka"...:/ Bylo mi przykro. Ale nie dlugo. Bo znalazlam nowego przyjaciela. A nawet 2. Moja MAME;* i moja siostre cioteczna. I uznalam ze najwiekszym przyjacielem jest nasza Rodzina;)
silawoli Postów: 0
Konto od: 22.10.2008
Miasto: Tykocin
Permalink Autor: asiulk94a, data postu: Tuesday, November 11, 2008 14:24
UwarZam ze tak ... ale Zalerzy .. oD sytuaCji... czy mama zAjmuje Ci duZo czasu ... czy przeznacza gO na praCe ? no jeZeli Przeznacza Go tobie .. tO powinnas sie dobrze dogadywac z mama xDD PozDrawiam

Post edytowany Tuesday, November 11, 2008 14:24 przez moderatora irminka
asiulk94a Postów: 0
Konto od: 10.11.2008
Miasto: keDzierzy-koZle
Permalink Autor: konicinecinka, data postu: Saturday, November 15, 2008 16:26
oczywiście, że można się zaprzyjaźnić. Poza tym jeśli masz lepsze stosunki  z mamą to Ona bardziej Ci ufa. Czyli zazwyczaj na więcej Ci pozwala.
konicinecinka Postów: 11
Konto od: 19.02.2007
Miasto: wrocław
Permalink Autor: ghandi72, data postu: Sunday, November 30, 2008 00:59
Mysle ze warto zaufac wlasnej matce i byc dla niej przyjaciolka, wtedy i ona dla ciebie bedzie najwierniejszym przyjacielem do konca swojego zycia...Ja z moja jestesmy przyjaciolkami, bo ja jej zaufalam i potrafimy mowic o wszystkim...I moja corka takze mi zaufala i jestesmy przyjaciolkami od kilku lat potrafimy rozmawiac na wszystkie tematy a ona teraz dopiero jest pelnoletnia ale stalo sie to bo ona mi zaufala.Przyjazn z rodzicami jest mozliwa i jest piekna.zycze odwagi.
ghandi72 Postów: 0
Konto od: 30.11.2008
Miasto: Bielsko-Biala
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, December 10, 2008 22:05
jasne ze mozna sie zaprzyjaznic z wlasna matka. ja bardzo ufam swojej mamie. ploteczki, jakies smiechy. wspolna kawa rano, babski wieczor z malowaniem paznokci. to piekne. mozna sie wygadac, bo komu mama powie? nikomu.

polecam
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: zero0kcal, data postu: Monday, August 13, 2012 21:20
oczywiscie ze mozna, matka też człowiek, jak w kazdej przyjazni - liczy się dwu stronne zaufanie. i Ty musisz tego i mama musi tak samo, żeby była z tego przyjażn
zero0kcal Postów: 0
Konto od: 22.07.2011
Miasto: Lubin
Permalink Autor: xyouaremydreamx, data postu: Tuesday, August 14, 2012 12:58
uważam, że z mamą można przyjaźnić się do pewnego momentu.. Bo jeśli stopniowo staje się tak, że matka przejmuje część Twoich problemów na siebie i uważa, że robi dobrze, to jest to bardziej wyręczanie Ciebie z tego, co i tak Cię nie ominie.. Przyjaźń - tak! Ale na zwykłym gruncie.. Bez ingerowania w życie. :)
"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki" - Angela Carter
xyouaremydreamx Postów: 242
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Dankowice / Bielsko - Biała
Permalink Autor: missmilkshake, data postu: Tuesday, August 14, 2012 15:35
Dlaczego nie ? Na pewno zajebiście jest mieć w mamie jakieś mega wsparcie i móc jej bardzo zaufać :3. Ale wiadomo ż różnie bywa i rodziny sie nie wybiera ,jak ktos ma taka mamusie to aż zazdroszczę , chociaz i tak bym sie nie wymieniła :)
missmilkshake Postów: 3
Konto od: 20.04.2010
Miasto: warszawa
Permalink Autor: evangelyne, data postu: Wednesday, August 15, 2012 11:26
Pewnie, ze można. Ja moja mamę traktuje jak najlepsza przyjaciółkę. Mimo iż mam koleżanki czasami wole pogadać o tematach, które mnie dręczą ze starsza osoba. Wtedy więcej wiesz i lepiej z tym Ci przejść przez życie ;)
evangelyne Postów: 1
Konto od: 20.06.2010
Miasto: Inverness
Permalink Autor: oppcja, data postu: Wednesday, August 22, 2012 21:29
na pewno mozna, a nawet trzeba
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: promowana, data postu: Monday, September 17, 2012 19:26
też bym chciała sie przyjaźnić z mamą ;X
promowana Postów: 27
Konto od: 27.01.2009
Miasto: Koniecpol
Permalink Autor: descrizionepervoi, data postu: Friday, February 22, 2013 14:40
zdecydowanie bez żadnych wątpliwości można.
descrizionepervoi Postów: 3
Konto od: 19.02.2013
Miasto: Katowice
Permalink Autor: swiderkowo, data postu: Friday, November 29, 2013 16:25
Proste pytanie można. Jeżeli z mamą da się pogadać to ok.
swiderkowo Postów: 6
Konto od: 29.11.2013
Miasto: Żelazna
Permalink Autor: ania26071990, data postu: Wednesday, January 22, 2014 18:44
Cześć ,
uważam osobiście iż to właśnie w mamie tkwi wewnętrzny przyjaciel . Z kim porozmawiasz o problemach jak nie z mamą . ? Co prawda z Tatą też można porozmawiać ale facet jak facet nie przykłada większej wagi do naszych potrzeb nawet jak jest nim nasz własny ojciec. Ja osobiście chciałabym się z mamą zaprzyjaźnić ale uważam , że po 24 latach jest już może nie tyle , że za późno,ale zbyt długo by to trwało aby nadrobić stracone lata , wiec jak tylko masz możliwość zaprzyjaźnić się z mama to nie zwlekaj :)

Pozdrawiam serdecznie
Ania :)
ania26071990 Postów: 1
Konto od: 22.01.2014
Miasto: Wierzchosławice
Permalink Autor: rajni, data postu: Wednesday, June 11, 2014 09:07
Posiadanie w mamie przyjaciółki jest możliwe. Moja mama pomimo swojego wieku (43 lata) nadal zachowuje się jak osiemnastolatka. Wszyscy moi znajomi są zachwyceni nią i poniekąd zazdroszczą, że sami nie mają takiej mamy. Można z nią pogadać dosłownie o wszystkim. Jednak ma to swoją wadę. Zżyłam się z nią, jak i z moją siostrą i wiem, że ciężko będzie mojej mamie znieść myśl, że kiedyś nas w domu nie będzie i się wyprowadzimy. Jednak mimo wszystko to najwspanialsza rzecz na świecie posiadać w mamie przyjaciółkę :)
rajni Postów: 2
Konto od: 3.03.2011
Miasto: Gorzów Wielkopolski