myslicie ze mozna sie przyjaznic z MAMĄ??? :)

Permalink Autor: , data postu: Monday, July 21, 2008 20:45
prosze was tylko o to abyscie wyrazili swoje poglady na temat czy mozna sie przyjaznic z mama ;)

prosze o szczere odpowiedzi ;P
Konto od:
Miasto: Paparzyn
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 23, 2008 11:32
Oczywiście że można. Ja swoich rodziców traktuję jak swoich przyjaciół (nie mówię im co prawda wszystkiego ;)).
Konto od:
Miasto: Wierzbowo
Permalink Autor: neith, data postu: Friday, July 25, 2008 14:44
oczywiście, że tak.
neith Postów: 86
Konto od: 20.07.2006
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: justinephotography, data postu: Sunday, July 27, 2008 14:46
Dziwne pytanie, w dziwnym miejscu dodane. Oczywiście, że można, mama jest najbliższą osobą.
justinephotography Postów: 82
Konto od: 21.07.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: noriis, data postu: Sunday, August 10, 2008 16:41
Oczywiście,że może.Właśnie mama jest taką przyjaciółką,która nigdy nas nie opuści.Zresztą i tak nie może. Chociaż zdarza się i tak. o_O.
noriis Postów: 48
Konto od: 24.06.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: justys6, data postu: Tuesday, August 12, 2008 18:12
oczywiscie ze mozna. jaa swoja mame traktuje jak przyjaciółke o wszystkim jej mówie mama tez mnie traktuje jak swoja przyjaciółke choc so chwile kiedy traktuje mnie jak córke
justys6 Postów: 13
Konto od: 5.07.2007
Miasto: Staw
Permalink Autor: nonseense, data postu: Tuesday, August 12, 2008 18:30
Pewnie , że można. Oczywiste jest też to , że czasem są spięcia i kłótnie , ale to Twoja Mama , zna Cię i nigdy nie opuści , ani nie pozwoli żeby stała Ci się krzywda ;))
pocałoować Cię w usta by poczuć smak życia..

nonseense Postów: 0
Konto od: 10.08.2008
Miasto: Nowa Sól
Permalink Autor: irminka, data postu: Tuesday, August 12, 2008 18:50
Na pewno można ;)
Ale nie jest to reguła.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: diosa, data postu: Tuesday, August 12, 2008 22:59
Pewnie,że tak. ;)
Ja mojej mamie o wszystkim mówie,tak jak mojej najlepszej przyjaciółce. ;p To ona zna nas najlepiej chyba,wie o nas wszystko. ^^.
diosa Postów: 64
Konto od: 23.02.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, August 13, 2008 08:53
W zależności od rodziców, można lub też nie. Aczkolwiek kiedy się chce to wszystko jest możliwe. W końcu rodzice są dla nas przykładem i podporą w życiu, zarówno młodym, jak i tym dorosłym. Bo kto tak doradzi, pocieszy jak mama? Każdy może być przyjacielem jeśli tylko obie strony tego chcą.
Interesuje mnie jednak skąd wzięło się to pytanie? Byłbym wdzięczny jeśli udzielisz na nie odpowiedzi
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: xxxsweetlifexxx, data postu: Thursday, August 14, 2008 00:08
Oczywiście że można się przyjaźnić z mamą :) Moja mama jest dla mnie przyjaciółką. Wiem że zawsze na nią mogę liczyć, doradzi, pomoże. O wszystkim jej mogę powiedzieć :) W końcu mama jest najbliższą osobą i chce dla nas zawsze jak najlepiej. :)
xxxsweetlifexxx Postów: 0
Konto od: 2.08.2008
Miasto: Wągrowiec
Permalink Autor: , data postu: Friday, August 15, 2008 00:32
Pewnie, że można, znam wiele takich osób. Jednak ja osobiście tak nie mam. I czy żałuję? Raczej nie, może dlatego, że nigdy nie byłam z Nią jakoś specjalnie blisko, poza tym, gdy byłam berbeciem. I zastanawiam się, czy bym chciała, aby wiedziała tak totalnie o wszystkim. I czasami z mamą nie da się, jak z przyjaciółką, piwa przed telewizorem i czipsami raczej się nie wypije, nie zabaluje do białego rana i nie opowie o namiętnej nocy ;) Niektórych rzeczy po prostu się nie da i zastanawia mnie, czy mając przed sobą tajemnice - a takie czasami przed rodzicami mamy, jeśli ich szanujemy, chyba każdy wie o co chodzi; nie da się powiedzieć i zrobić TOTALNIE wszystkiego - czy to jest przyjaźń? Na swój sposób. Ale ja tak nie chcę
Moja mama jest moją zakupową przyjaciółką. I tyle. A jeśli chodzi o jakieś głębsze kontakty emocjonalne - to raczej nie.
nikotyno - kofeino - pomarańczo - samczomanka.
Konto od:
Miasto: Wrocław, Legnica
Permalink Autor: , data postu: Monday, August 18, 2008 09:56
jakie głupie pytanie ;p Oczywiście że można. Mamie na pewno można zaufać. Zawsze wie kiedy milczeć a kiedy dać jakąś rade.
Konto od:
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: razahell, data postu: Monday, August 18, 2008 11:05
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...
Odnośnie mam to nie każda jest taka sama, są różne osoby, nie zawsze z każdą można się przyjaźnić, a tym bardziej mówić jej o wszystkim. Zapewne każdy wypowiada się na początku o własnej mamie, jednak po chwili trzeba się zastanowić jakie są inne osoby, z własnego, bądź też cudzego doświadczenia
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: contest, data postu: Monday, November 10, 2008 11:13
a i owszem ja mojej mówie wszystko
contest Postów: 0
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: thereason, data postu: Monday, November 10, 2008 17:08
Oczywiscie, że można moja mama jest dle mnie największą przyjaciółką, ostoją i spowiernikiem. Mówie jej o wszystkim i spędzam z nią duzo czasu. Czasem odnosze wrażenie, ze jest to dziwne bo wiele osób pyta się mnie jak to robie o.O i dlaczego nie mam rzeszy koleżanek. Odpowiedź jest prosta. Koleżanki mogą się pojawiać i znikać, a mama zawsze będzie mamą.
thereason Postów: 71
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Warszawa