czy faceci myślą tylko o jednym?????

Permalink Autor: curly0, data postu: Friday, December 25, 2009 13:33
Tak .
curly0 Postów: 52
Konto od: 20.09.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: cudownamama, data postu: Monday, January 25, 2010 23:36
nie każdy...
co charakter to iinny ;p
Treść dodana do postu 20-05-2010 o godzinie 23:23
XDD
cudownamama Postów: 8
Konto od: 27.08.2009
Miasto: London
Permalink Autor: meery0luu, data postu: Tuesday, January 26, 2010 03:04
Tak tak tak !!
jestem kobieta i dobrze znam facetów i wiem, że kazdemu chodzi po głowie sex! niektórzy potrafią zręcznie to ukryć drudzy natomiast sie z tym nie kryją. Ale postawmy się na ich miejscu po co jest nam potrzebny facet ? żeby zaspokoic kobiete to jego życiowy cel taka jest prawda byc może brzydka ale tak moje drogie panie jest
meery0luu Postów: 0
Konto od: 26.11.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: johnydoe, data postu: Friday, January 29, 2010 06:48
Proszę o owacje na stojąco dla dziewczyny która założyła ten temat.
Nie wstydźcie się, klaskać mi tu głośniej.
Tak ewidentnego przejawu głupoty nie widziałem już od dawna.
Moje drogie - połowa z was nie jest nawet w połowie tak ładna, żeby przy nich myśleć tylko o jednym.
Jesteś tylko człowiekiem. Nic dla mnie nie znaczysz.
johnydoe Postów: 153
Konto od: 25.11.2009
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: kushi, data postu: Saturday, January 30, 2010 19:57
Faceci też ludzie, też muszą doznawać różnych ekscesów.. a to że niektórym dziewczynom wydaję się, że chodzi im po głowie "tylko jedno" jest stwierdzeniem mylnym, mężczyzna to człowiek, ma uczucia podobne do kobiety a to że czasem potrzebuję wiecej czułosci nie oznacza że po głowie chodzi mu tylko jedno z byle kim, jeśli by tak było.. skąd na świecie byłoby coś takiego jak małżeństwo?
kushi Postów: 35
Konto od: 9.05.2008
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Permalink Autor: fiat125p, data postu: Sunday, February 7, 2010 21:09
tak , ale zalezy jeszcze od podejscia ;)
jesli Cie szanuje i nie ma pieciu innych w tym czasie to nie ma w tym nic zlego ;)
Treść dodana do postu 08-02-2010 o godzinie 18:02
.
fiat125p Postów: 2
Konto od: 7.02.2010
Miasto: Tczew
Permalink Autor: halosezamki, data postu: Wednesday, March 24, 2010 19:03
moim zdaniem i faceci i kobiety są tacy sami... nie okłamujmy się ale i niektóre kobiety nie szanują siebie i niektórzy mężczyźni po prostu myślą tylko o jednym. W moim życiu krótkim bo krótkim, jeszcze nie spotkałam chłopaka który by powiedział że szacunek do kobiety jest u niego na pierwszym miejscu..
halosezamki Postów: 0
Konto od: 1.02.2010
Miasto: Gdów
Permalink Autor: vendee, data postu: Thursday, March 25, 2010 00:38
Zastanawiam się jak faceci nie mają myśleć tylko o jednym, jeżeli połowa dziewczyn chodzi z odsłoniętymi nogami, połową piersi i pośladków?

Dziewczyny! Nie ubierajcie się jak prostytutki, a zainteresują się wami chłopacy chcący czegoś więcej, niż seksu. O ile jeszcze istnieją, bo wasz sposób ubierania się, obsceniczna telewizja i prowokujące billboardy skutecznie przerobiły męską populację w stado erotomanów uzależnionych od trzepania gruchy.

Proszę o wybaczenie za dosadny język, jakiego byłem zmuszony użyć, aby przekazać moją opinię. Dzisiejsze czasy upadku cywilizacji wymagają czasem mocniejszego nazewnictwa.

I pamiętajcie o przyzwoitym ubiorze. Jak to mówią Jankesi - "if you're not in the bussiness, don't advertise".
~M~E~M~E~N~T~O~M~O~R~I~
vendee Postów: 133
Konto od: 17.03.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: wscieklawata, data postu: Saturday, May 29, 2010 08:22
Nie wszyscy, ale znaczna większość:]
wscieklawata Postów: 22
Konto od: 19.01.2009
Miasto: Drawsko Pomorskie
Permalink Autor: s1mson, data postu: Sunday, June 13, 2010 15:59
Fakt jest taki, że ja jako facet byłem oskarżany przez moją dziewczynę, że myślę tylko o jednym.

A wszystko sprowadza się do potrzeb seksualnych. Jeżeli masz mniejszy temperament od swojego partnera to może Ci się tak wydawać. Jeżeli nie potrafisz zaspokoić swojego faceta, no to będzie myślał tylko o jednym. To chyba oczywiste. I powinno to właśnie wam zależeć dziewczyny na tym, żeby wasz facet był pod tym względem szczęśliwy.

Abstrahując już od związków w których partnerzy decydują się na wstrzemięźliwość seksualną (nigdy bym się nie chciał w coś takiego wpakować), to chyba normalne, że zarówno faceci jak i dziewczyny potrzebują seksu. Ja jestem typowym zodiakalnym Lwem. Bardzo energiczny, szybki w działaniu, łatwo poddający się namiętnościom. A to, że przy okazji jestem lojalny, wierny, honorowy (nigdy bym nie zdradził) to nie ma znaczenia, bo często mnie ciągnie do łóżka?

Myślicie, że to dziwne, że np, w sytuacji w której obrzucam moją wybrankę pocałunkami po całym ciele, a ona nie reaguje odechciewa mi się wszystkiego? Ja uważam, że nie.

Kobiety patrzą na facetów i myślą "on tylko mnie chce przelecieć" - gówno prawda, nie mówię tu o szumowinach, tylko o większości facetów, którzy po prostu chcą się często kochać. Ja osobiście faceta, który nie chce przelecieć swojej dziewczyny uważam za geja lub po prostu faceta oziębłego uczuciowo. Albo faceta, który po prostu Cię nie kocha (nie mówię tu o wszelkiego rodzaju zaburzeniach seksualnych jak np impotencja).

Mówię stanowcze nie, okazywaniu uczuć poprzez zrobienie herbatki czy poprzez to, że 'jestem'.

Dlaczego piszę w tym wątku? Jestem w związku z dziewczyną, która mi na początku to zarzucała. "jesteś ze mną tylko dla seksu", "czy nie możemy czasem się nie kochać przez jakiś czas?" itd.
No i okazało się, że jesteśmy razem ponad 3 lata. Różnice w temperamencie nadal są, ale się już trochę zniwelowały. Ona zaczęła mnie rozumieć i chyba też się bardziej na mnie otworzyła. A może właśnie po prostu pokochała?

Ja naprawdę współczuję tym ludziom na których nikt nie działa. Życzę wam spotkania takiego partnera / partnerki, żeby sama jego obecność przyprawiała was o czystą ekstazę. Ja to mam i tak chce się kochać całymi dniami i nocami jeśli tylko mam siłę! I jestem szczęśliwym człowiekiem. A jeśli wy nie chcecie seksu w waszym życiu na codzień to co ja wam poradzę? Znajdziecie ziomka, zakocha się w was, a wy tylko do kina, na spacer, na imprezę itd itd, a o NIM to już zapomnicie. No bo co, on seksu chce? Co za świnia. To już lepiej do zakonu, nie będziemy nękać swoich przyszłych facetów.

Pewnie sam mógłbym trafić lepiej, na kogoś kto by mi bardziej 'podpasował' pod względem fizycznym jak i intelektualnym. Ale po co? Kocham moją dziewczynę i zamierzam ją molestować dopóki będę mieć siłę:D A potem pójdziemy do kina i bedziemy się trzymać za ręcę po ponad 3 letnim stażu jak byśmy się poznali wczoraj:D

Pozdrawiam serdecznie!
s1mson Postów: 0
Konto od: 13.06.2010
Miasto: Kraków
Permalink Autor: ksienrzyc, data postu: Wednesday, August 18, 2010 23:50
Jak mi mówią, że myślę tylko o jednym, to zawsze się wypieram, że nie tylko o jednym. Myślę o obydwu cyckach.
ksienrzyc Postów: 3
Konto od: 10.01.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: tomeh, data postu: Thursday, August 19, 2010 00:41
Nie prawda, faceci nie myślą ani o jednym ani o drugiem. Nie można generalizować.
tomeh Postów: 154
Konto od: 7.06.2010
Miasto: Goleniów
Permalink Autor: xxnatiiix, data postu: Thursday, December 2, 2010 18:47
Nie wiem . Co niektorzy napewno tak .
Ale za to Mój < 3 napewno taki nie jest .
xxnatiiix Postów: 0
Konto od: 26.02.2010
Miasto: Rynarzewo
Permalink Autor: brygadzista, data postu: Thursday, December 2, 2010 23:53
Tak, wszyscy myślimy tylko o jednym. Pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy są cycki!

Stereotyp wyssany z palca.
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: wirtualjurek, data postu: Saturday, December 4, 2010 22:10
Pamiętajcie każdy człowiek jest inaczej skonstruowany , Każdy ma różne potrzeby . Jedna ma ochotę aby coś zjeść a druga żeby uprawiać seks non toper . Ale zastawialiście się kiedyś że każdy robi to co che i na co ma ochotę . Więc trzeba na wstępie wybadać grunt na jakim się znajdujemy , żeby potem nie żałować swego Wyboru .
wirtualjurek Postów: 0
Konto od: 30.11.2008
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: somebodywhodreamt, data postu: Friday, December 17, 2010 22:00
Nie każdy mężczyzna jest taki sam..
somebodywhodreamt Postów: 26
Konto od: 20.06.2008
Miasto: Międzyrzec Podlaski