czy faceci myślą tylko o jednym?????

Permalink Autor: irminka, data postu: Sunday, August 31, 2008 17:41
Cytat cukiereczek995
Heh zdarza sie może jeden facet na milion xdd A tak serio to rzadko chociaż s tacy myślą poważnie o związku .

I tak wiele moich znajomych trafiło na faceta jednego na milion? Głupoty gadacie.

Cytat nikao
Prawda jest taka, ze KAżDY koles chce "przeleciec" laske tylko niektórzy potrafia sie powstrzymac i zachowują sie noramlnie a inni traktują dziewczyny jak szmaty sa z nimi dlatego zeby dała im ciała!

Hahahaha.
To już wiem, skąd się biorą te idiotyczne stereotypy.
Cytat nikao
Wiem ze na tym świecie są jeszcze prawdziwi normalni mężczyźni i mam nadzieje ze ty do nich należysz ;p

Powiedziałabym inaczej - są normalni faceci, Ci lecący jedynie na tyłek są dziwnymi wyjątkami.
Nie ma co uogólniać i mówić, że wszyscy mężczyźni są tacy. Jedynie mniejszość.
Cytat nikao
ostatnio kumpel powiedział mi cos takiego

Ach - i od razu uznałeś to za oczywistą prawdę, tak?
Znasz każdego faceta na Ziemi, że wydajesz takie opinie?
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: dzunior, data postu: Tuesday, September 2, 2008 10:27
Oczywiście, że faceci nie myślą tylko o seksie.

Jest jeszcze piwo i piłka nożna.

dzunior Postów: 239
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Annowo
Permalink Autor: irminka, data postu: Tuesday, September 2, 2008 18:51
Cytat dzunior
Oczywiście, że faceci nie myślą tylko o seksie.

Jest jeszcze piwo i piłka nożna.

To, że Ty taki jesteś, nie znaczy, że każdy.
Mój chłopak pije baaardzo sporadycznie, a za piłką nożną po prostu nie przepada ;]
Permalink Autor: dzunior, data postu: Tuesday, September 2, 2008 20:06
Kryptogej pewnie :>

Ot, taki niewinny żarcik z mojej strony to był.

Nie, faceci nie myślą tylko o seksie. I owszem, faceci mają uczucia, tylko ich tak nie uzewnętrzniają, nie dzielą się nimi ze światem, jak robią to kobiety.  

Ale wiadomo, że jak facet wiąże się z ładną kobietą, to nie myśli o tym, że fajnie będzie grać z nią w chińczyka.

dzunior Postów: 239
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Annowo
Permalink Autor: tolgerias, data postu: Tuesday, September 2, 2008 21:19
Cytat mause87
i spotykam tych którym tylko na jednym zależy albo wszyscy tacy są jak myślicie???

hell yeah!! sex, drugs & rock'n roll bejbe ;).
Nie przejmuj się i uświadom sobie, że niestety, ale wszyscy jesteśmy tacy sami :D
tolgerias Postów: 368
Konto od: 26.04.2007
Miasto: Kozie Doły
Permalink Autor: razahell, data postu: Tuesday, September 2, 2008 21:56
A ja mam ładną dziewczynę i wcale nie myślę tylko o seksie. Jeśli taki jesteś to pisz w swoim imieniu. A tak właściwie to po co się wiąząć skoro tylko o seks chodzi? Nie prościej iść sobie do prostytutek? Weź człowieku zastanów się nad sobą...
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: demente0710, data postu: Wednesday, September 3, 2008 05:00
Cytat mause87
nigdy nie zrozumiem facetów albo ja mam takiego pecha i spotykam tych którym tylko na jednym zależy albo wszyscy tacy są jak myślicie???

Hm.. moim zdaniem prędzej czy później z każdego wyjdzie sk*** bo w każdym z nich siedzi. ;)

Na forum istnieje zakaz używania wulgaryzmów.

Post edytowany Wednesday, September 3, 2008 05:00 przez moderatora irminka
demente0710 Postów: 3
Konto od: 3.09.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: tolgerias, data postu: Wednesday, September 3, 2008 10:26
Cytat vergil
A tak właściwie to po co się wiąząć skoro tylko o seks chodzi? Nie prościej iść sobie do prostytutek? Weź człowieku zastanów się nad sobą...

vergil dzieciątko. jakbyś mi to ostatnie zdanie powiedział offline to byś dostał w twarz :D.
nie wiem jak Ci odpowiedziec. Już, w którymś wątku nawiązujesz, przy temacie o sexie, do prostytutek. Jakaś trauma? niespełnione marzenia?
Wyluzuj a forum stanie się piękniejsze :D
Permalink Autor: irminka, data postu: Wednesday, September 3, 2008 19:51
Cytat olgita7742
Hm.. moim zdaniem prędzej czy później z każdego wyjdzie sk*** bo w każdym z nich siedzi. ;)

Proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie.
Twoje własne zdanie i Twoje własne doświadczenia nie stanowią absolutnej prawdy o świecie.
Jak możesz tak generalizować?
To może ja powiem, że w każdej kobiecie siedzi dziwka?

Cytat dzunior
Ale wiadomo, że jak facet wiąże się z ładną kobietą, to nie myśli o tym, że fajnie będzie grać z nią w chińczyka.

Ależ my nie gramy w chińczyka! Ale obok seksu może toczyć się też normalne życie, naprawdę.

Cytat tolgerias
wszyscy jesteśmy tacy sami :D

Następny :/
Rozumiem, że znasz każdego faceta na świecie?

Cytat dzunior
Kryptogej pewnie :>Ot, taki niewinny żarcik z mojej strony to był.

Stuprocentowy mężczyzna, zapewniam.

Cytat dzunior
Nie, faceci nie myślą tylko o seksie.

Woooooow. W końcu padły jakieś mądre słowa z ust faceta.
Permalink Autor: tolgerias, data postu: Wednesday, September 3, 2008 21:35
lepiej myśleć, że wszyscy faceci są tacy sami, trafić na jakiegoś innego i być tym mile zaskoczony niż czekać na tego rycerza a trafiać na samych ćwoków.
Cytat irminka
Rozumiem, że znasz każdego faceta na świecie?

tak na poważnie, bo temat - niezły brecht, ale tak całkiem już poważnie... każdy facet jest taki sam, każdy facet myśli o kobiecie, każdym facetem steruje kobieta i każdy jest wykorzystywany przez tę piękną płeć a w jaki sposób to już od niej zależy ;P
Pozdrawiam
Permalink Autor: razahell, data postu: Thursday, September 4, 2008 18:23
@tolgerias chyba się nie zrozumieliśmy, bo to nie było do Ciebie. No mniejsza, sporów nie rozwiązuje się na forum. Odnośnie ostatniej wypowiedzi zgadzam się z Tobą. Chociaż wolę nie znajdywać faceta ;P
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Permalink Autor: wizard89, data postu: Sunday, September 7, 2008 23:45
Hehe;D Pewnie, a jak boli mnie głowa, nie mam nastroju, albo coś wcześniej popsuło mi humor, to chyba mogę nie mieć ochoty na seks, co?;P Czasami potrzebna jest mi normalna rozmowa, buziaczek w czółko i chwila spokoju, a potem można dalej wariować i cieszyć się życiem. Swoją drogą spory w temacie biorą się z tego, że traktujecie wszystkich osobników płci męskiej jako jedną wielką całość, nie biorąc pod uwagę różnic np. między dresem z ulicy, a kimś wykształconym, dbającym o siebie i posiadającym kulturę osobistą(pojechałem ;D)
wizard89 Postów: 5
Konto od: 25.03.2008
Miasto: Bytom
Permalink Autor: wscieklawata, data postu: Thursday, January 29, 2009 13:06
Zależy jak się trafi.
wscieklawata Postów: 22
Konto od: 19.01.2009
Miasto: Drawsko Pomorskie
Permalink Autor: xxxdamianx, data postu: Tuesday, July 7, 2009 15:07
Nie wszyscy są tacy z pewnościa
Są palanty którzy zaliczają kobiety chyba tylko z rozkorzy albo żądzy seksualnej
Ja do takich ludzi nie należe, z medycyny wychodzi że każdy dojżały mężczyzna
myśli o seksi co 3 sekundy. Każdy zrozumie to kiedyś w końcu i założy rodzine
i nie będzie wtedy tak biegał od jednej do drugiej.
xxxdamianx Postów: 0
Konto od: 6.07.2009
Miasto: Brzydowo
Permalink Autor: mitusia, data postu: Tuesday, July 7, 2009 15:18
Cytat xxxdamianx
Są palanty którzy zaliczają kobiety chyba tylko z rozkorzy albo żądzy seksualnej

Czyli wiekszość tej płci osobnikow :)
mitusia Postów: 0
Konto od: 30.04.2008
Miasto: Ostróda
Permalink Autor: razahell, data postu: Tuesday, July 7, 2009 15:20
@up, i vice versa.