Metal - kto słucha, rozmowy na temat tego gatunku.

1 2 3 4 ... 86 87
Permalink Autor: nightwish1993, data postu: Tuesday, July 15, 2008 20:37
Osoby słuchające metalu zapraszam do pisania.. A jakie kapeke najbardziej lubicie..?

Post edytowany Tuesday, July 15, 2008 20:37 przez moderatora edziafredzia
nightwish1993 Postów: 28
Konto od: 6.07.2008
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: , data postu: Thursday, July 17, 2008 13:47
Było wiele podobnych tematów ;D Ale i ten nie zaszkodzi.
A więc, najbardziej ubóstwiam Katatonię, Kata, Opeth, Closterkeller, Moonspell oraz Rain Of Sorrow :)
I need someone to say what is wrong, not with the world but me... [Katatonia]
Konto od:
Miasto: Granica Strachu
Permalink Autor: maartaa96, data postu: Thursday, July 17, 2008 16:23
Ja niecały rok temu zaczęłam słuchać metalu.
Moje ulubione zespoły to Nightwish, Paradise Lost i Korn
maartaa96 Postów: 14
Konto od: 13.04.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: executioner666, data postu: Friday, July 18, 2008 22:52
Może tutaj wreszcie się dowiem: co to jest "metal">?!
executioner666 Postów: 415
Konto od: 2.06.2008
Miasto: Dębica
Permalink Autor: dodsno, data postu: Friday, July 18, 2008 23:39
gatunek muzyczny uwielbiany przez odrzucone przez społeczeństwo i wytykane na ulicy dzieci neozdrady, a czemu pytasz? xP
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem
dodsno Postów: 28
Konto od: 20.01.2008
Miasto: Pabianice
Permalink Autor: xizzyx, data postu: Saturday, July 19, 2008 01:29
Cytat executioner666

nie zaczynaj :D to jest niezdrowe :D
xizzyx Postów: 37
Konto od: 7.07.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 20, 2008 21:13
Cytat executioner666

hmm.. a wydaje mi sie ze juz widzialam Twój podobny post w jakims innym temacie ;p
cóż... klucz do zrozumienia czym jest 'metal' zalezy od tego jaki obierze sie punkt widzenia :)

jesli mialabym cos na ten temat powiedziec wiecej, to moja odpowiedź zaczelaby sie od zadania pytania:
a czym nie jest?
Konto od:
Permalink Autor: executioner666, data postu: Sunday, July 20, 2008 21:40
W dalszym ciągu nie wiem czym jest, ani czym nie jest tzw.  "metal"...
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 20, 2008 21:44
http://pl.youtube.com/watch?v=Td8hBBIDhOA

Tu masz wszystko.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: coroner, data postu: Sunday, July 20, 2008 23:21
executioner666,to dla Ciebie:metale - pierwiastki chemiczne charakteryzujące się obecnością w sieci krystalicznej elektronów swobodnych (niezwiązanych)-według wikipedia.org-a wracając do pytania,to lubię,nawet bardzo lubię posłuchać pierwiastków chemicznych,posłuchać bardzo głośno i często.
coroner Postów: 94
Konto od: 12.03.2008
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Monday, July 21, 2008 00:16
Cytat coroner
pierwiastki chemiczne charakteryzujące się obecnością w sieci krystalicznej elektronów swobodnych (niezwiązanych)-

Ahahahahah xddd
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: executioner666, data postu: Monday, July 21, 2008 10:59
Na twoim miejscu nie kompromitowałbym się już totalnie raz, że głupimi, pseudośmiesznymi wypowiedziami, a dwa powołując się na wikipedię.org...
Permalink Autor: , data postu: Monday, July 21, 2008 17:38
Nie, to nie była kompromitacja, mnie to śmieszy. ; ]
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: coroner, data postu: Monday, July 21, 2008 20:35
executioner666-w nawiasie umieszczam moją wypowiedz dla ciebie czym jest metal a czym nie jest:(                                                                                                                                                                                                 ).Mam nadzieję że to nie jest śmieszne ani kompromitujące,no i co najważniejsze nie pochodzi z wikipedii.Zadowolony?P.S.dla autorki postu,nightwish1993-zbyt wiele kapel żeby wymienić...
coroner Postów: 94
Konto od: 12.03.2008
Miasto:
Permalink Autor: executioner666, data postu: Monday, July 21, 2008 21:47
Zadowolony... A co do wątku, uważam go za niepotrzebny - według mnie jest to kolejna próba "zasięgnięcia rady" przez początkującego słuchacza, niemającego pomysłu za co się złapać, od czego zacząć oraz niemającego pojęcia która z bardziej ekstremalnych pochodnych szeroko rozumianego hard'n'heavy najbardziej by ją/jego zainteresowała...
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, July 22, 2008 13:29
Cytat coroner
a wracając do pytania,to lubię,nawet bardzo lubię posłuchać pierwiastków chemicznych,posłuchać bardzo głośno i często.

i ja takze za tym przepadam ^^ ;)

Cytat mefistofeles666

Nie, to nie była kompromitacja, mnie to śmieszy. ; ]

mnie także, hahah :D:D

Cytat executioner666

Zadowolony...

Hm... metal nazwano metalem - to ludzie go tak nazwali, lecz wszystko co go tworzy to jedna wielka tego konsystencja, właściwie nazywanie muzyki i jej szufladkowanie moze sie mieszać, być smieszne, ale gdyby nie takie grupowanie świat wywróciłby sie do góry nogami. Dzięki temu łatwiej znależć słuchaczom to co im sie naprawde podoba. Moze nazwa ta miala na celu odróżnic gatunek od innych, a tak wlasciwie muzyka jest jak kazda inna i dla każdego inna. Cóż, po co definiować czym jest metal, skoro na pytanie to nie da sie inaczej odpowiedzieć jak "nazwą". Dlaczego nie zapytać co tworzy metal, że czyni go takim jakim jest? to jest ważniejsze. To tak jak z człowiekiem - nie ocenia sie go po imieniu tylko po tym jaki jest. To sie tyczy również każdego gatunku muzycznego.
A czym nie jest metal? nie jest ani dźwięcznym rymowaniem wybijanym w rytm, nie jest tańcem towarzyskim, nie jest dźwiękami które rządzą na bezwartościowych dyskotekach - jest jednością która składa w sobie wszystko co go tworzy.

Cytat executioner666
A co do wątku, uważam go za niepotrzebny - według mnie jest to kolejna próba "zasięgnięcia rady" przez początkującego słuchacza, niemającego pomysłu za co się złapać, od czego zacząć oraz niemającego pojęcia która z bardziej ekstremalnych pochodnych szeroko rozumianego hard'n'heavy najbardziej by ją/jego zainteresowała...

Być moze i tak, albo słuchacz taki nie wie gdzie szukać dobrych zespolów. A powinien kierować się tylko i wyłącznie swoim gustem i tym co mu sie podoba. Co nie znaczy ze nie moze założyć takiego tematu,choćby z ciekawosci ile osób słucha tego co on. Tylko takich tematów było już wiele wiele wiele innych, wiec jest to tkj. troche strata czasu, lepiej przejrzeć starsze temty by zaczerpnąć rady. :)
Konto od:
1 2 3 4 ... 86 87