Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Permalink Autor: kalswo, data postu: Wednesday, April 18, 2018 10:54
Wraz z mężem prowadzimy mały lokal gastronomiczny, który stawia na nowatorskie dania, bez typowo barowego jedzenia. Ostatnio myślimy o zmianie klimatu panującego w naszej restauracji i chcemy nadać mu bardziej nietradycyjnego charakteru. Trafiłam na świetne designerskie hokery, które myślę że idealnie wkomponują się i odmienią nasz lokal oraz w połączeniu z blatami znajdującymi się przy ścianach współgrają ze sobą. Dodatkowo planujemy zadbać również o nowy, bardziej intensywny kolor ścian. Może macie jakieś ciekawe propozycje, które przydadzą Nam się podczas odświeżania wnętrz?
kalswo Postów: 1
Konto od: 5.03.2018
Miasto: Olszany
Permalink Autor: kalswo, data postu: Tuesday, April 24, 2018 13:01
Trafiłam na świetne hokery na https://malodesign.pl/ , które myślę że idealnie wkomponują się w aranżację mojego lokalu.
kalswo Postów: 1
Konto od: 5.03.2018
Miasto: Olszany
Permalink Autor: xirito, data postu: Tuesday, June 26, 2018 11:48
Generalnie jeśli chodzi o lokale gastronomiczne, to zatrudniłbym na waszym miejscu osobę, która zajmie się tym profesjonalnie. Ta robota tylko wydaje się prosta, ale zaprojektowanie restauracji to sztuka. Wy skupcie się na sprzęcie. Macie już coś na oku? Najlepiej zajrzeć do jakiejś większej hurtowni, od siebie polecę https://magnum-pro.pl/ - zawsze jak czegoś potrzebujemy, to kupujemy u nich, działa znakomicie.
xirito Postów: 1
Konto od: 4.12.2017
Miasto: Gdańsk