Problem z użytkowniczką

Permalink Autor: uczuciamiwypelniona, data postu: Thursday, August 13, 2015 22:26
Od 3 lat mam problem z jedną użytkowniczką tego bloga. Ile razy wyciągałam do niej rękę tego zliczyć się nie da. Siedziałam cicho, nie odpisywałam na jej zaczepki, Ona nie przestawała. Odpisuję, cichnie na jakiś czas, ale za tydzień góra dwa znów zaczyna swoje akcje. Nie jedna osoba miała z nią tutaj problem. Może powinniśmy w grupie napisać i coś postanowić coś z tym zrobić, bo takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego, a czytanie o sobie takich głupstw i wyzwisk nie należy do przyjemnych. Olewanie nic nie daję, bo już próbowałam i to. Z dnia na dzień jest coraz gorzej z tą dziewczyną. Piszę do moich obserwowanych, że jestem manipulatorką. Do ludzi w PM opisuje moje życie prywatne, a w komentarzach wyzywa od najgorszych. Musimy coś z tym zrobić..Pozdrawiam.

Ps. Jeśli ktoś nie wie o kim mowa. Post o dziewczynie, która rzuca się do każdego o nie zostawiony komentarz do zdjęcia ;)  
uczuciamiwypelniona Postów: 0
Konto od: 13.01.2015
Miasto: Niebo
Permalink Autor: mojacodziennosc, data postu: Friday, August 14, 2015 00:16
Tylko policja tu coś da, bo inaczej to się nigdy nie skończy.
mojacodziennosc Postów: 0
Konto od: 7.01.2013
Miasto: Kołobrzeg
Permalink Autor: silverclouds, data postu: Friday, August 14, 2015 13:36
Zaatakowała dwie kolejne dziewczyny....
silverclouds Postów: 0
Konto od: 21.11.2014
Miasto: Olbięcin
Permalink Autor: kamciaw, data postu: Friday, August 14, 2015 20:14
http://www.photoblog.pl/sandraxphotography/173294225/#mn673328100  

mnoży sobie nowych wrogów z prędkością światła... jak lekko przychodzi jej obrażanie nieznanych jej osób...
kamciaw Postów: 0
Miasto: Lublin
Permalink Autor: uczuciamiwypelniona, data postu: Saturday, August 15, 2015 15:27
@mojacodziennosc już jedna osoba próbowała z tym, ale Paulina przez to nic nie rozumiała ;)
@silverclouds żeby tylko dwie ;)
uczuciamiwypelniona Postów: 0
Miasto: Niebo
Permalink Autor: mojacodziennosc, data postu: Sunday, August 16, 2015 16:03
Wiesz Madzia, ale innego rozwiązania tutaj nie ma..I tak będzie zatruwała ludziom życie. Jak nie tu to na flogu czy innych portalach. Jakby zapłaciła grubą grzywnę to może by się oduczyła.
mojacodziennosc Postów: 0
Konto od: 7.01.2013
Miasto: Kołobrzeg
Permalink Autor: ezoforya, data postu: Sunday, September 13, 2015 13:22
Dołączam do grona poszkodowanych :) Aczkolwiek jak na razie ta sytuacja to mnie po prostu bawi - ta dziewczyna pisząc nieskładne hejterskie komentarze sama się nieźle ośmiesza.
ezoforya Postów: 0
Konto od: 9.08.2015
Miasto: Warszawa