Witam uczę się robić zdjęcia jestem foto Amatorem 30 lat z krk mam lokum do fotek szukam chętnej dziewczyny której mogę robić fotki w ubraniu bieliźnie i bez zdjęcia dla ciebie aja zdobędę więcej praktyki i  doświadczenia, plus miło spędzony czas rozmowa sesja może jakieś alko mogę robić fotki w u mnie w domu mam bardzo zadbane przytulne mieszkanie mam tez ekran projekcyjny wiec mogę rzucać z projektora różne tła mogę robić też w plenerze mieszkam na Bieżanowie Nowym jest tu bardzo dużo odludnych miejsc idealnych i ładnych do robienia zdjęć
Szukam dziewczyn które chcą miło spędzić czas może pogadać oglądnąć jakiś film posłuchać muzy poimprezować zrelaksować się pozować do fotek.

U mnie możesz spędzać czas zemną jak chcesz jestem bardzo tolerancyjny wyluzowany i otwarty a podejście mam do nagich fotek różne podobają mi się dziewczyny bardzo nie ukrywam ale nie oczekuję sexu i zmuszał nie będę ani nagabywał ale jak ty będziesz chcieć pieszczot zabaw jakiś to nie odmówię ci niczego jestem otwarty na wszelkie znajomości i propozycje.

Jestem towarzyskim szczerym honorowym męskim przyjacielskim i odpowiedzialnym facetem mieszkam sam i pracuję mam dużo wolnego czasu na moje hobby w tym fotografię.

więcej danych o mnie o tobie tel do mnie adres itp jak się skontaktujesz mailem gg czy jak tam wolisz moj gg 54395175
arald Postów: 2
Konto od: 27.06.2015
Miasto: Kraków