Coś dla początkującego (mnie) :-)

Permalink Autor: alexovsky, data postu: Monday, February 23, 2015 19:21
Witam

Żeby nie owijać w bawełnę.. jestem młodym, ciekawym świata chłopakiem, który mieszka blisko Krakowa :D
Od dawna ciekawiła mnie fotografia ale jedyne co posiadam i nie zapowiada się na nic lepszego - zwykły telefon.
Moje pytanie do Was brzmi: czy ktokolwiek spotkał się, bądź słyszał o jakiś kursach darmowych/niedrogich w Krakowie?
Bez własnego sprzętu, sprawdzonych, polecanych? Zupełnie nie wiem od czego zacząć, dlatego taki kurs to pierwsza rzecz na jaką wpadłem. Myślicie, że to dobry pomysł? W Krakowie miejscówek nie brakuje ale z czym będę chodzić.. z telefonem?

Istnieją jakieś grupy/strony dla zainteresowanych fotografią w Krakowie?

Jeśli ktoś chciałby się podzielić informacjami jak zacząć, pochwalić się zdjęciami i dać wskazówki - piszcie na PW bądź gdziekolwiek :)

Pozdrawiam
alexovsky Postów: 1
Konto od: 23.02.2015
Miasto: Kraków
Permalink Autor: cykamfotki, data postu: Friday, November 6, 2015 22:17
Proponowałabym potraktować Ci telefon, jako pierwsze wyzwanie. Pospaceruj po Krakowie, poszukaj ciekawych miejsc, albo z tych najbardziej znanych postaraj się wydobyć coś magicznego.
Nie określiłeś jaka dziedzina fotografii Cię interesuje - to też trzeba w sobie "odnaleźć" :)
Posiadam profesjonalny sprzęt, ale dalej uważam, że to nie sprzęt czyni fotografa, a jego oko, spostrzegawczość, uczucia :)
Darmowe kursy .. raczej nie. Słyszałam o kursach np. weekendowych, ale zazwyczaj trzeba mieć swój sprzęt, a koszt takiego kursu to już wydatek rzędu 200 zł ..
Powodzenia !
cykamfotki Postów: 3
Konto od: 13.01.2014
Miasto: Kraków
Permalink Autor: kasiazaka, data postu: Monday, December 28, 2015 11:08
Najlepsza szkoła to praktyka. Kup sprzet i działaj.

http://www.studiosiedem.com.pl/index.php/kalkulator-nadrukow
kasiazaka Postów: 8
Konto od: 26.07.2015
Miasto: Łuków