Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Darmowa obróbka zdjęć - Forum Photoblog.pl

Darmowa obróbka zdjęć

Permalink Autor: jarekpl, data postu: Sunday, December 28, 2014 20:12
Witam, jeżeli masz jakieś zdjęcia i chcesz aby wyglądało lepiej wyślij je na jarkozpl@gmail.com a ja je poprawię według podanych w e-mailu zamierzeń (lub w razie braku, własnych) i odeśle jak tylko skończę. Jestem w stanie przerabiać owe zdjęcia nawet na bieżąco z udziałem właściciela poprzez połączenie internetowe (udostępnianie ekranowe w skajpie).
Gwarantuje pełną satysfakcję. Specjalistyczne studia cenią sobie za takie obróbki jednak ja wykonuje to w ramach praktyki dla tego nie pobieram opłat. Nie musisz się martwić, że znajdą się w nie powołanych rękach. Szanuje prywatność a i nie mam prawa udostępniać innym owych zdjęć. Po wysłaniu i zaakceptowaniu są one usuwane z dysku komputera (oczywiście mojego (: ).
jarekpl Postów: 2
Konto od: 25.09.2010
Miasto: Rzymek
Permalink Autor: existsslave, data postu: Wednesday, November 14, 2018 09:33
Cytat jarekpl

Witam, jeżeli masz jakieś zdjęcia i chcesz aby wyglądało lepiej wyślij je na jarkozpl@gmail.com a ja je poprawię według podanych w e-mailu zamierzeń (lub w razie braku, madalin stunt cars 2) i odeśle jak tylko skończę. Jestem w stanie przerabiać owe zdjęcia nawet na bieżąco z udziałem właściciela poprzez połączenie internetowe (udostępnianie ekranowe w skajpie).
Gwarantuje pełną satysfakcję. Specjalistyczne studia cenią sobie za takie obróbki jednak ja wykonuje to w ramach praktyki dla tego nie pobieram opłat. Nie musisz się martwić, że znajdą się w nie powołanych rękach. Szanuje prywatność a i nie mam prawa udostępniać innym owych zdjęć. Po wysłaniu i zaakceptowaniu są one usuwane z dysku komputera (oczywiście mojego (: ).

Bardzo atrakcyjny! Czy możesz podać mi swój adres Skype?

existsslave Postów: 6
Konto od: 14.11.2018
Miasto: Winter Haven, Florida