zakupy na photoblogu

Permalink Autor: chillstar, data postu: Saturday, December 20, 2014 17:36
Ostatnio zamówiłam 2 pary butów u użytkownika weeklysales. Teoretycznie paczka została wysłana, ale kilka dni później zdjęcia z flb tego sprzedawcy zniknęły, jeżeli chodzi o kontakt mailowy to też lipa. Miał ktoś z Was styczność z tym użytkownikiem? Byłam na tyle naiwna i dałam się oszukać czy może jednak jest jakaś szansa na te buty, albo odzyskanie kasy?
chillstar Postów: 1
Konto od: 5.06.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Wednesday, January 7, 2015 23:33
na takich jak Ty robi się kasę.
nie potrafisz nawet założyć tematu w odpowiednim dziale, a bierzesz się za zakupy przez (o zgrozo) fbl.

/wiem, że to kotlet.
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: maleki00, data postu: Tuesday, March 3, 2015 15:07
Zawsze przysługuje ci prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny a sprzedawca powinien zwrócić twoje pieniądze. Ale informacje o odstąpieniu od umowy musisz wysłać listem poleconym.

Miasto: Hedwiżyn
Permalink Autor: dresserka, data postu: Saturday, February 13, 2016 12:54
Pewnie zostałaś oszukana, internetowych oszustów jest coraz więcej, sama ostatnio zostałam okradziona na Vinted, należy uważać i najlepiej jak już zamawiać za pobraniem. Jeśli zakupy były na dużą kwotę radzę iść na policję. Pozdrawiam
dresserka Postów: 1
Konto od: 13.02.2016
Miasto: Wrocław