Kółko wzajemnej adaracji i nie tylko .

Permalink Autor: photoas100, data postu: Friday, December 19, 2014 12:18
  Wkurzają pewnie nie tylko mnie 2 rzeczy .
Po pierwsze rekomendowane sa te same osoby co świadczy że nie sa rekomendowane za fajne fotki ale za to że rekomendujący ich lubią
Druga niesprawiedliwa rzecz to taka iz rekomendujący sami sobie wyróżniają  zdjecia .
To wszystko świadczy o tym że nie warto nawet na te fotki spoglądać i wchodzić do tych osób takie jest przynajmniej moje zdanie sam Photoshop świeci po oczach co w tym fajnego ?
photoas100 Postów: 0
Konto od: 30.10.2014
Miasto: Paryż
Permalink Autor: malinkowa10, data postu: Friday, December 19, 2014 12:23
Ja się z tym zgadzam fakt mam troche przerobione fotki ale nie az tak , jak jest strona dla rekomendowanych fotek widziałam tam 4 czy 5 zdjecia tego samego uzytkowanika więc to tylko potwierdza to co piszesz żałosne to jest zamiast wzracać uwage na innych ludzi to wzracaja ciaglena tych samych .
malinkowa10 Postów: 0
Konto od: 27.11.2014
Miasto: Ełk
Permalink Autor: photoas100, data postu: Friday, December 19, 2014 12:27
Heh wiesz ile razy takie coś widziałam i nie tylko jednego uzytkownika nawet w Poleconych są ci sami az nie chce mi się już na te fotki patrzeć bo ciagle to samo i ten sam styl robienia zdjecięć ogólnie nudy
Permalink Autor: instagramowa94, data postu: Friday, December 19, 2014 12:34
Przerbiane to nic złego żeby sie tylko nie przesadziło a nie które rekom. i Poleconene sa od tego szpetne wręcz .
Ja napisze tak Dodaje mało fotek ale jak raz skrytykowałam fotkepoleceną to od razu że nie mam racji że to tamto że sa świetne że profesjonalne a moje to gnioty , tym użytkownikom już dawno mózg wypalono bo ciagle dostaja rekomendacje i polecone to uwazaja się za profesjonalistów to jest strasznie dziecinne az głowa boli od tego wszystkiego
instagramowa94 Postów: 0
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: photoas100, data postu: Friday, December 19, 2014 12:42
Heh jeden rekomendujący nazwał od moich gnioty aż śmiac mi się zachciało fotki robi gorsze niż mój 10 letni siostrzeniec a śmie tak pisac chyba status rekomendującego dostał poznajomości faktycznie uważaja sie za profesjonalistów a wcale nimi nie są
Permalink Autor: mojezycie66, data postu: Friday, December 19, 2014 12:46
A moim zdanie to pikuś w porównaniu do tego co mi się dzisiaj przytrafiło :P
Dostałam rekomendacje ale fotki nie są moje to tylko inspiracje pewna osobą które je robi , ci rekomendowani nie doścże głupi to jeszcze ślepi :D
Może te rekomendowane z mocnym Photoshopem tez sa kradzione kto wie :)
mojezycie66 Postów: 0
Konto od: 27.10.2014
Permalink Autor: photoas100, data postu: Friday, December 19, 2014 12:55
Heh no kto wie nie które exif nie mają a co to za wytłumaczenie że przez program go nie ma sąpragramy co go można odzyskac :D No to serio ktos ślepy musi być heh :)
Niezły kabaret tutaj jest .
Permalink Autor: justyna88, data postu: Tuesday, December 23, 2014 14:57
Nie które fotki na stronie głownej sa bardzo słabe wręcz niedopracowane a dostają rekomendacje czy polecone i to różniez potwierdza iż po znajomości to sięwszystko odbywa to nie sa dla mnie rekom. czy polecone to dla mnie cyrk bardziej
justyna88 Postów: 0
Konto od: 6.11.2014
Miasto: Igliczyzna
Permalink Autor: nierusz, data postu: Monday, December 29, 2014 01:01
Nie zgodzę się. Dostałam rekomendację zdjęcia i chociaż było to dawno temu, nie dostałam jej po znajomości, bo tak na prawdę byłam nowa na portalu, a po prostu dlatego, że mi się należało. Musiałam się pchać drzwiami i oknami, ale w końcu mi się udało. Jeśli chcecie czekać aż ktoś łaskawie zajrzy na wasz profil i coś zarekomenduje to możecie czekać do śmierci. W tych czasach jeśli coś robi się dobrze to trzeba o tym trąbić ile się da. Jeśli uważacie, że wasze prace są dobre, to podeślijcie je do kilku rekomentujących, wpisując w komentarzu dlaczego uważacie, że należy wam się wyróżnienie, a może akurat coś się trafi.
Poza tym trochę nie rozumiem dlaczego o rekomendacjach wypowiadają się osoby, które wrzucają na pb nie swoje zdjęcia, albo zdjęcia robione tosterem. Macie jakieś kompleksy czy coś?
nierusz Postów: 1
Konto od: 22.08.2010
Miasto: Olesno
Permalink Autor: photoas100, data postu: Monday, January 19, 2015 13:47
Kompleksy to tu masz że się cieszysz z jakiegos wyróżnienia w necie zamiast być wyrózniona przez profesjonalistów realny w realu szkoda mi ciebie ,m rekomendujący nie są proifesjoinalistami ani maja photoshopa co przez to zdjecia wygladają sztucznie nie zasluguje na tak poniżajace ułaskawienie jak rekomendujace bo to dla mnie żaden poziom a raczej niski poziom
Permalink Autor: mojemokro, data postu: Monday, January 19, 2015 13:52
Jakie komplesy dziecko ?? ja mam lepsze fotki od ciebie i nikt na mnie nie wzraca uwagi . Widac zaczełas należec do tego kółeczka zresztą ja tez jak ktos mnie wyróxnia w realu a jak uwazasz się za jedna z najlepszych tutaj zrób konto na na

http://www.national-geographic.pl/foto/
mojemokro Postów: 0
Miasto: Hałdrychowice
Permalink Autor: photoas100, data postu: Monday, January 19, 2015 13:56
Heh ja mam tam konto tam sa przynajmniej profesjonaliści wyróxnia miedzy innymi redakcja i ja dostałam takie nominacje więc nierusz jak uwazasz się za najlepsza może faktycznie zrób tam konto ale widząc po twoich fotkach to albo cie tam zbluzgaja albo usuną bo zdjecia masz poprawne
Permalink Autor: nierusz, data postu: Wednesday, January 21, 2015 12:16
Pokaż te nominacie bo nie uwierzę :D
Permalink Autor: nierusz, data postu: Wednesday, January 21, 2015 14:00
Zresztą... tak czy siak są jakościowo tragiczne... w sumie guzik mnie to obchodzi :P
Permalink Autor: nierusz, data postu: Wednesday, January 21, 2015 23:29
A tak nawiasem mówiąc... Popracuj nie tylko nad interpunkcją i ortografią, ale także nad składnią... Nie wiem co robiłaś w szkole, ale na pewno nie siedziałaś na języku polskim. Mickiewicz się w grobie przewraca xD
Permalink Autor: uczuciamiwypelniona, data postu: Thursday, January 22, 2015 22:27
@malibu28 kurczę dziewczyno Ty to masz tupet. Sama stworzyłaś ten wątek i sama ze sobą prowadzisz całą konwersację, myślisz, że naprawdę tego nie widać? to się mylisz dziewczyno..Spróbowałam porównać Twoje zdjęcie z jakimkolwiek zdjęciem ze strony polecane i niestety muszę Cię Paulinko zszokować, bo zdjęcia prawdziwych fotografów są o niebo lepsze od Twoich, najwidoczniej Oni znają się na tym co robią, a Ty? hmm robisz to bo robisz i nie umiesz przyjąć żadnej krytyki, niestety. Taka mała rada ode mnie wróć do szkoły i cokolwiek naucz się z języka polskiego, bo to aż wstyd, żeby tak kaleczyć Nasz ojczysty język. Ortografii nie umiesz, składni też, co Cię nauczyli w tej szkole? pyskować? Czasami zwróć uwagę na to co piszesz w poprzednich komentarzach z innych swoich kont, bo i z konta @instagramowa94 i @malibu28 piszesz to samo. :D Przypominam, że Ty również nie masz przy każdym zdjęciu exif czyli cóż nie Twoje zdjęcia? @nierusz Niestety ta dziewczyna nie umie przyjąć krytyki, dlatego Ewelino nie warto wchodzić z nią w dyskusję, później ciągnie się latami. Dostajesz wiadomości z wulgaryzmami, wyzwiskami, a tylko dlatego, że skomentowałam jej zdjęcie 'srednie to foto'
uczuciamiwypelniona Postów: 0
Konto od: 13.01.2015
Miasto: Niebo