rekomendacje...???

Permalink Autor: arturo87, data postu: Friday, October 17, 2014 00:04
Czy administracja czuwa nad zdjęciami które są wyróżniane przez rekomendujących???

Moim zdaniem to już jest totalne wysypisko kotów, psów, kiepsko skadrowanych portretów z "magią", i niedopracowanego makro "bąbelki wody" na F4 bo tak aparat pokazał... lol

zasadniczo nie udzieliłbym się w tej sprawie ale zauważyłem, że wyróżniono zdjęcie pewnego kota....i to mnie trochę ostatecznie wkurzyło...

kot z zdjęcie oblizuje się...(tak myślę) jedyne co jest ostre na tym zdjęciu to czubek jego nosa... pozostała część jest poza głębią ostrości (więc trzeba się domyślać) skadrowany na samym środku.. zdjęcie nie ma żadnego wyrazu....
nie widać oczu... kolejna sprawa to ekspozycja.. co najmniej o jedną działkę zdjęcie jest niedoświetlone.. (pewnie tak tryb auto się zatrzymał)

więc się teraz pytam kto polecił to zdjęcie?? może poproszę tę osobę o jakieś uzasadnienie???

Sam nie jestem wybitnie uzdolniony pod kątem fotografii, jednak wcześniej bardzo lubiłem podziwiać dokonania prawdziwych fotografów.. a teraz to już są tylko pstryki Kowalskiego i Kowalskiej....

i jeszcze jedno... dlaczego pozwalacie na rekomendację kilku zdjęć tego samego tematu jednego autora?? przecież to jest bez sensu... chyba, że idziemy tropem jeśli to nie wejdzie to może tamto....

myślę, że znajdzie się ktoś kto podziela moje zdanie...
arturo87 Postów: 1
Konto od: 13.07.2013
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: tomaszjawor10, data postu: Tuesday, December 9, 2014 11:34
Też jestem zdania, że administratorzy rekomendują słabej jakości zdjęcia źle wykoadrowane i amatorskie. Często przedstawiające zwierzęta. Kiedyś były zupełnie inaczej, ale tak zdecydowała admnistracja.

Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: justyna88, data postu: Sunday, December 21, 2014 18:15
Zagdzam się we wszystkim w 100 procentach
justyna88 Postów: 0
Konto od: 6.11.2014
Miasto: Igliczyzna
Permalink Autor: lacrimossa, data postu: Saturday, April 25, 2015 14:38
Słyszeliście o czymś takim jak "kółka wzajemnej adoracji" ? Tak było jest i będzie ,na każdej tego typu stronie . Rekomendowane są zdjęcia ciągle jednych i tych samych osób , gdzie zdjęcia są no nie ukrywajmy MARNE! Owszem większość z zdjęć polecanych ,zasługuje na takie miano ,ale reszta ? Wstyd .
lacrimossa Postów: 3
Konto od: 22.04.2010
Miasto: Rzeszów