Wybory 2014

Permalink Autor: staszekwalcz, data postu: Monday, August 25, 2014 11:35
Kto z blogowiczów startuje w nadchodzących wyborach ? Jakie macie stosunek do wyborów ? Chodzicie, czy tylko narzekacie na radnych i burmistrzów ?
Tanie noclegi Warszawa, gdzie znaleźć prawdziwe okazje na weekend ?
staszekwalcz Postów: 5
Konto od: 25.08.2014
Miasto: Leszno
Permalink Autor: relacjephoto, data postu: Wednesday, September 17, 2014 23:13
teraz trzeba się zastanowić czy warto iść, starzy polityce już się dorobili a nowych nie widać
relacjephoto Postów: 1
Konto od: 2.03.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: ela200, data postu: Tuesday, October 7, 2014 08:35
Witam. Ja nie startuję. Na wybory pójdę. Według mnie wygra PIS, ale rządzić nie będzie, bo nie będzie miał większości.

Wszystkim życzę samych wspaniałych dni..... bardzo pozdrawiam

POLECAM
frezowanie CNC
ela200 Postów: 3
Konto od: 5.10.2014
Miasto: Katowice
Permalink Autor: fotik, data postu: Friday, October 10, 2014 17:41
Na wybory chodzę, ale nie startuje i nie zamierzam tego robić. Polityka to bagno. Wystarczy włączyć telewizję i posłuchać jak wszyscy na siebie plują, żadnych konkretów tylko mydlenie ludziom oczów. Co nie znaczy, że nie mam swoich poglądów politycznych.
fotik Postów: 37
Konto od: 12.07.2013
Miasto: Katowice
Permalink Autor: lalanablanalala, data postu: Monday, October 27, 2014 00:15
Podstawą jest świadomość... Jak ktoś jej nie posiada, nie będzie czuł że jest dymany :) Ludziom może brakować świadomości w różnych sprawach, ale o polityce, gospodarce i ekonomi każdy powinien minimalną wiedzę posiadać... Na bank nie znajdzie jej w mas mediach gdzie karmią ludzi syfem... chodzi tutaj o wszelakie mas media tę w necie również...  

Ongiś trzeba było być debilem, żeby pójść na wybory... Nawet powstawała o tym piosenka: Akurat - Ślepe Losy . Teraz jednak mamy alternatywę, którą jest KNP bądź jak ktoś wierzy w flagi, orła i bałwochwalstwo Ruch Narodowy.

Dużo już się nasłuchałem różnych person z KNP i wiem, że warto oddać na nich głos. Nie gajdą bzdur jak pozostałe partie socjalistyczne, w których pieniądze, biora się z powietrza... PIS PO SLD jest w rzeczywistości tym samym.

Oddajać głos na KNP wiem, że pokaże dla świń z wiejskiej, że my młodzi wiemy, co jest dla nas lepsze. Wynik uzyskany przez KNP będzie wymagał na mas mediach zapraszania również niepasujących im gości. Wówczas Korwiny będą mogły przedstawić absurdy obecnej władzy dla tych trybików ulokowanych przed popularnymi stacjami.

Mam nadzieje że KNP nie będzie czekał do 51% ino zaproponuje insurekcje ;)    
lalanablanalala Postów: 4
Konto od: 8.11.2012
Miasto: Biała Podlaska
Permalink Autor: johnnorton, data postu: Wednesday, October 29, 2014 13:46
Od czas do czasu chodzę na wybory, ale widzę że to nic nie zmienia, więc chyba dam sobie spokój.

Miasto: Łódź
Permalink Autor: andrzejno, data postu: Friday, November 21, 2014 14:25
na wybory nie chodzę, a jeśli nawet, to sam się potem zastanawaim, dlaczego ja to robię, bo już nie ma na kogo głosować. Już wiele do dnia dzisiejszego się nagłosowałem, także związku z tym, aby tylko nie PO, tylko dlatego, a jedyną alternatywą to PiS.
Wiem, ze i oni tu nic nie zdziałają, bo kto z uczciwych dziś się podejmie rządzenia.
Już tak na maksa zostaliśmy ograbieni, zę dosłownie, nie ma o czym gadać, a w przeszłości...... już nieraz, nawet za samego Jaruzelskiego.
A kto brał udziały w demokracji, czy w stanie wojennym?
andrzejno Postów: 2
Konto od: 19.11.2014
Miasto: Warszawa